Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość asfin_Francja

WARSZTATY ZEGARMISTRZOWSKIE - informacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaido2

Nic straconego.Moglbym wygospodarowac kilka dni i co nieco podszkolic zainteresowanych naprawa zegarkow powiedzmy w przerwie wakacyjnej w okresie letnim :)Problem moze jedynie wystapic z jakims lokum gdzie mozna by to swobodnie przeprowadzic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego.Moglbym wygospodarowac kilka dni i co nieco podszkolic zainteresowanych naprawa zegarkow powiedzmy w przerwie wakacyjnej w okresie letnim :)

Spoko, Opole jest zdecydowanie bliżej, a i czasu w wakacje pewnie byłoby więcej, wiec gdyby się udało byłoby super

 

 

Problem moze jedynie wystapic z jakims lokum gdzie mozna by to swobodnie przeprowadzic .

Takie problemy, to myślę, że rozwiążemy bez wielkiego halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

witam,

 

zdradze Wam tajemnice - nastepna edycja takich warsztatow jest przewidziana we Wroclawiu - terminy beda podane do konca kwietnia 2011 - na razie koncentrujemy sie na pierwszej edycji w Warszawie :)

 

a wiec cierpliwosci Przyjaciele....

 

pzdr

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

witam,

 

zdradze Wam tajemnice - nastepna edycja takich warsztatow jest przewidziana we Wroclawiu - terminy beda podane do konca kwietnia 2011 - na razie koncentrujemy sie na pierwszej edycji w Warszawie :)

 

a wiec cierpliwosci Przyjaciele....

 

pzdr

Arkadiusz

 

Yeah.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

O! I to jest plan.Blisko i bedzie mozna wziasc wiecej gratow ze soba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdradze Wam tajemnice - nastepna edycja takich warsztatow jest przewidziana we Wroclawiu - terminy beda podane do konca kwietnia 2011

Jeśli do czerwca, to mam marne szanse, natomiast jeśli lipiec lub dalsze(jakiekolwiek) miesiące, to już się cieszę i wpisuję.

To mi zrobiłeś niespodziankę :) :) :)

 

Dobra, więcej na razie tu nie śmiecę- niech spokojnie skończą się bieżące warsztaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdradze Wam tajemnice - nastepna edycja takich warsztatow jest przewidziana we Wroclawiu - terminy beda podane do konca kwietnia 2011 - na razie koncentrujemy sie na pierwszej edycji w Warszawie :)

W związku z tą informacją wysłałem do Ciebie PW. Sprawdź skrzynkę i proszę o odpowiedź.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

 

deklaracje uczestnictwa liczą się po wpłacie ;)

Więc albo minimum 15 osób wpłaci , albo osobom które wpłacily , a jest ich mnie niż minimum odeslemy pieniądze , dlatego proszę uprzemie osoby , które się zadeklarowały do wpłaty

 

pozdrowienia

 

 

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deklaracje uczestnictwa liczą się po wpłacie ;)

 

Darku, ja wpłaciłem już pieniądze za warsztaty ale nie wiedziałem, że będą również we Wrocławiu. Nie ukrywam, że to jest dla mnie lepsza lokalizacja. Jedyny problem to czy terminy będą odpowiadać. Dlatego wysłałem PW z zapytaniem czy jest możliwość przepisania się na późniejsze(Wrocławskie) warsztaty?


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

Darku, ja wpłaciłem już pieniądze za warsztaty ale nie wiedziałem, że będą również we Wrocławiu. Nie ukrywam, że to jest dla mnie lepsza lokalizacja. Jedyny problem to czy terminy będą odpowiadać. Dlatego wysłałem PW z zapytaniem czy jest możliwość przepisania się na późniejsze(Wrocławskie) warsztaty?

 

odpowiedzialem ;)

 

pzdr

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłata i stosowna informacja poszła.

Pozdrawiam

Artur


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie można się już dopisać?

