Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Deepsea czy JLC

Rolex i JLC - DIVERS  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Ci moje zdanie rozjaśni sytuacje ,ale ja nie kupiłbym ani jednego ani drugiego pomimo ,są to bardzo wykwalifikowane zegarki :)

Rolex jak dla mnie ma inne ciekawsze modele takie jak milgauss , oyster daytona , sub :)

JLC ciekawy , ale dla mnie jest to troszeczkę za mało pod wzg samego wyglądu , najwiekszym minusem jest kauczukwy/gumowy pasek - to już zdecydowanie lepsze wrażenie robi na mnie nowy aquatimer :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to zegarki bez datownikow odpadaja (czyli np. Milgauss tez).

Po drugie - tylko bransoleta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nistety, JLC - albo Deep Sea, tylko od 1 lutego Rolex podnosi ceny o 7%.

Moge ewentualnie zapytac forumowicza (nie z tego forum) ile u niego, bo kupowalismy 14060m (Sub bez daty) za 3850euro. Cena katalogowa - 5100.

Smialo pisz PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC może bardziej się podobać, fakt. Wybierz go, pod warunkiem, że potrzebujesz nowego zegarka do swojego bojowego kombinezonu płetwonurka :D. W każdym innym wypadku będzie się kojarzyło gadżeciarsko. Wodoszczelność 30 ATM dla płetwonurka bojowego Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej? Toż to kpina. Powoływanie się producenta na współpracę z "fokami" z czymś się wiąże. Oczywiście z reklamą. JLC pasuje również do plakietki Rangers na rękawie :D.

Rolex oferuje Ci użytkowość bez kreowania sztucznej legendy i ponadczasowe wzornictwo.

Tak mi do głowy przyszło, że ten pojedynek można by porównać do innego pojedynku. Z jednej strony najnowsza, profesjonalna i superwydajna piła łańcuchowa z wodotryskami, wyprodukowana we współpracy z najwybitniejszymi dendrologami świata a z drugiej opracowana przeszło 50 lat temu i sprawdzona przez rzesze drwali, poczciwa siekiera. wink.gif

 

Nie jestem wielkim fanem Rolex'a, ale wybieram jednak "siekiere".


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Roleksa.

Dlaczego?

Można mówić tu o magii i prestiżu. Ale dla mnie liczy się kształt, to co widać na ręku. JLC z prostymi uszami, jest dla mnie sztywniakiem. Takim modernistycznym Robocopem (Mimo, że bardzo lubię tę firmę, ten zegarek ma dla mnie zbyt mało charakteru)

Rolek - jest u siebie. Świetny, jedyny kształt koperty, rozłożyste uszy które z bransoletą tworzą miłą, płynącą całość, sprawiają, że chyba fajnie mieć Rolka na ręce. Powiem inaczej. Nosząc tego Jaegera, jesteś dumny z tego czasomierza. Nosząc zaś Rolka - po prostu masz dobry nastrój. I to jest dla mnie duuuużo ważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jlc-piękny/ subtelny/ super indeksy ( krój czcionki)/ świetna koperta.

rolek- fajny zegarek .....i ot cała filozofia.

1:0 dla jlc.

a teraz bardzo pomocna wskazówka, wybacz: cokolwiek nie wybierzesz i tak bedzie to super zegarek ;) i będzie sz zadowolony skoro te dwa zostały na placu boju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC może bardziej się podobać, fakt. Wybierz go, pod warunkiem, że potrzebujesz nowego zegarka do swojego bojowego kombinezonu płetwonurka ;). W każdym innym wypadku będzie się kojarzyło gadżeciarsko. Wodoszczelność 30 ATM dla płetwonurka bojowego Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej? Toż to kpina. Powoływanie się producenta na współpracę z "fokami" z czymś się wiąże. Oczywiście z reklamą. JLC pasuje również do plakietki Rangers na rękawie :P.

Rolex oferuje Ci użytkowość bez kreowania sztucznej legendy i ponadczasowe wzornictwo.

Tak mi do głowy przyszło, że ten pojedynek można by porównać do innego pojedynku. Z jednej strony najnowsza, profesjonalna i superwydajna piła łańcuchowa z wodotryskami, wyprodukowana we współpracy z najwybitniejszymi dendrologami świata a z drugiej opracowana przeszło 50 lat temu i sprawdzona przez rzesze drwali, poczciwa siekiera. wink.gif

 

Nie jestem wielkim fanem Rolex'a, ale wybieram jednak "siekiere".

naprawdę świetny komentarz ( piszę bez ironii)- choć sam oddałem głos na jlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme, dokonałeś już wyboru?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - SUB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz

Tak - SUB ;)

 

A nie mówiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc gratuluje jako pierwszy ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC , chyba, ze chcesz sié popisywać jaki to nie jesteś piękny i bogaty. To wtedy rolka, bo Rolex jest synonimem luksusu wśród laików;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC , chyba, ze chcesz sié popisywać jaki to nie jesteś piękny i bogaty. To wtedy rolka, bo Rolex jest synonimem luksusu wśród laików;-)

Dawno nie przeczytałem takich bzdur.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie przejmowal, bo przeciez kolega sam napisal "...jaki to nie jesteś piękny i bogaty" :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i życzę, aby się dobrze nosił :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że już kupiłeś? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i super!!!a w już niedługo jlc? skoro wybrałeś dwa i taki dylemat.....gratultuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że już kupiłeś? :)

Caly czas negocjuje cene :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy w galerii w takim razie :)

 

Napisz mi prosze na pw jaką cene wynegocjowałeś.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem :)

Noooo - nawet lupka nie przeszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Noooo - nawet mi lupka nie przeszkadza :)

 

Mnie też, zwłaszcza w Deepsea :). Gratuluję wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki McIntosh :D

Wybor nie jest moze kreatywny, jednak biorac pod uwage faktyczne wzgledy jakosciowe i technologiczne na ktorych mocno zalezy, to Rolex Sub wzniosl sie ponad wszystkich - nawet tych najlepszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dzieki za rady i opinie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje najserdeczniejsze gratulacje :unsure:

 

Zegarek klasa sama w sobie - majstersztyk.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.