Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość asfin_Francja

WARSZTATY ZEGARMISTRZOWSKIE - dyskusja i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asfin_Francja

witam,

 

tutaj prosze umieszczac pytania i ewentualne uwagi do proponowanych WARSZTATOW ZEGARMISTRZOWSKICH, w miare wolnego czasu postaram sie jak najszybciej odpowiedziec na Wasze pytania czy sugestie

 

serdecznie zapraszam do dyskusji

 

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 150 zł to jest za każdy dzień czy za wszystkie 4 razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

Cena 150 zł to jest za każdy dzień czy za wszystkie 4 razem?

 

oczywiscie za calosc - czyli 4 wyklady...

 

 

zapraszam

 

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość uczestnictwa w wykładach przez telekonferencję, chociażby skype?

dla tych co nie mają możliwości dojazdu a mogliby widzieć co się dzieje :rolleyes:


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

jest możliwość uczestnictwa w wykładach przez telekonferencję, chociażby skype?

dla tych co nie mają możliwości dojazdu a mogliby widzieć co się dzieje :)

 

niestety nie ma takowej mozliwosci :)

 

 

jesli pojawia sie mozliwosci nagrania takowych wykladow to sprobujemy z tego skorzystac - na dzien dzisiejszy trzeba byc obecnym cialem na wykladach, duchem tez jest wskazane :rolleyes:

 

 

 

 

pzdr

 

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy są przewidziane jakieś materiały dydaktyczne, czy też (w razie uczestnictwa) należy zaopatrzyć się w papier i ołówek?

2. Czy jest/było rozważane zorganizowanie wykładów w dwa weekendy (z noclegiem)? Dla grupy można znaleźć nawet w Warszawie jakieś "schronisko" na noc w kosztach niewiele większych niż koszty dojazdu a czasu na dyskusje byłoby więcej.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

1. Czy są przewidziane jakieś materiały dydaktyczne, czy też (w razie uczestnictwa) należy zaopatrzyć się w papier i ołówek?

2. Czy jest/było rozważane zorganizowanie wykładów w dwa weekendy (z noclegiem)? Dla grupy można znaleźć nawet w Warszawie jakieś "schronisko" na noc w kosztach niewiele większych niż koszty dojazdu a czasu na dyskusje byłoby więcej.

 

1. oczywiscie - kazdy z uczestnikow dostaje materialy papierowe zawierajace wszystkie informacje jakie beda poruszane podczas wykladow - no moze z wyjatkiem pokazow praktycznych, choc oczywiscie rysunki tez beda zawarte w materialach...

 

mysle ze kazdy z Nas bedzie mial cos do notowania i w czym - dla mnie to podstwa na jakichkolwiek wykladach...

 

nikomu nie zabrania sie ani notowac, ani nagrywac dyktafonem - jedyne ograniczenie to takie aby NIE ROZPRASZALO to prowadzacych i innych uczestnikow

 

2. ten wariant o ktorym piszesz (czyli szkolenie week'end'owe) jest rozwazane w projekcie szkoly - o ile oczywiscie do niej dojdzie (tzn. jesli bedzie wystarczajaca grupa chetnych) ale dyskusja na ten temat jest przewidziana po wakacjach

 

pzdr

 

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Witaj Arku.

 

Mam plan nagrac troche filmow z napraw jakie dokonuje pod katem dydaktycznym tylko musze skombinowac jakas lepsza kamere np HD.Mam tez po czesci opracowany plan w glowie na temat tego o czym rozmawialismy( musze to spisac i poukladac na papierze).Arku kiedy moge sie spodziewac materialow od Ciebie, aby to jakos ladnie wszytko zgrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

Witaj Arku.

 

Mam plan nagrac troche filmow z napraw jakie dokonuje pod katem dydaktycznym tylko musze skombinowac jakas lepsza kamere np HD.Mam tez po czesci opracowany plan w glowie na temat tego o czym rozmawialismy( musze to spisac i poukladac na papierze).Arku kiedy moge sie spodziewac materialow od Ciebie, aby to jakos ladnie wszytko zgrac?

 

Marcinie - skontaktuje sie z Toba zaraz po niedzieli (06 lutego) aby umowic sie na spotkanie... podjade do Ciebie tak jak sie umawialismy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Oki, w takim razie do uslyszenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- czy trzeba mieć jakieś umiejętności wstępne? Czy może chodzi o to żeby się spotkać w gronie laików i pod okiem osób wykwalifikowanych podszkolić się (pewnie niewiele ;) ) w umiejętnościach zegarmistrzowskich?

Bo ja to o zegarmistrzostwie wiele nie wiem a i wiedza czysto techniczna u mnie nie powala na kolana. Także nie jestem pewien czy się nadam...


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asfin_Francja

Mam pytanie- czy trzeba mieć jakieś umiejętności wstępne? Czy może chodzi o to żeby się spotkać w gronie laików i pod okiem osób wykwalifikowanych podszkolić się (pewnie niewiele ;) ) w umiejętnościach zegarmistrzowskich?

Bo ja to o zegarmistrzostwie wiele nie wiem a i wiedza czysto techniczna u mnie nie powala na kolana. Także nie jestem pewien czy się nadam...

 

witaj,

 

w zalozeniu mialo byc to spotkanie dla laikow by wiekszosc rzeczy mogla byc przedstawiana od podstaw - jednakowoz poniewaz przekroj poziomu uczestnikow jest jak widze rozny - wiec podnioslem troche dla siebie przede wszystkim poprzeczke i wyklady beda dla wszystkich... jesli cos bedzie w nich niejasne dla laikow doloze wszelkich staran aby dostaczyc im dodatkowo wiedze uzupelniajaca...

 

pzdr

Arkadiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.