Miałem sesję, nie zaglądałem na forum, a tu taka gratka przeszła mi koło nosa. Przelew mogę zrobić nawet teraz ;)

Czy już definitywnie za późno? :/

 

Nawet konto internetowe mam w WBK więc przelew pojawiłby się na koncie szyyybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

witam Wszystkich bardzo serdecznie,

 

miło mim że przedstawić Wam następujące informacje:

 

1. WYKŁADY SIĘ ODBĘDĄ !!!!

2. poniżej lista osób, które będą uczestniczyć w Wykładach a tym samym nazwiska ich zostaną przekazane do MT celem bezproblemowego wstępu:

1.structural

2.kubama

3.Marek Swiderski

4.Eugeniusz Szwed

5.scattergun

6.gabor

7.maraas

8.ruski

9.wasyl

10.jedimaster

11.andrew

12.grzesiek

13.eye_lip

14.zetore

15.krzychs

16.chronofil

17.civetta

18.krystekomega

19.antolll

20.rebciu

21.Czesiek

22.Dariusz Chlastawa

23.Marcin_LL

24.asfin_Francja

 

3. Wykładowcy oczywiście także nie będą mieli problemu ze wstępem :D

 

4. Terminy zajęć i godziny nie ulegają zmianie

 

5. Tematy zajęć także pozostają bez zmian choć pracujemy obecnie nad wzbogaceniem pierwszego Wykładu o część praktyczną i nowy temat - szczegóły wkrótce

 

6. Każdy z uczestników zostanie powiadomiony mailem na tydzień przed Wykładem o jego terminie i temacie - tzw przypomnienie

 

7. Każdy z uczestników otrzyma materiały pisemne i w formie CD - NA KAŻDYM WYKŁADZIE

 

8. Każdy w uczestników otrzyma "Certyfikat uczestnictwa w Wykładach"

 

 

Dziękując raz jeszcze za liczne zapisy

 

 

pzdr serdecznie

 

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. WYKŁADY SIĘ ODBĘDĄ !!!!

Cudnie!!!

 

19.Antoni Szeszula- antoil

antolll :)

 

7. Każdy z uczestników otrzyma materiały pisemne i w formie CD - NA KAŻDYM WYKŁADZIE

czyli nie trzeba robić notatek :D

 

Do zobaczenia w Warszawie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

Mili moi,

 

poniewaz na drugim forum pojawila sie uwaga, ze nie wszystkim moze odpowiadac podanie na publicznym forum imienia i nazwiska, dlatego tez uprzejmie prosze Wszystkich ktorzy sobie tego nie zycza o wyslanie do mnie PW - edytuje posta natychmiast jak bedzie to mozliwe...

 

pzdr

Arkadiusz

 

EDIT:

 

mimo ze podanie imienia i nazwiska nie jest ujawnieniem danych osobowych zdecydowalem sie na podanie tylko nick'a lub imienia i nazwiska w przypadku gdy na forum wystepuje osoba pod taka nazwa.

EOT

 

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

jest mi przykro o tym pisać , ale z przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć o jeden miesiąc cykl wykładów ( czyli pierwszy odbyłby się dopiero w kwietniu ) .

Dokładne terminy oraz szczegółowy harmonogram wykładów podam w przeciągu dwóch tygodni , niestety musimy z Macinem ( Copernicus) poprowadzić temat od ZERA .

 

Użytkownik Asfin Francja z własnej inicyjatywy ( i pomysłu ) zaczął organizację tego pomysłu i zaprosił KMZiZ oraz firmę Copernicus i MarcinaLL osobiście. Oczywiście wsparliśmy pomysł ( bezdyskusyjnie mieszczący się w celach statutowych klubu ) i rozpoczęlismy cykl spotkań z Arkiem , aby mieć pieczę i nadzór nad postępami prac.

Niestety im było bliżej terminu pierwszego wykładu , tym bardziej piętrzyły się problemy ze strony Arka ( odwoływanie spotkań na godzinę przed terminem , niedostarczenie konkretów etc) . Po stanowczym zarządaniu przeze mnie harmonogramu wykładów wraz z listą oraz materiałami , mieliśmy dzisiaj o 11stej spotkać się ostatecznie ( Arek , Marci i ja ) aby między innymi opracować szczegóły ( druk materiałów szkoleniowych i inne )

Po czym na około PÓŁ GODZINY przed spotkaniem , Marcin i ja , otrzymaliśmy smsa od Arka ( telefon ma wyłączony ) ,że on rezygnuje z organizacji wykładów , ponieważ nie będzie , cytuję " walczył z nienawiścią i podchodami " ??!

Wykonałem telefony do paru osób , które Arek podał jako wykładowców i niestety poza faktem , że sie z nimi kontaktował , NIE USTALIŁ ŻADNYCH KONKRETÓW, poza wtępnymi deklaracjami ,że owszem , mogliby dać jakieś wykłady materiały . DWA TYGODNIE PRZED SPOTKANIEM ..

