Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
miromat

Moje doświadczenia z paskami PATTINI.

Rekomendowane odpowiedzi

Skóra i woda to nie jest dobre połączenie. Zmień na wakacje na gumę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Albo na pasek Hirsch z linii Performance :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A podobno do tego też się nadają :-) Faktem jest, że do pływania najlepsza będzie guma właśnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno do tego też się nadają :-) Faktem jest, że do pływania najlepsza będzie guma właśnie :-)

Ja pływam w bransie, a najczęściej bez zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja pływam w bransie, a najczęściej bez zegarka :)

Ja nie pływam, bo nie potrafię :-) Ale się moczę, oczywiście w gumie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden pasek od Pattini. Moje wrażenia... jak ze tą cenę mogę polecić. Sam pasek gruby i starannie wykonany. Szeroka oferta kolorów i wzorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

W takim razie przepnę na oryginalny parciany w czasie urlopu.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę zamówić sobie pasek od Pattiniego ale mam problem z długością, mój nadgarstek 16,5 a zegarek od ucha do ucha ma ok 47mm...I jeszcze pytanie do stałych bywalców ile by trzeba dołożyć do jakiegoś fajnego hand made'a z jakimś tam perforowaniem.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam chcę zamówić sobie pasek od Pattiniego ale mam problem z długością, mój nadgarstek 16,5 a zegarek od ucha do ucha ma ok 47mm...

Tez mam taki nadgarstek zawsze zamawiam u nich długość części bez klamerki na 110mm (ta z klamerką zawsze ma 75 - a to duże udogodnienie dla małych nadgarstków).

Pasuje na 1szą lub 2gą dziurke w zależności od L2L zegarka. Ew zostaje mikroregulacja - jak to nazywam - zakładając dłuższą lub krótszą klamerke [ tu przydaje sie zbieractwo ;-) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 grosze odnośnie pasków Pattini.

 

Odebrałem właśnie swój kolejny (piąty czy szósty) i przyznać muszę, że i poprzedni (kupowany z początkiem 2018 roku) i obecny to już nie ta grubość, co ongiś.

Pierwsze, gdy kupowałem (jeszcze 3 paski wstecz tak było) - miały faktycznie około 4mm grubości. Czuło się, że ma się na łapie kawał paska.

Obecnie, zamiast - jak to mają w opisie na stronie: 3,5mm - 4mm, paski mają grubość 3mm - 3,5mm.

 

Bardzo szkoda, to już nie jest ten grubas co kiedyś. Zatem jeśli na grubości komuś zależy - chyba trzeba szukać gdzie indziej. Ja zapewne tak zrobię przy kolejnym zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że nie do każdego zegarka gruby pasek (3,5-4 mm) będzie pasował. Jakoś nie wyobrażam sobie założenia takiego grubego paska do garniturowca  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Z tym, że na stronie podane jest co innego, stan faktyczny - inny. Zakładając, że nie mam jakiegoś wybitnego pecha ostatnio.

A pewnie wielu tą grubością sięsugeruje, zamawiając u nich paski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 grosze odnośnie pasków Pattini.

 

Odebrałem właśnie swój kolejny (piąty czy szósty) i przyznać muszę, że i poprzedni (kupowany z początkiem 2018 roku) i obecny to już nie ta grubość, co ongiś.

Pierwsze, gdy kupowałem (jeszcze 3 paski wstecz tak było) - miały faktycznie około 4mm grubości. Czuło się, że ma się na łapie kawał paska.

Obecnie, zamiast - jak to mają w opisie na stronie: 3,5mm - 4mm, paski mają grubość 3mm - 3,5mm.

 

Bardzo szkoda, to już nie jest ten grubas co kiedyś. Zatem jeśli na grubości komuś zależy - chyba trzeba szukać gdzie indziej. Ja zapewne tak zrobię przy kolejnym zakupie.

A jak z jakością, pozostała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak. Co prawda poprzednie dwa wytrzymały mi około roku, wcześniej dłużej użytkowałem, no ale to pewnie bardziej kwestia mojego nie-dbania.

Jakość ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To prawda. Z tym, że na stronie podane jest co innego, stan faktyczny - inny. Zakładając, że nie mam jakiegoś wybitnego pecha ostatnio.

A pewnie wielu tą grubością sięsugeruje, zamawiając u nich paski.

 

Tu zgoda, jeśli faktycznie jest to aktualnie norma. Ja brałem od nich kiedyś (ponad rok temu) pasek do Żółwia i byłem bardzo zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco info, bo przyznam, że szalenie mile zaskoczony jestem.

Napisałem do Pattini informację, że paski obecnie cieńsze niż kiedyś dostaję. Bez spiny, bez domagania się czegokolwiek. W odpowiedziach przeczytałem, że wyślą kolejny, grubszy i sugerują w przyszłości dodawać do zamówienia info, by z grubszego kawałka pasek wykonali...

 

Jeśli tak - nie pamiętam kiedy ostatni raz doświadczyłem takiego ukłonu w kierunk klienta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miły gest. Muszę zmierzyć grubość moich, gdy wrócę z podróży to to zrobię. Jakoś czas temu nabyłem nato od skórnika - bardzo ładny, dobrze zrobiony, ale cienki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w takim razie ktoś by chciał ten poprzedni trochę cieńszy?

 

Zapłaciłem 96,50 zł (bez przesyłki) za opcję:

 

PASEK DO ZEGARKA mod.68 + MODYFIKACJA

KOLOR PASKA: czarny C; SZEROKOŚĆ MOCOWANIA I RODZAJ KLAMRY: 22mm - klamra STD połysk; DŁUGOŚĆ: 120/155 mm; TELESKOPY: QUICK PINS

 

Założony dziś pierwszy raz, zatem w użyciu kilka godzin (już zdjęty ;)  )

Za... powiedzmy 70 zł (plus przesyłka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,też zamówiłem sobie paseczek,mam pytanie czy faktycznie czeka się 14 dni na przesyłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj w tydzien sie wyrabiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Moim skromnym zdaniem , te paski  bardziej nadaja  sie na uzde dla konia  , niz meska reke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.