Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piomal99

Który ładniejszy?

Króry ładniejszy  

9 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że Q&Q to niska półka, ale kolega miał męski model przez całe studia i działał bez zarzutu :) Rzecz jasna, to nie zmiania faktu, że warto dołożyć i kupić coś porządniejszego - szczególnie będąc członkiem forum :)

 

Może i półka niska, szczególnie cenowo, ale pojęcia o marce jak widać nie masz żadnego.

Natomiast nie każdy musi być członkiem tak jak ty :)


**** *Tik* **** **** *Tak* **** **** *Tik* **** **** *Tak* ****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q&Q to bardzo dobrze wykonane zegarki, firma jest w grupie Citizen - proponuję poczytać, zamiast pisać głupoty.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q&Q to bardzo dobrze wykonane zegarki, firma jest w grupie Citizen - proponuję poczytać, zamiast pisać głupoty.

To samo powiedziano mi w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo powiedziano mi w sklepie.

 

Za kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na zakup zegarka, Q&Q będzie dobrym wyborem. Od kiedy pamiętam zawsze do środka montowane były przyzwoite werki, najpierw miyoty, a obecnie również citizena. Ogólna jakość jest wręcz zadziwiająca jak na ten przedział cenowy (przykład na to, że jak się chce to można). Dodatkowo, jeżeli masz takie wymagania, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nabyć Q&Q w stalowej kopercie, ale nic na siłę, to ty decydujesz jaki ma być twój zegarek.

 

Pozdrawiam :)


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q&Q był jednym z moich pierwszych zegarków, które nosiłem kilka lat temu w szkole. Był nie do zdarcia, jedyne przetarcia jakie na nim się pojawiły to na bransolecie. Pamiętam, że wtedy to był extra sprzęt, kosztował niecałe 200zł. Do dzisiaj leży w pudełku, mam do niego ogromny sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.