Pomijając fakt absurdalności zarzutów ( nota bene ani niepodpartych dowodami , ani adresowanych do konkretnych osób , sam fakt takiego załatwienia sprawy i postawienia nas w sytuacji bardzo niezręcznej świadczy w naszej opinii o tym ,że Arek jest , delikatnie mówiąc , trwale niezdolny do organizacji tego typu przedsięwięć.

Jako że KMZIZ oraz Copernicus oraz nasze osoby zostały w sprawę zaangażowane ( na szczęście wpłaty są na koncie stowarzyszenia , więc zawsze można je zwrócić ) podejmiemy wszelkie kroki aby wykłady się odbyły ( musimy wszystko zrobić od poczatku ) ale zapewne z przesunięciem terminu.

 

Bardzo mi przykro ,że Copernicus i Stowarzyszenie zostalo postawione w takiej sytuacji.

Chciałbym pomimo wszystko , przeprosić również za zachowanie , było nie było , klubowego kolegi.

 

Dołożymy wszelkich starań aby jak najsprawniej poprowadzić ten temat , bedziemy na bieżąco informować o konkretach ( sale , druk materiałów i logistykę mamy ustaloną )

 

z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne wieści :lol:

Darku, czy klamka już zapadła? Może jednak da radę zrobić spotkania w ustalonych terminach? Obawiam się, że inne terminy mogą już nie wszystkim pasować :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Przychylam się do pytania Rafała ponieważ też się bardzo nastawiłem na te terminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostałe terminy postaramy się zachować , po prostu jakby wszystko przesuwamy o jeden ruch do przodu czyli IIgi termin byłby pierwszym , III - IIgim i IV - IIIcim a nowy będzie tylko IVty termin

 

Chodzi o to ,że jest wszystko "w proszku" a my nie zdażymy przygotować materiałów i spiąć wszystkiego w dwa tygodnie :lol: czyli na Iszy wykład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może skoro są już umówieni 'wykładowcy' / jęśli są / na pierwsze zajęcia na 12/03/2011r to, niech one się odbędą. Jeśli nie będzie materiałów w postaci CD, kserokopii itp to pierwsze spotkanie bez tego może się odbyć. Zdaję sobie sprawę, że to takie trochę improwizowanie, ale jeśli: jest sala, są wykładowcy, są słuchacze to może ... ?

 

Wiem, że to bardzo nie ładnie, ale k.... m.. ! Wybaczcie, trafia mnie gdy dochodzi do takich sytuacji, czy aby wszyscy są dorośli ?

 

PS

co to za drugie forum o którym wcześniej było wspomniane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może skoro są już umówieni 'wykładowcy' / jęśli są / na pierwsze zajęcia na 12/03/2011r to, niech one się odbędą. Jeśli nie będzie materiałów w postaci CD, kserokopii itp to pierwsze spotkanie bez tego może się odbyć. Zdaję sobie sprawę, że to takie trochę improwizowanie, ale jeśli: jest sala, są wykładowcy, są słuchacze to może ... ?

Przyłączam się do tej opinii. Wezmę ze sobą kajet i coś do pisania. Jak dla mnie wystarczy wiedza, która przekazywana jest werbalnie. W kalendarzu są już pozajmowane inne terminy i nie chciałbym stracić nawet jednego wykładu. Jeżeli jest możliwość w jakiś sposób zorganizować na cito te zajęcia to przynajmniej na zachowanie terminów byłoby super.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz, drugie forum to GMT.

Bardzo zależało mi na pierwszym wykładzie, ale niestety z powodu przesunięcia przypadnie on akurat w dniu, w którym nie dam rady dołączyć :)

Dla mnie może to wyglądać tak jak koledzy piszą, że wykłady odbyłyby się w normalnym terminie, a materiały np. moglibyśmy sobie odebrać na następnym spotkaniu ;)

Oczywiście jeżeli taka opcja wchodzi w grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niestety jest dokładnie tak jak napisał Darek.

 

Ze swojej strony podtrzymałem chęć pomocy przy tym przedsięwzięciu. Obawiam się jednak, że najbliższy termin czyli 12 marca będzie bardzo trudny do dotrzymania biorąc pod uwagę jak bardzo to wszystko jest "w proszku", a co okazało się dopiero dzisiaj.

 

Wykłady powinny być również profesjonalne, bo nie jest to tylko spotkanie towarzyskie, a to wymaga chwili czasu. Rozmawialiśmy z Darkiem, żeby po prostu zacząć później, a ostatni termin może być ustalony z większym wyprzedzeniem ,żeby wszyscy zdążyli się przygotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.