Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

TAG Heuer (zakup grupowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jak już co poniektórzy z was wiedzą chciałbym zorganizować zakup grupowy zegarków marki Tag Heuer. Poczyniłem w tym celu już pierwsze kroki, które na dzien dzisiejszy są obiecujące. Więcej będę mógł napisać jak wszystko dopne na ostatni guzik.

 

Bardzo prosze zainteresowanych o napisanie mi modeli i numerów referencyjnych interesujących was zegarków (najlepiej na pw)

 

Musimy uzbierać minimum 10 zegarków żeby plan się wdrążył w życie ;)

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, a jakieś szczegóły?

jakiego rabatu można się spodziewać?

 

np taki CV2A10.BA0796 ile by kosztował?


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede wiedział jakie zegarki nas interesują wtedy bede negocjował rabat, który zapewne będzie przyzwoity. Więcej info w pózniejszym terminie ;)

 

Czekam na numery ref.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Tagów interesuje mnie tylko CAM2111.FC6259 lub CAM2110.FC6258 ale wszystko zależy od ceny. Mogę wstępnie określić się jako zainteresowanego a potwierdzę chęć zakupu po uzyskaniu informacji o cenie. pozdrawiam


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wstępnie określić się jako zainteresowanego a potwierdzę chęć zakupu po uzyskaniu informacji o cenie.

Otóż o to właśnie mi sie rozchodzi. Nikt narazie jeszcze nic nie kupuje, spokojnie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,

 

też jestem zainteresowany, wszystko zależy od ceny.

Modele z ref. wyślę Ci na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki.to ja wstepnie tez jestem zainteresowany a chec zakupu podam po dalszych info ;)

a zegarki ktore by mnie interesowaly to:

Carrera

Automatic

WV2115.FC6182

i

Carrera

Automatic Chronograph

CV2017.BA0786

w kazdym razie ktorys z tych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze wybierać jeden najbardziej interesujący was zegarek. Na pw dostaje od was całą liste a nie o to w tym chodzi.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idioci z TH wciąż nie zaktualizowali strony i nie ma na niej nowej Carrery ;)

Albo ja jestem idiotą i nie mogę jej tam znaleźć,wtedy odwołuję swoje słowa odnośnie TH.

Wysyłam Ci na PW referencje jaką znalazłem na ebay ale nie wiem czy jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito: jak zbierzesz 10ciu chętnych i dopniesz ostatni guzik to daj znać w jakiej wysokości to rabat. Bez tej informacji spora część ludzi zapewne nie podejmie decyzji bo to trochę takie walenie w ciemno jak nie wiem ile zniżki liczyć. Nie każdy ma tyle kasy by kupic Taga...jednak łatwiej się zmobilizować i kupić Taga gdy jest opcja dobrego rabatu.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał pisar ma racje....ludzie muszą wiedzieć jaki będzie chodźby minimalny rabat, taki w najgorszym scenariuszu. I dobrze by było gdybyś podpiął do swojego pierwszego postu załącznik z cenami bazowymi katalogowymi ( tymi od których ten rabat będzie liczony) wszystkich tagów...tak aby każdy mógł sobie porównać ceny. To na pewno bardzo pomoże uzbierać więcej chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ceny tego:

Monaco Calibre 12 Chronograph. Reference CAW2111.FC6183

Zejdziemy ponizej ?2295.00? Po tyle mozna nabyc...;)


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten kto chce to podejmie temat, ten kto nie chce nie podejmie - jego strata.

Ja kupuje dla siebie dwa zegarki, Monaco i Carrere + 11 osób już jest zainteresowanych, a temat wisi dopiero... ile? godzinke?

Druga sprawa, nie zakladałbym tematu nie wiedząc na jaki rabat moge liczyć (a zapewniam was że będzie interesujący)

Na chwile obecną to tyle - nie róbcie prosze bałaganu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujący? ;) Tym bardziej jestem zainteresowany ;) Wierzę Ci na słowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja się dopiszę ;)

Carrera Automatic

WV211B.BA0787


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainteresowany. Ktoś zna referencje nowej carrey z białą tarczą i brązowym paskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakąś koncepcję technicznej strony (płatność, wysyłka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja nie jasno się wyrażam? Tak ciężko jest zrozumieć, że narazie zbieram chętnych a pózniej będę informował co dalej ? Przecież na samymym początku o tym napisałem.

 

Wszystko mam, prócz najwyższego progu rabatu.

 

Jedynie co moge teraz napisac to to że płatność będzie wymagana z góry, czyli płacimy i czekamy na zegarek ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko jest zrozumieć, że narazie zbieram chętnych a pózniej będę informował co dalej ? Przecież na samymym początku o tym napisałem.

 

Wszystko mam, prócz najwyższego progu rabatu.

 

No raczej ciężko zrozumieć, bo skoro "wszystko masz" (poza rabatem), to cóż szkodzi napisać, a nie tylko chętnych zbierać, zwłaszcza że łatwiej czynić poważne deklaracje znając więcej szczegółów nie tylko merytorycznych, ale i formalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że będę robił po swojemu.

Albo jesteś zainteresowany albo nie. Jeżeli nie to bądz tak miły i nie zaśmiecaj prosze tematu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że będę robił po swojemu.

Albo jesteś zainteresowany albo nie. Jeżeli nie to bądz tak miły i nie zaśmiecaj prosze tematu.

 

Co ty taki bojowniczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie bojowniczy tylko konkretny ;)

 

Chciałbym zebysmy pozniej wszyscy byli zadowoleni.

 

Przeciez jezeli ktos jest zainteresowany jakims TH i ma na to dostepne srodki to co mu szkodzi napisac numer referencyjny interesujacego go zegarka? (przeciez piszac nr jeszcze go nie kupuje) Zebym dostal odpowiedni rabat (taki jaki mnie/nas interesuje) musze zagrac otwartymi kartami. Jest to pierwszy kroczek, o dalszych krokach napewno bede informowal.

 

Pozdrawiam serdecznie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem dziś lub jutro wpiszę co mnie interesuje.

Dzięki za pamięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.