Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
miromat

Moje doświadczenia z paskami PATTINI.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, kilka razy tam pisałem, kupowałem... mój kumpel także i zawsze kontakt w ciągu około 24h.. Ostanio Pan do mnie dzwonił że brakło im Pre-V'łek, jakieś trzy dni temu....

 

Są telefony w zakładce Kontak: tel.fax(94) 3411 016 kom. 502 257 158 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam pecha z tą firmą czy po prostu jest mi dane aby nic tam nie kupować (jakaś siła hehe). Wysłałem do nich dwa maile w sprawie porady paska do Seiko, bez odpowiedzi - myślę sobie może mają dużo takich maili od nie będących w temacie, więc zasięgnąłem rady na tym forum (temat o pasku do Seiko SNDC89), wypełniłem tak jak poradziliście formularz wyceny konkretnego paska no i wysłałem...no i prawie 2 tyg. cisza, dam sobie spokój z tą firmą - nie dbają w ogóle o przyszłego klienta.

Czy możecie podać firmę która robi podobne paski jak ta firma?

Pozdrwaiam

Witaj kolego , a po co szukać zaraz innej firmy , myślę że nie jeden forumowy strap maker może wykonać dla ciebie pasek wedle twojego uznania , wystarczy tylko zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że póki co nie maja w swojej ofercie czerwonego łososia, a nigdzie podobnego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem na all model 65C - 22mm.

Dodatkowo przeszycie inne i skrócenie. Trochę to trwało, ale jestem zadowolony.

Jest stosunkowo gruby i dlatego dobrze pasuje do "masywnych" zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem właśnie pasek Pattini.

Biorąc pod uwagę jego cenę (49 zł) to jest to dobre wykonanie - skóra taka akurat, jak na pierwsze noszenie, ani za miękka ani za twarda. Pasek jest może lekko za gruby i za długi po stronie z dziurkami (mam 18 cm nadgarstek).

Założyłem go do zegarka tak jak był włożony do pudełka. ... no i nie byłem zadowolony bo w części z dziurkami były widoczne ślady maszyny szyjącej. Jak się jednak okazało założyłem go odwrotnie. Ta druga strona jest równie dobrze wykonana nie licząc tych śladów, że dałem się nabrać ... !

 

DSC_1258.jpg

 

DSC_1257.jpg

Edytowane przez Wiktor1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA najgorsze - widoczne są ślady maszynowego szycia (takie ząbki, wygięcia ale nie nacięcia) na części paska z dziurkami. Mam nadzieję że w miarę użytkowania (zginania) ślady te znikną.

 

 

Ale to chyba od spodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szlufka ? jest ciasna czy raczej będzie się przesuwała po pasku założonym na nadgarstek ?

mnie bardzo wkurzają szlufki, które się zsuwają - wtedy najczęściej takiego pacjenta podklejam

np paski di-modell, w niektórych modelach, mają blokadę z czerwonej wstążki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szlufka ? jest ciasna czy raczej będzie się przesuwała po pasku założonym na nadgarstek ?

 

na razie się nie przesuwa - jest w sam raz - pasek wchodzi z lekkim oporem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szlufka ?

No niestety zauważyłem (na jednym najczęściej użytkowanym pasku) że szlufka w miarę użytkowania się nieco naciągnęła i zaczyna się przesuwać, co mnie też nieco irytuje, ale jest spięta metalowym "klipsem" i można ją "ścieśnić" i tym samym zniwelować przesuwanie - oczywiście pewnie jest to do czasu zużycia... klipsa, bądź szlufki.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że przynajmniej niektóre paski PATTINI podrożały o 10 zł.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie zdjęcia ich pasków z granatowymi zegarkami? Mówię tu o Oriencie Mako (granatowym). Podobno mako z brązem nieźle wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywa moze ktos z Was paska Pattini z serii 87-CR badz B ? Chodzi mi o lososia w obu wersjach kolorystycznych.

Chcialbym wiecej fotek zobaczyc aby moc ocenic czy pod Seikacza SNZG13 ta rybka bedzie miec sens czy nie.

Szalenie sobie cenie polaczenie glebokiej czerwieni (pasek) z czernia (tarcza), ostatecznie jest braz, tez ciemny,

rowniez mi pasuje. Chyba jedyna szansa na zejscie z 4mm u tegoz producenta, a seria 87 naprawde mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie tego tematu masz trochę zdjęć z łososiem.

Wg mnie do SNZG13 bardziej pasuje pasek zwężany 22/20 niż 22 po całości.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że przynajmniej niektóre paski PATTINI podrożały o 10 zł.

