Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

MONACO

  

86 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zostawmy prosze gulfy w świętym spokoju.

 

Jest większy.

Nie jest większy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko i wyłącznie niebieski.Piękny zegarek :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby wywiad zrobiłem, a w zasadzie to w ogóle :) Zasugerowałem się tym foto post-33863-0-93483300-1331813857.jpg/


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby wywiad zrobiłem, a w zasadzie to w ogóle :o

Nie szkodzi :)

 

W zasadzie to chyba się dobrze sugerowałeś bo z tego co widze to na zdjęciu jest starszy model (niebieski) który ma 38mm.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jeszcze pytanko. Ilu z was mając od zawsze okrągle zegarki kupiło jakiś kwadratowy? Idzie sie przyzwyczaic? Pytam bo zegarek mi sie naprawde szalenie podoba ale boje się że poprostu nie bede sie mógł przyzwyczaic do noszenia "kostki"


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się takich zegarków boję :) Nigdy nie miałem, to pewnie dlatego :o


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie o uniwersalności! Carlito1 nie potrzebuje uniwersalnego zegarka, bo już niejeden taki ma. Panowie, to Monaco - wyścigi, Le Mans, Steve McQueen. Tu nie ma miejsca na kompromis. To zegarek z lekką nutą ekstrawagancji, rozpoznawalny dzięki takim a nie innym kolorom...i poza tym jedno z moich marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał Ty się nie pytaj o kwadraty bo Monaco jest tylko jeden :).

Nie bój nic tylko kupuj :o.

O mały włos sam bym go kupił ale póki co leży poza moją granicą jeśli chodzi o pieniążki wydane na jeden zegarek.

A poza tym będziesz wyglądał jak Brad Pit i elita :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jeszcze pytanko. Ilu z was mając od zawsze okrągle zegarki kupiło jakiś kwadratowy? Idzie sie przyzwyczaic? Pytam bo zegarek mi sie naprawde szalenie podoba ale boje się że poprostu nie bede sie mógł przyzwyczaic do noszenia "kostki"

ja na pięć mam trzy kostki i muszę przyznać, że właśnie TV bardziej mi odpowiadają niż okrąglaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zegarki w różnych kształtach i nie mam najmniejszego problemu z noszeniem kopert kwadratowych (np moją kwadratową zieloną Geneve bardzo lubię). Przymierzałem ostatnio Monaco i sądzę, że to świetny wybór (oczywiście tylko niebieski :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kwadratów miałem baaardzo fajnego Xemexa. Nie był wielki (34 na 37 mm), ale na 16,5 cm nadgarstku leżał świetnie. Miał dodatkowy patent umożliwiający dobre ułożenie - ruchome uszy :) .

 

A teraz czaję się na niebieskiego Monaco (plus bransoleta jak się trafi - coś na firmowej stronie nie mogę wypatrzyć), więc głos idzie na ten model.


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny glos na szarego....jest ciekawszy...fajnie ze koronka po przeciwnej stronie....za Heuer a nie TagHeuer, za krwiste wskazówki i indeksy....naprawdę udany zegarek. Niebieski nie brzydki ale mysle ze szybko się znudzi no i trochę oklepany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem jak będzie pasował ten zegarek do jaśniejszych gajerków/marynarek... i zobaczcie co znalazłem :

 

post-27475-0-70815800-1331814088.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Co sądzicie? Dla mnie super :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda na ciemnej łapie :)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ciemnej lapie wszystkie fajnie leza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ciemnej lapie wszystkie fajnie leza :o

 

Dokładnie :) ...a wiec co Panowi? nie wynurzać mi się z solarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał nie ma co tego ciągnąć przecież i tak zamówisz niebieskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję po raz n-ty na niebieskiego,po pierwsze, dla mnie zegarek marzeń, po drugie, czytelniejszy i ma to coś...

szary hmm miałem powiedzieć,że jest większy ale podobno są takie same,podobają mi się jego wskazówki i że ma koronkę po przeciwnej stronie niż "większość" zegarków" jednak przegrywa u mnie z niebieskim.

Co do kwadraciaków,od zawsze miałem zegarki okrągłe, ostatnio mam kwadraciaka, i przyzwyczaiłem się, myślę że fajnie leży na ręce,jak sam stwierdziłeś (jeśli dobrze pamiętam) chciałeś się wyróżnić to chyba w jakiś sposób wyróżnienia się skoro większość zegarków masz "tradycyjnych"


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie wszystkim dziękuje za pomoc w podjęciu decyzji ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos kostek ja kiedyś nosiłem taką jedną... Casio ;) kolega pozazdrościł kupił taką samą z białą tarczą, naprawdę duuużo ludzi zwracało uwagę na ten zegarek (mój / jego). Już abstrahując od przykuwania uwagi to taki kubiczny chrono w zasadzie pasuje wbrew pozorom do każdego stroju. Naprawdę zapewniam można taki kształt pokochać. Być może jak trochę ponosisz nie będziesz chciał zdjąć, ja bym nie zdejmował gdyby to był np. szary H. :)

 

o, toto miałem i miło wspominam

post-33863-0-87039900-1331814128.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Edit, chyba coś przeoczyłem, jaka decyzja???

Edit2, jeżeli mnie przeczucie nie myli to cieszy to, że zobaczymy w ładnych fotkach szaraczka w Galerii :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona mówi, że szary ładniejszy ;)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edit, chyba coś przeoczyłem, jaka decyzja???

Edit2, jeżeli mnie przeczucie nie myli to cieszy to, że zobaczymy w ładnych fotkach szaraczka w Galerii ;)

 

Nie przeoczyłeś bo nie napisałem :)

 

Pożyjemy, zobaczymy...

 

Pozdrowionka.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie kręcą mnie chrono, to takiego blue bym się nie powstydził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mnie przeczucie nie myli to cieszy to, że zobaczymy w ładnych fotkach szaraczka w Galerii ;)

 

Drogi Sąsiedzie, wyciągasz zbyt pochopne wnioski... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.