Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
miromat

Moje doświadczenia z paskami PATTINI.

Rekomendowane odpowiedzi

Pattini z seiko prezentuja sie naprawde przyzwoicie. Jeśli znajdę gdzieś dzisiaj zdjęcia - zamieszczę

 

Witam szanownych kolegów. Z moim Atlasem Pattini wygląda tak

seiko1.jpg

seikog.jpg

seiko2p.jpg

 

Swoją droga pasek bardzo mi przypadł do gustu.Nic z nim się nie dzieje, a mam go już od roku. Niestety w czasie upałów szybko łapie nieprzyjemny zapach. Dlatego raczej noszę go od jesieni do wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję mnie wygląd na zwykłej 5 (najlepiej pilocika) ;). Jak wiadomo nie jest zbyt duża, więc jestem ciekawy czy taki pasek jej nie przytłacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do osób polecających paski PATTINI - właśnie założyłem do orienta ray pach czarny z czarnym przeszyciem rozmiar 22mm, efekt rewelacyjny, do stalowej bransolety raczej już nie wrócę.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat.Zakupiłem pasek tej firmy do Big Mako Black-według mnie bardzo godnie się prezentuje,poza tym kontakt z właścicielem bardzo pozytywny,miły człowiek-można się dogadywać w różnych kwestiach.Nie wiem jeszcze jak sprawdzi się pasek w kontakcie z wodą-wędkuję trochę i akurat ręka z zegarkiem często ląduje w wodzie-zapewne bransoleta jest w takich akcjach zwyczajnie bardziej praktyczna ale skórę bardziej poprostu lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł i do mnie... Jeden na próbę... I teraz pytanie, do którego założyć... ;-)

 

ara5yju9.jpg

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


nawrót choroby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do Seiko


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem do Orienta podobny tylko z szarym przeszyciem i wyglądał super, z tym będzie pewnie jeszcze lepiej, ale bardziej przysłużysz się Samurajowi zakładając mu ten pasek i ściągając z niego to czerwone coś... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] bardziej przysłużysz się Samurajowi zakładając mu ten pasek i ściągając z niego to czerwone coś... :blink:

Zdecydowanie jestem tego samego zdania - to czerwone "coś" jest hmmm... dość specyficzne ;) zegarek wygląda jakby miał karę...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do entuzjastów pasków PATTINI i potwierdzam wszystkie powyższe pozytywne opinie.

Przede wszystkim pasek jest miękki, świetnie się układa na ręku od razu po założeniu pomimo swoich rozmiarów 4mm, nie łapie wilgoci.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie kolejny pasek tej firmy. Firma się rozwija i według mnie robi coraz lepsze paski, świetna jakość i wygoda noszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa paski tej firmy.

Jeden z seri fish- bardzo go sobie chwalę, Obawiałem sie ze "łuski" szybko sie zniszczą i odpadną. Nic z tych rzeczy trzymają sie wartko :)

Niestety nie oferują niczego powyżej 4mm grubości.

O 5 czy 6 nie wspomne - a ja takiego bym nabył z chęcią.

Przeszycia wg "widzimisię" są możliwe - grubośc paska niestety nie.

Zapytanie ofertowe wysłałem, przeczącą odpowied zotrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma się rozwija i według mnie robi coraz lepsze paski, świetna jakość i wygoda noszenia.
Do mnie dotarły dwa kolejne paski tej firmy. Minusem w ofercie moim zdaniem jest nieco uboga kolorystyka jeśłi chodzi o paski - w sumie kolory są chyba trzy; czarny brązowy i czerwony - przydało by się jeszcze kilka kolorków.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mnie dotarły dwa kolejne paski tej firmy. Minusem w ofercie moim zdaniem jest nieco uboga kolorystyka jeśłi chodzi o paski - w sumie kolory są chyba trzy; czarny brązowy i czerwony - przydało by się jeszcze kilka kolorków.

