Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

MONACO

  

86 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za ma co :)Jeszcze jakbyś uzasadnił dlaczego ci się nie podobają to byłoby super (tyczy się to również innych użytkowników)Dziękuje.

Nie podoba mi się koperta,tarcza to jest tradedia.Nie wiem,sam się

dziwię-innym się podoba a mnie nie.Jednego jestem pewien że w środku

tej brzydkiej według mnie koperty,siedzi bardzo dobry mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poporzednio niebieski, dlaczego pisałem wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trochę inaczej ;)

myślę, że jak kupisz szarego to będziesz bardziej żałował, że nie kupiłeś niebieskiego niż odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski wygra, bo ma większy cool-factor, ale gdybym miał kupować dla siebie, wybrał bym szary i tak zagłosowałem. Dużo bardziej uniwersalny zegarek. Poza tym ciekawa koronka po lewej stronie (jak w pierwowzorze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - z punktu widzenia "inwestycji" czy też oryginalności to szary lepszy na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch, których tyczy się ankieta to oczywiście niebieski, ale skoro rozważasz wersję szarą, to czemu pominąłeś tą limitowaną - Calibre 11 Monaco 1969 Original Re-Edition w wersji niebieskiej?

Wg. mnie jest świetna, na pewno ładniejsza od szarej, zdecydowanie bardziej nawiązująca do pierwowzoru i charakterystyczna od "zwykłego" nielimitowanego niebieskiego Calibre 12.

Carlito, może warto i tą wziąć pod uwagę? ;)

 

post-15646-0-36337400-1331813689.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska, ale ze wskazaniem na tą wklejoną przez Astrala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASTRAL, przymierzałem chyba wszystkie Monaco jakie są możliwe, również i ten co proponujesz. Niestety na żywo ten niebieski a raczej błękitny jest beznadziejny - wygląda jakby wyblakł. Nie podobają mi się również wskazówki. Calibre 12 jest poprostu ładniejszy, bardziej wyrazisty.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Monaco to tylko i wyłącznie niebieskie. To tak samo jak zakup żółtego albo czarnego Ferrari. Można zdecydować się na taki krok tylko i wyłącznie jeżeli w garażu stoi już czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASTRAL, przymierzałem chyba wszystkie Monaco jakie są możliwe, również i ten co proponujesz. Niestety na żywo ten niebieski a raczej błękitny jest beznadziejny - wygląda jakby wyblakł. Nie podobają mi się również wskazówki. Calibre 12 jest poprostu ładniejszy, bardziej wyrazisty.

Zgadzam się, "zwykłe" Monaco Chrono ma bardzo fajny i wyrazisty błękit, tego niestety nie widziałem na żywo, ale jeżeli faktycznie jest tak jak piszesz, to zwycięzca może być tylko jeden - Calibre 12 w wersji blue ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego NIEBIESKIE wypowiedziałem się dość obszernie w poprzednim wątku, dlatego teraz tylko powtórzę: NIEBIESKIE ;) .

 

jak kupisz szarego to będziesz bardziej żałował, że nie kupiłeś niebieskiego niż odwrotnie

 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne kolory jakie uznaję w zegarkach to czarny, biały (ewentualnie jasny srebrny) i niebieski. Wyjątkiem jest Orange Monster. Szarych wręcz nie znoszę, dla mnie szary jest jak wyblakły czarny. Dlatego głosuję na niebieski.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieski.ladniejszy.ale Ty masz tempo w kupowaniu zegarkow ;) podziw B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary jest piekny! Jedynie czerwona wskazowka mi nie podchodzi... Nie ma wersji ze srebrna wskazówka?;)


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski, ale na czarnym pasku. Dlaczego niebieski? Masz już trochę zegarków, dlatego nie szukasz tego jedynego uniwersalnego, tylko takiego który będzie się wyróżniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulf boski!


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trochę inaczej :)

myślę, że jak kupisz szarego to będziesz bardziej żałował, że nie kupiłeś niebieskiego niż odwrotnie

Ten post dał mi dużo do myślenia - dzięki.

 

Niebieski wygra, bo ma większy cool-factor, ale gdybym miał kupować dla siebie, wybrał bym szary i tak zagłosowałem. Dużo bardziej uniwersalny zegarek. Poza tym ciekawa koronka po lewej stronie (jak w pierwowzorze).

Coś w tym jest, dlatego tak ciężko jest mi podjąć decyzje ;)

 

niebieski.ladniejszy.ale Ty masz tempo w kupowaniu zegarkow :) podziw B)

Jeszcze nie kupuje, myśle że go zrealizuje dopiero w marcu.

 

Szary jest piekny! Jedynie czerwona wskazowka mi nie podchodzi... Nie ma wersji ze srebrna wskazówka?:)

 

Niestety nie ma, a szkoda.

 

Niebieski, ale na czarnym pasku. Dlaczego niebieski? Masz już trochę zegarków, dlatego nie szukasz tego jedynego uniwersalnego, tylko takiego który będzie się wyróżniał.

Myśle że jakie bym nie kupił Monaco to i tak sie będzie wyróżniał, wkoncu byłby to mój pierwszy zegarek o takiej kopercie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, to jest mecz do jednej bramki... ;)

Niekoniecznie Tomek, niekoniecznie B)

 

Patrz co napisał kolega bEEf.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary. Dzięki czerwonym czerwonym dodatkom nie jest wcale wyblakły i ma delikatny pazur, bardziej oryginalny. Jest większy.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem zdjęcia szarego Monaco - zachwycił mnie, ale po jakimś czasie zachwyt minął i niebieskie jest znowu na topie. Fajny jest też GULF ale jest bardzo charakterystyczny i przez to mniej uniwersalny jak pozostałe dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.