Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Pomoc w wyborze.

  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-51276900-1331813169.jpg<

post-27475-0-96957200-1331813166.jpg

post-27475-0-31557200-1331813168.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię kwadratowych zegarków to muszę przyznać, że Monaco jest magiczne.

Wygląda wyśmienicie.

 

Lepiej bym tego nie napisał :) Mój głos również na Monaco.


Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco o przysłowiowy błysk szprychy tuż przed biała Carrerką. Uwielbiam oba te zegarki,dla mnie TH mógłby nie robić innych :) Monaco za niepowtarzalny wygląd właśnie z niebieską tarczą-widzisz i wiesz że to Monaco,no doubt.

 

Ten Tudor to dla mnie jakieś stylistycznie nieporozumienie.

Michał wrzuciłeś zdjęcia Carrery tej przejściowej, z tacho na zewnątrz, poszukaj real fotek ale wersji ostatecznej.

 

@zbyszke rozumiem że o problemach z Monaco mówisz w kontekście pierwotnej wersji a ta obecna jest wolna od takich przypadłości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tarcza w SLR ma jakiś delikatny szlif słoneczny? Czy jest po prostu w taki sposób pomalowania? Bo na pierwszym ze zdjęć wygląda jakby się mieniła


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tarcza w SLR ma jakiś delikatny szlif słoneczny? Czy jest po prostu w taki sposób pomalowania? Bo na pierwszym ze zdjęć wygląda jakby się mieniła

Też mnie to zastanawia, wszystkie zdjęcia które do tej pory w sieci znalazłem mają właśnie taki blask...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal,

Aby Ci jeszcze troche namieszac to dodam, ze najpewniej na Basel 2011 bedzie pokaz Carrera 1887 Power Reserve :)

 

4458676008_ac39e2f9fe_b.jpg


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, toś mnie teraz zaskoczył :)

 

Aczkolwiek już widze że mi nie podejdzie...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem jest Monaco,za legendę za ogólny design,za to że jest moim zegarkiem marzeń,przymierzałem taga kwadraciaka (Monaco) i fajnie leżał mi na ręce, podobała mi się też jakość jego wykonania.

Jako początkujący nie bardzo znam markę Tudor, więc za wiele o niej nie powiem,zegarek średnio mi się podoba, poza tym wydaję mi się że chyba jest troszku za mały jak na Twoją rękę...

Nr 2 to Tag Carrera coś w niej "brakuję" jak dla mnie,

nr 3 to Tag SLR nie bardzo mi się podoba kolor tarczy, troszku mdły,

nr4 to Tudor wyżej opisałem co i jak :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUDOR..........długo nic...............TH 300 SLR C. 1887 Limited Edition,TH Carrera C. 1887...........TH Monaco C. 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal monaco- za wszystko co ma tag; ale zdjecia tego tudora.......daly mi do mysle; bardzo podobaja mi sie tarczki - nawiazanie do do lat 60-70- TO MASZ NAPRAWDE ORZECH MICHAL!!!! reasumujac: tag monaco- tudor ( choc style odrebne)... divery ia'la divery juz masz wiec........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest super i każdego należy mieć;) jeśli już musiałbym wybrać to jednak Tudora, bo jest najmniej znany a przez to najmniej opatrzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco o przysłowiowy błysk szprychy tuż przed biała Carrerką. Uwielbiam oba te zegarki,dla mnie TH mógłby nie robić innych ;) Monaco za niepowtarzalny wygląd właśnie z niebieską tarczą-widzisz i wiesz że to Monaco,no doubt.

 

Ten Tudor to dla mnie jakieś stylistycznie nieporozumienie.

Michał wrzuciłeś zdjęcia Carrery tej przejściowej, z tacho na zewnątrz, poszukaj real fotek ale wersji ostatecznej.

 

@zbyszke rozumiem że o problemach z Monaco mówisz w kontekście pierwotnej wersji a ta obecna jest wolna od takich przypadłości?

 

Tak, oczywiscie, mowie o mechanizmie z mikrorotorem, ktory przestal byc produkowany pod koniec lat 1970-tych.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko TUDOR,nie wiem co widzicie w TH Monaco,Carrera jeszcze by z biedą u mnie przeszła ale nie

trawię TAG-a.Mój głos ma TUDOR,widziałbym go na moim nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuje z jasnej Carrery, tak więc pozostają 3 zegarki :

 

- Monaco

- SLR

- Tudor


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac Ciebie to kupisz Tudora i jakiegos TAGa ;) Wiec w sumie zostaly dwa: Monaco i SLR. Tak wiec Monaco :D


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś mnie rozszyfrował, jestem w szoku - brawo ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w salonie zegarmistrzowskim sprzedawca z przekąsem powiedział do mnie:

"Panie, TAGA to teraz ma każdy przedstawiciel handlowy". Nie mam oczywiście nic do PH ale uważam, że Tudor jest dużo bardziej niszowy, a ten jest wyjątkowo stylowy. Z pozostałej trójki jeszcze raz stawiam na Tudora:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle całe forum wybiera zegarek Michałowi ;) ...Jesli odrzuciles to co odrzuciles...to niebieskie monaco, chociaz nie widzialem na zywo....ten brązowy wygląda jak wypłowiały stary ruski zegarek...gdyby miał tarczę antracytową to co innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco - za design i kolor. Dotychczas żaden kwadratowy tak bardzo mi się nie spodobał.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przedstawicielem handlowym nie jestem więc Taga kupić sobie moge ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten brązowy wygląda jak wypłowiały stary ruski zegarek...

 

;)

 

Michał, kupisz co innego, niż Monaco, to i tak ten zegar będzie chodził Ci po głowie i pewnie wcześniej, czy później go kupisz...

 

To czemu nie wcześniej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.