Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ZAX

Wasze zegarki Glashutte (GUB)

Rekomendowane odpowiedzi

@MWATCH

Gratulowalem juz w innym dziale, ale Twoja osiągnięcia mnie juz przerastają:) Swietnie wyszedł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też po SPA :)

 

Dołączona grafika

 

Super ! :-)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Górne części" DDR-owskich zegarków były najczęściej grubo złocone, więc trafiały do "odzyskiwaczy surowców", daj jakieś zdjęcia bo moja szklana kula nawaliła, a może być, że mam gdzieś w "złomie" taką kopertę.

 Witam ! Jestem nowym uczestnikiem tego forum.Nie mam też pojęcia ,czy dobrze trafilem z tym pytaniem. Znalazlem w domu ojca ,dosłownie w starych śrubkach ,zegarek marki GLASHUTTE 17 jew..Jest to zegarek pozłacany ,lecz bez szkielka wskazówek . Tarcza w opłakanym stanie W związku z tym mam do Kolegi pytanie.Czy by gdzieś się nie znalały takie części

Szukam na allegro inic nie ma. Znalazłem zaklad renowacyjny zegarki .To lepiej nie pytać o cenę .Zdaję sobie w pelni sprawę ,że Sznownego Kolegi wpis byl dawno dawno temu . Myślę ,że zainteresowania nie minęły . Pozdrawiam .Życze wszystkiego najlepszego z okazji Swiąt ,oraz Nowego Roku.Z poważaniem .Ryszard Trzciński

Znalazłem identyczny na allegro .I ażeby Koledze uzmysłowić jaki to jest. Przesyłam ilnk;

http://antyk24.pl/Zegarek,glashutte,ktory,to,rok,_10_1_4_12030_0_0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piszpan2907

Warszawa, firma Głowaccy, cennik wysyłają na maila, ale cena za renowację tarczy to chyba 160 złotych.

@buran69

Fajny egzemplarz, szkoda tylko tarczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko z trzydzieści lat musiał "służyć" aby zapracować na taki wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Historia mojego zegarka wygląda następująco: jako młody chłopak dostałem zegarek od mojego dziadka. W trakcie użytkowania uszkodzeniu uległa koperta. Po czym zegarek długo leżał w szufladzie. Około 2-3 lat temu wpadł mi w ręce i postanowiłem go naprawić. Zegarmistrz powiedział, że nie był wstanie naprawić koperty ale znalazł podobną (ale większą). Jak znajdę starą kopertę i tarczę to wrzucę zdjęcia. Możeci mi powiedzieć jaki to jest dokładnie model? Pozdrawiam. Dodam, że zegarek jest dla mnie ważną pamiątką. Pozdrawiam.

 

post-68353-0-93203600-1388934727_thumb.jpg

post-68353-0-67746600-1388934741_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież starą kopertę można odnowić, jak wszystko inne! Np. u Głowackich - za 120 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie zachowany damski?męski?zegareczek  24mmx40mm z rzadkim mechanizmem co do którego nikt nie za bardzo wie ile go wyprodukowano :)glass%20damka%20prz%C3%B3d.JPGglass%20damka%20tarcza.JPGglass%20damka%20mech.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mechanik

 

Cacuśna ta dameczka tarcza jest obłędna.

Gratulacje!


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, świetny GUB! Gratulacje!!!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ich oryginalny stan, czy też po zabiegach doprowadzono je do tak pięknego stanu?

Jeśli tak to napisz coś więcej.


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Lec

W takim stanę je nabyłem z mała usterka techniczna.

Wizualnie sama polerka dała taki efekt. Szkło i cała koperta sa oryginalne :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma części do starych GUB-ów?UROFA-61,GUB-60->chętnie odkupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z tradycyjnych Glashutte Spezimatic o ciekawej tarczy i jeden z  kwarców Glashutte z własnym mechanizmem k 30/2 nadal na chodzie .glashutte%20specimatic%20.JPGglashutte%20quartz%20prz%C3%B3d.JPGglashutte%20quartz%20ty%C5%822.JPG

Edytowane przez mechanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.