Kupiłem sobie pasek Pattini  cena około 73pln + wysyłka, niestety przy kopercie starł się pozostawiając nieestetyczną jasną "rysę" na czarnej skórze ... mimo że wyglądają porządnie mają swoje wady , są długie a niemożliwe jest wynegocjowanie zrobienia krótszego paska bądź cieńszego (próbowałem- choć teraz piszą w aukcji że można - mi nie chcieli wykonać krótszego.) .

Szczerze powiem i z góry przepraszam za "reklamę" że wolę dać dosłownie kilka złotych więcej i mieć pasek wykonany indywidualnie dla mnie pod mój rozmiar nadgarstka (i rozmiar uszu zegarka)przez Bartka. 

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexxus, kiedy kupowałeś? Ja swoje kupiłem w maju tego roku, wtedy i z tego co pamiętam dużo wcześniej też, była możliwość dopasowania długości. Inna sprawa że istnieje tylko możliwość regulacji tej części bez klamry i jest to oczywiście dodatkowo płatne. W mojej opinii firma bardzo solidna i wychodząca naprzeciw klientowi. Na przykład chciałem dodatkowe szlufki do pasków, wystarczyło zadać pytanie w uwagach i bez problemu mogłem je dokupić. Co do jakości samych pasków, to także jestem w pełni zadowolony. Są wykonane z grubej, ale przy tym dość miękkiej skóry. Zawsze byłem zwolennikiem bransolet, paski od Pattini kupiłem na próbę jak mi się będą nosić. Spełniły moje oczekiwania i dość często jak na zatwardziałego fana stali moje zegarki lądują na skórze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pod koniec sierpnia., przed zakupem (allegro) wysłałem zapytanie o krótszą wersję - odpisali , że wysyłają jedynie standard z aukcji.

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtrącę się do dyskusji, jako że tez kiedyś kupiłem na próbę pasek Pattiniego i byłem nim tak zachwycony że później dokupiłem ich kilka, i przyznam że jakoś zaczynała stopniowo spadać, choćby wytłoczenie na szlufce w ostatnim egzemplarzu zostało wytłoczone bardzo nierówno, czytelne do połowy napisu.

Tak więc potrzebując paska do nowego zegarka zacząłem rozglądać się za ręczną robotą kolegów z forum,  i przyznam że dołożenie 50%  więcej do kwoty zakupu było najlepiej wydanymi pieniędzmi w życiu.  Jakoś wykonania bije na setki głów paski sklepowe nawet od Pattiniego.

Jednego jestem pewien ktoś kto raz kupi pasek typu handmade robiony na swój wymiar nigdy nie wróci do sklepowych.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pasek Pattini i Przemka. Nie da się ich porównać.

Pattini jest OK. Przemka jest SUPER. A cena bardzo podobna. Tylko, że u Przemka możesz mieć co chcesz, a u Pattiniego to co ma.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexxus, być może taką politykę mają na allegro. Coś kojarzę, że chyba widziałem u nich kiedyś przedmiot o nazwie "modyfikacja paska" czy jakoś tak, może Twój problem polegał na tym że nie dokupiłeś tej opcji. Z tego co widzę to obecnie mają dwie wersje każdego paska na allegro, z modyfikacją i bez.

Ja kupowałem poprzez ich stronę, a nie allegro, więc w moim przypadku nie było żadnych problemów z modyfikacjami.

 

Pawel2499,Dorian06, ja posiadam tylko paski Pattini, także nie mam porównania ;) Może kiedyś się skuszę na wyrób któregoś forumowego paskoroba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W temacie pasków Pattini - jeśli ktoś byłby zainteresowany mam do odsprzedania pasek model 59-B1 dwa razy założony. Niestety jest dla mnie za długi i muszę zamówić wersję krótszą. Cena to 59 zł jak w katalogu, a przesyłka po mojej stronie. Jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na PW.

Pozdrawiam

post-64491-0-30103500-1381653831.jpg

post-64491-0-74775900-1381653831.jpg

post-64491-0-19510600-1381653832.jpg

post-64491-0-66091500-1381653832.jpg

post-64491-0-11810300-1381653833.jpg

post-64491-0-55225200-1381653833.jpg

post-64491-0-00010100-1381653834.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długi bo oplata cały nadgarstek czy brakuje dziurki? Może spróbuj dorobic dziurkę.

 

Tapnięte z SGS3 now Free

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długi bo oplata cały nadgarstek czy brakuje dziurki? Może spróbuj dorobic dziurkę.

 

Tapnięte z SGS3 now Free

Z dziurkami jest ok, zapinam na trzecią lub czwartą z sześciu możliwych. Za bardzo oplata nadgarstek, w porównaniu do poprzednich pasków, musiałby być krótszy o 1,5-2,0cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.