Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

MONACO

  

86 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Michał,

 

byłem dzisiaj w Arcadi i oglądałem zarówno niebieski jak i szary a dodatkowo jeszcze GULF,a i czarny. Powiem tylko tak, tych zegarków nie ma szans ocenić na zdjęciach, je trzeba zobaczyć na żywca, a wtedy wybór jest naprawdę prosty...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, chyba nie sądzisz że wybieram Monaco na podstwie zdjęć z internetu? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, chyba nie sądzisz że wybieram Monaco na podstwie zdjęć z internetu? :)

 

Michał, no nie, nawet nie podejrzewam Cię o to:)

Natomiast ja dzisiaj oglądając je na żywo już wybrałem...:) Mam nadzieję, że Ty też;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też łykasz Monaco ? ;)

 

W sumie to jestem ciekaw który Cie tak zauroczył...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco to legenda, piękna nazwa i oczywiście Steve McQueen ale podobnie jak Ty, ja do tej pory gustuję w zegarkach okrągłych (wyjątkiem jest jeden ML) i dlatego nie jestem jeszcze gotowy na tak radykalny krok jak zakup zegarka kwadratowego. Nie mniej jednak gdybym miał nadmiar gotówki to chętnie bym nabył niebieskie Monaco do kolekcji:) A tak na marginesie to skąd tak duża różnica w cenie między n.. a sz..? Limitacja czy jeszcze coś więcej?

 

P.S.

Widziałeś Monaco LS, wydaje mi się niezłym kozakiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że różnica w cenie spowodowana jest właśnie limitacją, bo reszta to praktycznie to samo. Choć w sumie calibre 11 jest wykonany z innych troche droższych materiałów.

 

LS ? hmm... Fajny, ale nie na tyle żeby zapłacić za ten zegarek około 5 tys juro. Wg mnie klasyczne calibre 11 jak i 12 biją go na głowe.

 

PS po dzisiejszych przymiarkach wiem między czym a czym będę wybierał jeżeli chodzi o kolejny zegarek ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

LS ? hmm... Fajny, ale nie na tyle żeby zapłacić za ten zegarek około 5 tys juro. Wg mnie klasyczne calibre 11 jak i 12 biją go na głowe.

 

PS po dzisiejszych przymiarkach wiem między czym a czym będę wybierał jeżeli chodzi o kolejny zegarek :)

 

Szary kosztuje też ponad 5 koła juro, przynajmniej w warszawskim sklepie:)

 

Po dzisiejszym przymiarkach mam taki kocioł w głowie, że wiem, że nic nie wiem...:)

 

Natomiast, skomplementuję na koniec jeden z Twoich zegarków, który właśnie dzisiaj mierzyłem, a mianowicie Oscara Petersona, szacun, piękny zegarek w pięknej kopercie z całą masą szczegółów, które dopiero wychodzą po bliższym poznaniu:) Gratuluję wyboru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, miło mi :) OP to jeden z moich ulubionych zegarków.

 

A co do ceny Calibre 11 to tutaj gdzie mieszkam kosztuje w okolicach 4500 e.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Wawie odpowiednio:

11 - ca. 22 kPLN

12 - ca. 17 kPLN

 

troszkę drożej niż u Ciebie...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie drogo :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szary jest rewelacyjny, na żywo dużo zyskuje!

głos na 1860 :)


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej, już po ptokach - zegarek mam zaklepany :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski. Szary jest bez wyrazu.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za różnicę w cenie można nabyć całkiem fajny zegarek... :)

 

Owszem, np. Orisa OP:) Widziałem go dzisiaj za 5,5 kPLN:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi przyjemnie, zegarek z charakterem, przemyślany w każdym detalu:

 

Limitowana seria zegarków marki Oris dedykowana dla kanadyjskiego pianisty jazzowego i kompozytora Oscara Petersona. Seria wyprodukowana w ilości 1925 sztuk. Liczba ta upamiętnia datę urodzin pianisty. Na tarczy zegarka umieszczone zostały indeksy przypominające klawisze fortepianu oraz cyfry rzymskie, z których VIII pokryta jest różowym złotem - liczba nagród Grammy jaką zdobył Peterson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebeski, tylko chyba rzadki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten niebieski, to tylko do jeansow, nie? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten niebieski, to tylko do jeansow, nie? :lol:

artme, widziałem gościa w gajerze z niebieskim Monaco na ręku i powiem Ci, że wyglądało to nieźle :) Oczywiście wszystko zależy jaki gajer, koszula, ewentualnie krawat itp. Moim zdaniem ten sikor do granatowego garnituru pasuje jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie przypomnieć to zdjęcie :

 

post-27475-0-88576700-1331822010.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Myśle, że pasuje :lol:

 

W każdym razie gajer ubieram od święta a Monaco będę nosił do jeansików + koszula, czyli tradycyjnie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie przypomnieć to zdjęcie :

 

 

Myśle, że pasuje :lol:

 

W każdym razie gajer ubieram od święta a Monaco będę nosił do jeansików + koszula czyli tradycyjnie.

Jak dla mnie to super pasuje :) Będziesz Pan zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-58594500-1331837475.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale i jak Ci ten owoc smakuje ?

 

Wygląda bardzo soczyście :)

 

Gratuluję, to jeden z moich must have :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.