 

Witam. Ponieważ firma robi paski na zamówienie warto pytać o kolor ja mam granatowe od nich i bardzo sobie chwale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszkadza nadmierna grubość pasków Pattini. Mam kupionego kiedyś rudego łososia z serii fish - grubość 3,5 mm to max jaki akceptuję dla pasków. Łosoś bardzo fajnie wygląda na złotym eposie, ale pasek otrzymany w komplecie z Xicorr'em warszawa m20 musiałem zdjąć, zbyt masywny, na morellato 3mm Warszawa wygląda zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszkadza nadmierna grubość pasków Pattini...

 

Też uważam, że są za grube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do garniturowca mogą być za grube, ale do czegos sporego, wydają się jak najbardziej odpowiednie. Kwestia gustu tak naprawdę...

Sam mam ten 4mm do Samuraja i wyglądają razem znakomicie.

Edytowane przez sosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że są za grube.

Etam... nie są za grube, po prostu niektóre zegarki są do nich zbyt cienkie :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad grubszą wersją czarnego Łososia z Pre_V do Samuraja, tylko to wychodzi 78.00+30.00, w tej cenie można kupić "hand-made" i nie wiem czy to dobry pomysł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kilka dzisiejszych zdjęć wspomnianych wcześniej pasków:

 

 

 

 

 

DSCF9624.jpg

 

 

 

 

Jak się spisuje rudy Łosoś po czasie ? Daje radę ?

Jeszcze jedno, czy skóra w miejscu teleskopów "poddaje się" nieco ściskaniu ? Kombinuję kupić taki 24mm i upchnąć w 22mm.

 

Jak wspomniałem wcześniej mam czarny pach z białym przeszyciem do Samuraja i zastanawiam się jak by wyglądał Rudy Łosoś z białym przeszyciem...

 

A to mój:

post-61126-0-48582900-1369605414_thumb.jpg

Edytowane przez sosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z AdamS, okazuje się, że "Rudy Łosoś" jest dość sztywny w miejscu na teleskopy i może być problem z wciśnięciem 24 w uszy 22...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest sens kupna szerszego niż nominalnie paska i ściskanie go?

Ani to nie pasuje ani nie wygląda :/

Gdy ma się akurat w domu szerszy pasek i chce wykorzystać w węższych uszach dla oszczędności to jeszcze potrafię zrozumieć ale kupowanie nadwymiarowego po to, żeby go zgnieść?


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zastanawiam się nad grubszą wersją czarnego Łososia

 

Łosoś ciekawy, też się nad nim zastanawiam. Uważam, że ten PASEK też ciekawy do białego Samuraja. Ja (jak mi się znudzi aktualny pach) wezmę tego z linka lub łososia do mojego białego Stargate'a (SKZ323).

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jaki jest sens kupna szerszego niż nominalnie paska i ściskanie go?

Ani to nie pasuje ani nie wygląda :/

Gdy ma się akurat w domu szerszy pasek i chce wykorzystać w węższych uszach dla oszczędności to jeszcze potrafię zrozumieć ale kupowanie nadwymiarowego po to, żeby go zgnieść?

 

No tak..., w zasadzie dobrowolnie poddaje się karze :ph34r:

Jakoś sobie umyśliłem, że szerszy będzie "lepiej" wyglądał ....

 

Łosoś ciekawy, też się nad nim zastanawiam. Uważam, że ten PASEK też ciekawy do białego Samuraja. Ja (jak mi się znudzi aktualny pach) wezmę tego z linka lub łososia do mojego białego Stargate'a (SKZ323).

 

Co do łososia, to wydaje mi się ciekawszy niż "strusiek" (choć struś wygląda bardzo intrygująo).

Aczkolwiek moje zainteresowanie poszło w kierunku rudego łososia z Pre-V.

Edytowane przez sosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam pecha z tą firmą czy po prostu jest mi dane aby nic tam nie kupować (jakaś siła hehe). Wysłałem do nich dwa maile w sprawie porady paska do Seiko, bez odpowiedzi - myślę sobie może mają dużo takich maili od nie będących w temacie, więc zasięgnąłem rady na tym forum (temat o pasku do Seiko SNDC89), wypełniłem tak jak poradziliście formularz wyceny konkretnego paska no i wysłałem...no i prawie 2 tyg. cisza, dam sobie spokój z tą firmą - nie dbają w ogóle o przyszłego klienta.

Czy możecie podać firmę która robi podobne paski jak ta firma?

Pozdrwaiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.