Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

MONACO

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Panowie, zostawmy prosze gulfy w świętym spokoju.

Jest większy.

Nie jest większy.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Słaby wywiad zrobiłem, a w zasadzie to w ogóle :) Zasugerowałem się tym foto post-33863-0-93483300-1331813857.jpg/

(...)

Słaby wywiad zrobiłem, a w zasadzie to w ogóle :o

Nie szkodzi :)

W zasadzie to chyba się dobrze sugerowałeś bo z tego co widze to na zdjęciu jest starszy model (niebieski) który ma 38mm.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Panowie, mam jeszcze pytanko. Ilu z was mając od zawsze okrągle zegarki kupiło jakiś kwadratowy? Idzie sie przyzwyczaic? Pytam bo zegarek mi sie naprawde szalenie podoba ale boje się że poprostu nie bede sie mógł przyzwyczaic do noszenia "kostki"

Ja się takich zegarków boję :) Nigdy nie miałem, to pewnie dlatego :o

Dobry zegarek nie jest zły!

Nie piszcie o uniwersalności! Carlito1 nie potrzebuje uniwersalnego zegarka, bo już niejeden taki ma. Panowie, to Monaco - wyścigi, Le Mans, Steve McQueen. Tu nie ma miejsca na kompromis. To zegarek z lekką nutą ekstrawagancji, rozpoznawalny dzięki takim a nie innym kolorom...i poza tym jedno z moich marzeń.

Michał Ty się nie pytaj o kwadraty bo Monaco jest tylko jeden :).

Nie bój nic tylko kupuj :o.

O mały włos sam bym go kupił ale póki co leży poza moją granicą jeśli chodzi o pieniążki wydane na jeden zegarek.

A poza tym będziesz wyglądał jak Brad Pit i elita :).

Panowie, mam jeszcze pytanko. Ilu z was mając od zawsze okrągle zegarki kupiło jakiś kwadratowy? Idzie sie przyzwyczaic? Pytam bo zegarek mi sie naprawde szalenie podoba ale boje się że poprostu nie bede sie mógł przyzwyczaic do noszenia "kostki"

ja na pięć mam trzy kostki i muszę przyznać, że właśnie TV bardziej mi odpowiadają niż okrąglaki.

Mam zegarki w różnych kształtach i nie mam najmniejszego problemu z noszeniem kopert kwadratowych (np moją kwadratową zieloną Geneve bardzo lubię). Przymierzałem ostatnio Monaco i sądzę, że to świetny wybór (oczywiście tylko niebieski :))

Z kwadratów miałem baaardzo fajnego Xemexa. Nie był wielki (34 na 37 mm), ale na 16,5 cm nadgarstku leżał świetnie. Miał dodatkowy patent umożliwiający dobre ułożenie - ruchome uszy :) .

A teraz czaję się na niebieskiego Monaco (plus bransoleta jak się trafi - coś na firmowej stronie nie mogę wypatrzyć), więc głos idzie na ten model.

Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

po raz kolejny glos na szarego....jest ciekawszy...fajnie ze koronka po przeciwnej stronie....za Heuer a nie TagHeuer, za krwiste wskazówki i indeksy....naprawdę udany zegarek. Niebieski nie brzydki ale mysle ze szybko się znudzi no i trochę oklepany :)

Tak się zastanawiałem jak będzie pasował ten zegarek do jaśniejszych gajerków/marynarek... i zobaczcie co znalazłem :

post-27475-0-70815800-1331814088.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Co sądzicie? Dla mnie super :)

Dobrze wygląda na ciemnej łapie :)

Głosuję po raz n-ty na niebieskiego,po pierwsze, dla mnie zegarek marzeń, po drugie, czytelniejszy i ma to coś...

szary hmm miałem powiedzieć,że jest większy ale podobno są takie same,podobają mi się jego wskazówki i że ma koronkę po przeciwnej stronie niż "większość" zegarków" jednak przegrywa u mnie z niebieskim.

Co do kwadraciaków,od zawsze miałem zegarki okrągłe, ostatnio mam kwadraciaka, i przyzwyczaiłem się, myślę że fajnie leży na ręce,jak sam stwierdziłeś (jeśli dobrze pamiętam) chciałeś się wyróżnić to chyba w jakiś sposób wyróżnienia się skoro większość zegarków masz "tradycyjnych"

Robert

Serdecznie wszystkim dziękuje za pomoc w podjęciu decyzji ;)

a propos kostek ja kiedyś nosiłem taką jedną... Casio ;) kolega pozazdrościł kupił taką samą z białą tarczą, naprawdę duuużo ludzi zwracało uwagę na ten zegarek (mój / jego). Już abstrahując od przykuwania uwagi to taki kubiczny chrono w zasadzie pasuje wbrew pozorom do każdego stroju. Naprawdę zapewniam można taki kształt pokochać. Być może jak trochę ponosisz nie będziesz chciał zdjąć, ja bym nie zdejmował gdyby to był np. szary H. :)

o, toto miałem i miło wspominam

post-33863-0-87039900-1331814128.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edit, chyba coś przeoczyłem, jaka decyzja???

Edit2, jeżeli mnie przeczucie nie myli to cieszy to, że zobaczymy w ładnych fotkach szaraczka w Galerii :)

(...)

Moja żona mówi, że szary ładniejszy ;)

Edit, chyba coś przeoczyłem, jaka decyzja???

Edit2, jeżeli mnie przeczucie nie myli to cieszy to, że zobaczymy w ładnych fotkach szaraczka w Galerii ;)

Nie przeoczyłeś bo nie napisałem :)

Pożyjemy, zobaczymy...

Pozdrowionka.

O ile nie kręcą mnie chrono, to takiego blue bym się nie powstydził ;)

jeżeli mnie przeczucie nie myli to cieszy to, że zobaczymy w ładnych fotkach szaraczka w Galerii ;)

Drogi Sąsiedzie, wyciągasz zbyt pochopne wnioski... :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.