Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Stary

Nasze chronografy vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

takie tam....trzeba by wyczyscic jeszcze

 

m5hae.jpg
wwx2p.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem kto mnie przebił o te parę dulków  :angry: .

Ale nie chciało mi się czekać do końca. Więc niech tam  ;) .

Gratki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dulek w tą czy w tamtą :) popatrzymy jaki landeron w srodku


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, to teraz Delbany Ci w głowie? :)  Pytałeś myślałem, że żartujesz :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachu dla Ciebie skupuje .. przecież wiesz :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale tej którą mam od Ciebie trudno będzie przebić. 38 mm bez koronki, w fajnym stanie i kolorystycznie jak dla mnie bomba. Teraz zabrałem się za nietypowce z dziwnymi mechanizmami. Landeron 540, AS 1124. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dulek w tą czy w tamtą :) popatrzymy jaki landeron w srodku

Moim zdaniem L48,,.Gratulacje ładnie spatynowany zegarek.W zasadzie także obserwowałem aukcje,ale zegarek przekroczył moje założenia budżetowe.Teraz już wiem z jakiego powodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to była bardzo dobra cena:) te chrono potrafia schodzic  drożej  w duzo gorszych stanach


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie to obserwowaliście! :blink:

Toć to na pierwszy rzut szklanego oka widać, :wacko:

że kupił za garstkę ryżu starą żółtą gejszę. ;)

Tera obserwuje wschodnie rynki, B)  :ph34r:

ponoć niedługo wypłyną na brzeg

Żółtej Rzeki czasomierze

tych panów.  :lol:

post-63153-0-87368500-1400793454.jpg


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie to obserwowaliście! :blink:

Toć to na pierwszy rzut szklanego oka widać, :wacko:

że kupił za garstkę ryżu starą żółtą gejszę. ;)

Tera obserwuje wschodnie rynki, B)  :ph34r:

ponoć niedługo wypłyną na brzeg

Żółtej Rzeki czasomierze

tych panów.  :lol:

Obserwowałem ten sam zegarek ,na pewno aukcja nie była ta sama..eBay pokazuje cenę w zależności od lokalizacji serwera z którego się logujesz,,Jeżeli aukcja jest w US a ktoś loguje się z serwera w PL to eBay pokazuje mu wyższą cenę,,.Kiedyś kolega z forum zwrócił się do mnie o ocenę Poljota 3017 z Hawai wystawionego na eBay i  w tym samym momencie na jego komputerze zegarek był prawie o 200 dolarów droższy niż u mnie,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe! :blink:

 

A jak cena ostateczna?

Też niższa dla podopiecznych Wuja Sama? :wacko:

To tylko przez kogoś w US kupować. :)

Niestety nie mam żadnego 

flancowanego amerykanina. :(


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obserwowałem ten sam zegarek ,na pewno aukcja nie była ta sama..eBay pokazuje cenę w zależności od lokalizacji serwera z którego się logujesz,,Jeżeli aukcja jest w US a ktoś loguje się z serwera w PL to eBay pokazuje mu wyższą cenę,,.Kiedyś kolega z forum zwrócił się do mnie o ocenę Poljota 3017 z Hawai wystawionego na eBay i  w tym samym momencie na jego komputerze zegarek był prawie o 200 dolarów droższy niż u mnie,,

 

Wprawdzie już raz, i to z twojego powodu tu pisałem, że trudno komuś zabronić publicznego ośmieszania się , ale może jednak w przyszłości choć chwilę zastanów się zanim znów zaśmiecisz nam dyskusje swoimi fantazjami (przez grzeczność nie napiszę jasno i konkretnie;- bzdurami), -jak to niby eBay miałby cenę danego zegarka podnosić o 200USD dla OGLąDAJĄCEGO,  zlokalizowanego w Polsce, skoro w kazdej chwili we nieomal wszystkich aukcjach można obejrzeć realne, aktualne w danym momencie ofery konkretnych , skrótowo identyfikowalnych licytujących? Czy wg ciebie gdy oglądający dany przedmiot robi to z Polski to zatem eBay natychmiast wymyśla fikcyjne oferty wymyslonych oferantów podnoszacych cene o te 200USD!? ;-) ( i akurat dlaczego o tyle?;-))

Wiem, że w USA mocne dragi sprzedają, ale nie pal aż tyle...;-)

 

PS1. Celowo ograniczam sie wyżej do kwestii technicznej, bo wiem, że argumenty logiczne w twoim przypadku byłyby bezuzyteczne, jednak dla innych zadam tchoć jedno pytanie,- jaki cel miałby EBAY, zaledwie posrednik zawsze kasujący swoja prowizję w tym, zeby przez to sztuczne podbijanie cen de-facto wykluczać  np. Polaków z kręgu swoich klientów?

PS2. Na eBay'u kupiłem już ok 200 zegarków, w dużej części pochodzących z USA, w sumie  chyba z 20 krajów.  NIGDY!!! nie było nawet najmniejszych przesłanek wskazujących na to, że ta kolejna mayorowa bajeczka ma jakiekolwiek odbicie w rzeczywistości!! Tym bardziej, że w większości przyppadków żadne 200USD nie mogło byc doliczone do ceny mi oferowanej z najprostszego powodu,- cała wylicytowana i zapłacona przeze mnie cena  była niższa niz owe mityczne 200,- USD...;-))

Edytowane przez pg

zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Panie, bo tam wszystko opanowali, ci, no, cykliści.

I to oni podbijają ceny zalogowanym z Polski, bo jak powszechnie wiadomo nie lubią Polaków i dążą do naszego ekonomicznego upadku.

 

:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na wpół sprawne to moze byc balans :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdka w tym roku nieco wcześniej

 

WP_20140523_0111_zps2965e7b3.jpg

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Uporczywie udowadniasz mi, że Brajtki potrafią czasem być ładne. Gratuluję Mikołaja! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Tomek !!! Kolejna piékna zdobycz :) ...juz Ci chyba szuflad brakuje w domu ;)

 

Pozdrawiam

 

C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl ma dobrą miotłę bo zamiata jak talala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan da! Pan da:)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, delbanka chrono do wzięcia w bardzo dobrym stanie, ale na wpół sprawna ---> http://www.ebay.pl/itm/261417064805?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649   Z taką ceną to prawdziwa okazja !

 

 

To na wpół sprawne to moze byc balans :)

 

W aukcji napisane jest że chrono działa około 10 sekund i staje, co oznacza że balans jest sprawny a werk wystarczy wyczyścić i przesmarować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W aukcji napisane jest że chrono działa około 10 sekund i staje, co oznacza że balans jest sprawny a werk wystarczy wyczyścić i przesmarować :)

Niekoniecznie.....[ciekawe czy tylko chrono].może to tez oznaczać że oś balansu jest uszkodzona.......

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gwiazdka w tym roku nieco wcześniej

 

WP_20140523_0111_zps2965e7b3.jpg

 

Pozdrawiam,

Piękne chrono. Coś mi się wydaje, że u Ciebie wciąż trwa Gwiazdka :). Chodzą słuchy ;), że najlepsze w drodze :D. Gratuluję.  

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Najważniejsze pytanie to kiedy będzie czas na porządki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.