Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z Atmosem,zegarek był sprawny do momentu gdy z dnia na dzień postanowił się zatrzymać i za chińskiego boga nie ma zamiaru ruszyć.

Czy ktoś w Polsce serwisuje te zegary?poproszę o podpowiedź,telefon itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć w forumową wyszukiwarkę Atmos. Ma go kilkunastu użytkowników - spróbuj pisać na priv. Niestety, o ile pamiętam nie padły nigdzie namiary na konkretny adres zegarmistrza w Polsce...To między innymi mnie zniechęciło do kupna. Wyglada, że jest to nader kosztowna zabawa, i jak w przypadku wielu drogich wyrobów zegarmistrzowskich wydatek na sam zakup to dopiero początek drogi ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmos to nie jest zegar z księżyca ;)

To taki trochę bardziej wypasiony roczniak. Każdy (prawie?) zegarmistrz, który dobrze daje sobie radę z rocznikami powinien dać radę naprawić Atmosa.

Jedyny problem nie do naprawienia to rozszczelnienie zbiornika membranowego - wtedy zostaje tylko serwis firmowy.


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna podejrzana w tej sytuacji to właśnie niestety puszka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę podać swój tel. na PW może Panu pomogę rozwiązać ten problem.

 

Pozdrawiam


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podsyłam link do strony, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat Atmosa. Jak go samodzielnie rozebrać, złożyć, naprawić, zregenerować części lub dać do regeneracji, gdzie kupić części i ile kosztują nowe i regenerowane, jak samodzielnie zdiagnozować uszkodzenia, specyfikacja części, ryciny części, katalogi, daty produkcji poszczególnych modeli itd.itd.- Po prostu wszystko na temat Atmosa. Przy zakupie z Panem Mike i jego personelem można się targować, są dość niechętni ale zawsze pare procent upustu można dostać. Pozdrawiam

 

http://www.atmos-man.com/


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.