Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
miromat

Moje doświadczenia z paskami PATTINI.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez skorzystalem z oferty Pattini i pasek juz do mnie dotarl. Szczerze to nie spodziewalem sie az tak dobrej jakosci i wykonania. Sadzilem ze bedzie poprawnia ale bez szalenstw a otrzymalem pasek na prawde bardzo sensowny i zaraz poszedl do zegarka. Zobaczymy jak bedzie znosil probe czasu. Czy macie jakies sposoby na to by pasek konserwowac? Czym? Jak czesto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego niczym nie konserwuję i nic się nie dzieje. Na lato zamieniam z branzoletą.

Swoją drogą, nie zawadzi czymś przesmarować o ile nie zmieni koloru. Nabyłem jakiś czas temu w Lidlu mleczko do konserwacji skór z lanoliną. Wydaje się być odpowiednim preparatem odrzywczo/konserwującym i w sumie chyba zaczne go konserwować :-)

Edytowane przez sosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mają tylko takie grube paski :(  Ale generalnie bardzo ładne wzory i jakośc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy znacie jakiś innych polskich producentów pasków do zegarków ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny model nieco delikatniejszy, to jeden z serii "Rybowej", musiał byś poczytać dokładnie opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pattini miał model 87 z łososia z delikatniejszą klamrą ale ostatnio dowiedziałem się z pierwszej ręki że przeszli na klamry STD więc jakby stracił z delikatności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie cały czas są modele 87 i 88. Klamerki na fotkach też te delikatniejsze. jeśli tak faktycznie jest to powinni się ogarnąć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zainteresowany modelem 87, co wiecej złożyłem formularz wyceny na ten właśnie model, niestety otrzymałem informację, że został zastąpiony modelem 88. Być może nie aktualizują www na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nieprofesjonalne.... dodali by napis "wycofane" czy jak i człowiek by się nie zastanawiał...

 

Edit: Ze stronki zniknął delikatniejszy łosoś ;-)

Edytowane przez sosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat troszke.

Zamowilem u nich pasek okolo 2 tyg temu, zero kontaktu, zero odpisywania na maile, stacjonarnego tel nikt nie odbiera, po telefonie na tel kom speszony pan odpowiada ze jutro bedzie wyslany pasek (juz dwa razy mialem taka odpowiedz).

Moze i paski maja ok ale z takim nastawieniem do klienta to raczej nie zawojuja rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chcialem kiedys od nich pasek, ale jakos sie nie udalo. napatrzylem sie tak bardzo ze zaczalem sam dlubac w skorze, tyle ze ja podwijam brzegi paska a nie maluje. sa trwalsze przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja współpraca z nimi przebiegała pozytywnie. 2 razy zamawiałem paski i kontakt mejlowy jaki na tel. komórkowy doprowadził do zakupu tego co chciałem, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem odpowiedzi na @, pisza ze przepraszaja i aby przyspieszyc sprawe wysylaja pasek kurierem oraz ze nastepnym razem przesylke mam gratis. Czyli jutro chyba bede mial w koncu lososia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu przyjechal powiem tylko tyle ze jak zobaczylem tego łososia to od razu przeszla mi cala zlosc, pasek jest mistrzowski

 

2ih9te9.jpg

vhxicw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje kolego! pewnie na zywo jeszcze fajniejszy. chyba tez wybiore sie na ryby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

Jako zatwardzialy zwolennik kajdanow musze przyznac ze na pasku Jazzmasterowi duzo mu lepiej

 

2zqcwgz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, mam cały czas chęć na tego łososia... Na razie wygrał czarny struś od Nicka, struktura skóry bardzo ciekawa jak i w łososiu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łosoś wyglada rewelacyjnie i jak na grubość paska jest dosc miękki, mam nadzieje ze tez bedzie zywotny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie dotarl moj pierwszy pasek z firmy Pattini. W sumie moge potwierdzic to co w wiekszosci pisza tu forumowicze, bardzo dobry kontakt mailowy z firma, a sam pasek wyglada bardzo solidnie i mimo swojej grubosci jest dosyc miekki, bardzo dobra jakos wykonania. Teraz tylko zobaczymy jak sprawdzi sie w noszeniu

post-3458-0-03042200-1401891940_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łosoś jest świetny...

Zamówiłem kilka dni temu, będzie jak

znalazł do któregoś z moich zegarków, do którego to zastanowię się jak dojdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.