Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Recommended Posts

5 minut temu, zawaro napisał(-a):

No nie w tym rozmiarze a 37mm nie na moją rękę.

Chodziło, że mogli tak zrobić.

37 ma datę, tylko że na 6. Jedyny bez daty to tytanowy 40mm. I jest za***isty.

1 minutę temu, rafi napisał(-a):

37 ma datę, tylko że na 6. Jedyny bez daty to tytanowy 40mm. I jest za***isty.

No właśnie. Tytanowy.

4 minuty temu, zawaro napisał(-a):

No właśnie. Tytanowy.

A 40mm w stali nie ma trójki tylko datę. Ale jakoś tak.

[mention=115426]alpaczino[/mention]
 U mnie indeksy  monochrome a u ciebie two tone.
DSC_1072.thumb.JPG.6c8f5b4191906a1df4b9ff3201dcddc8.JPG
Inna dostawa lumy.
@zawaro przebiłeś.

Pozdrawiam

7 godzin temu, peri napisał(-a):

Niestety tylko przymiarka.
da5474f64de8df5a7dab1f2910435afc.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wolę nie przymierzać bo jeszcze się przyklei. :D

Miałem kupić Tudora BB GMT z żółtą wskazówką, jednak po przymierzeniu w salonie, zrobieniu paru zdjęć makro i obejrzeniu ich wraz ze sprzedawcą, stwierdziłem, że:

Spędziłem jakieś pół godziny w salonie, sprzedawca znał się na rzeczy. Patrzył i patrzył na mojego SBGJ021 na łapie, aż w końcu wypalił, czy bym mógł zdjąć i pokazać  jak już stwierdziłem, ze nie chcę Tudora, zapytał mnie, czy nie chciałbym spróbować innego GMT, które zeszłego dnia do nich dotarły. Jakież było moje zdziwienie, kiedy powiedział, ze mają Longinesa Zulu Time (tydzień wcześniej sprawdzałem i nie mieli, a czaiłem się na niego). Ten z zielonym bezelem za bardzo mi wpadał w mojego Alpinista (SARB017), więc wziąłem tego, którego miałem od początku na celowniku. Szczegółów rozmowy o Tudorze nie będę zdradzał, bo fani marki zaraz się obrażą  Zulu lepszy w realu niz na zdjęciach. Longines, aleś Ty mnie zaimponował teraz! Zaraz będę odfoliowywał. Jest moc  

GMT z żółtą czyli którego?

Niestety tylko przymiarka.
da5474f64de8df5a7dab1f2910435afc.jpg&key=9e0f0c683590bab944505072fe8e0519c12d7ac2db45a0a47245645dbb94c38c

Jaki obwód nadgarstka?
Na jednym z filmów wygląda jakby luma na bezelu była też na arabskich indekach. Możesz to potwierdzić?

Jaki obwód nadgarstka?
Na jednym z filmów wygląda jakby luma na bezelu była też na arabskich indekach. Możesz to potwierdzić?

Nadgarstek 17-17.5 cm. Zegarek leży fajnie czego nie widać na zdjęciu.
Co do lumy, nie chcę wprowadzić w błąd. Nie zwróciłem uwagi.

32 minuty temu, emiel napisał(-a):

Miałem kupić Tudora BB GMT z żółtą wskazówką, jednak po przymierzeniu w salonie, zrobieniu paru zdjęć makro i obejrzeniu ich wraz ze sprzedawcą, stwierdziłem, że:

Spędziłem jakieś pół godziny w salonie, sprzedawca znał się na rzeczy. Patrzył i patrzył na mojego SBGJ021 na łapie, aż w końcu wypalił, czy bym mógł zdjąć i pokazać :D jak już stwierdziłem, ze nie chcę Tudora, zapytał mnie, czy nie chciałbym spróbować innego GMT, które zeszłego dnia do nich dotarły. Jakież było moje zdziwienie, kiedy powiedział, ze mają Longinesa Zulu Time (tydzień wcześniej sprawdzałem i nie mieli, a czaiłem się na niego). Ten z zielonym bezelem za bardzo mi wpadał w mojego Alpinista (SARB017), więc wziąłem tego, którego miałem od początku na celowniku. Szczegółów rozmowy o Tudorze nie będę zdradzał, bo fani marki zaraz się obrażą :D Zulu lepszy w realu niz na zdjęciach. Longines, aleś Ty mnie zaimponował teraz! Zaraz będę odfoliowywał. Jest moc :) 

8iaUvSg.jpg

NSUT2Ym.jpg

Ekstra zakup gratuluję 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

21 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

GMT z żółtą czyli którego?

BB Pro pewnie

59 minut temu, emiel napisał(-a):

Spędziłem jakieś pół godziny w salonie, sprzedawca znał się na rzeczy. Patrzył i patrzył na mojego SBGJ021 na łapie, aż w końcu wypalił, czy bym mógł zdjąć i pokazać :D jak już stwierdziłem, ze nie chcę Tudora, zapytał mnie, czy nie chciałbym spróbować innego GMT, które zeszłego dnia do nich dotarły. Jakież było moje zdziwienie, kiedy powiedział, ze mają Longinesa Zulu Time (tydzień wcześniej sprawdzałem i nie mieli, a czaiłem się na niego). Ten z zielonym bezelem za bardzo mi wpadał w mojego Alpinista (SARB017), więc wziąłem tego, którego miałem od początku na celowniku. Szczegółów rozmowy o Tudorze nie będę zdradzał, bo fani marki zaraz się obrażą :D Zulu lepszy w realu niz na zdjęciach. Longines, aleś Ty mnie zaimponował teraz! Zaraz będę odfoliowywał. Jest moc :) 

8iaUvSg.jpg

NSUT2Ym.jpg

Aż zazdroszczę.