Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zenio19

Certina vs. Tissot PoMoCy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie to mój pierwszy temat :rolleyes:

 

Od dawna marzy mi się jakiś szwajcarski elegancki zegarek. Ostatnio wpadł mi w oko pewien Tissot a mianowicie PRC 200. Jestem nim zachwycony :) ale jakiś czas temu kiedy poszedłem do salonu zauroczyłem się Tisssotem V8, równie piękny :). Ale jak by tego było mało :) to do tego doszedł równie piękna Certina DS Rookie. Wszystkie mają ten sam mechanizm ETA G10.211 Wszystkie są piekne. Prosze was o opinie

 

DS ROOKIE

post-35211-0-42299600-1296507488_thumb.jpg

 

V8

post-35211-0-72224600-1296507323_thumb.jpg

 

PRC 200

post-35211-0-04692400-1296507662_thumb.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie to mój pierwszy temat :rolleyes:

 

Od dawna marzy mi się jakiś szwajcarski elegancki zegarek. Ostatnio wpadł mi w oko pewien Tissot a mianowicie PRC 200. Jestem nim zachwycony :) ale jakiś czas temu kiedy poszedłem do salonu zauroczyłem się Tisssotem V8, równie piękny :). Ale jak by tego było mało :) to do tego doszedł równie piękna Certina DS Rookie. Wszystkie mają ten sam mechanizm ETA G10.211 Wszystkie są piekne. Prosze was o opinie

 

DS ROOKIE

post-35211-0-42299600-1296507488_thumb.jpg

 

V8

post-35211-0-72224600-1296507323_thumb.jpg

 

PRC 200

post-35211-0-04692400-1296507662_thumb.jpg

Pozdrawiam

Cześć.

 

Zegarki które prezentujesz są z tej samej półki jakościowej, nie ma co za bardzo medytować i po prostu trzeba wybrać ten, który najbardziej ci się podoba. Dawniej pewnie brał bym Tissota PRC 200, teraz jednak prawdopodobnie pochylił bym się nad Certiną. Trzeci kandydat chyba nie jest w moim guście. Najważniejsze, żebyś kupił to co sprawi ci największą radochę.


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Certina.

 

tjaaaa.

 

 

 

wsio równoooo....

To to samo - tylko inaczej podane.

Wybierz ten który tobie najbardziej się podoba - oraz który najlepiej leży na nadgarstku - nim kupisz odwiedź salony po

przymierzaj,

Jak bedziesz zdecydowany na zakup - daj znać - pomogę (bezinteresownie) w załatwieniu jakiegoś rabatu u KRUKA :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina!!

Porównaj i sam bedziesz wiedział że Certinia :rolleyes:


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjaaaa.

 

 

 

wsio równoooo....

To to samo - tylko inaczej podane.

Wybierz ten który tobie najbardziej się podoba - oraz który najlepiej leży na nadgarstku - nim kupisz odwiedź salony po

przymierzaj,

Jak bedziesz zdecydowany na zakup - daj znać - pomogę (bezinteresownie) w załatwieniu jakiegoś rabatu u KRUKA :rolleyes:

Dlatego napisałem swój typ - bo skoro wszystko "to samo"to uważam że najlepiej podana jest właśnie Certina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CERTINA - Ma pięknie wyprofilowaną kopertę. Naprawdę ładny, ponadczasowy kształt. Bardzo lubię i szanuję Tissot, ale w tych modelach nie ma wiele ciekawego.

Certina wymaga jednak sporej dłoni. Proponowałbym zrobić przymiarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech to na pewno certina będzie najlepszym wyborem,na drugim miejscu V8.Jeżeli chodzi o prc 200 to jak dla mnie jest za bardzo wychudzony(wolę bardziej masywne obudowy)Certina jest zarazem elegancka jak i sportowa no i ma piękną czarną tarczę.Ja sam mam jedną certinę(ds action) i jednego tissota(moto gp 2008)Oba bardzo lubię choć tissot wydaje sie być solidniejszy(solidna budowa) i bardziej oryginalny(trudno pomylić z czymś innym)


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Rookie' nie jest dobrą nazwą na model zegarka. Sam zegarek bdb, tylko ten napis.... Następny powinien być pro, potem allstar?


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v8 - jest naprawde fajnie wykonany. Spory chronograf ;) polecam !

 

Mi osobiście nie podoba się Certina .


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka V8 w moim odczuciu nie jest już szczególnie nowoczesna, a elegancji (o której piszesz) to raczej tam też nie uświadczysz. Do PRC200 jestem zrażony więc wybieram Certinę. A gdzie ankieta? :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRC200 wydaje mi się ekstremalnie nudny. V8 jest dużo ciekawszy, jako zegarek sportowy, w czasie wolnym. Jest luzakiem i jako taki wygląda fajnie. Lecz jego zastosowanie jest ograniczone do wyjścia na piwo, disco, grilla i innych niezobowiązujących okazji. Certina ma wspaniałą kopertę i piękną koronkę. Natomiast tarcza.... Nie podoba mi się tarcza. Moja propozycja: poszukaj innego zegarka. Z tych trzech - V8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a koniecznie chronograf?

jeśli nie to coś podobnego w automacie za podobne pieniądze na "ecie" 2824

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat mam Tissota V8 - owszem sportowy ale i elegancki do jasnego gajerka też pasi - szczerze polecam V8 :rolleyes:


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.