Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Superocean vs Seawolf

  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dareczku, witaj wśród żywych :)

 

Poprosze Cię uprzejmie o więcej fotek Twojego brajtoliniego na paseczku.

Dopadła mnie grypa,na szczęście nie AH1N1 ,ale i tak człowieka połamało.

Poniedziałek,wtorek ponaciskam trochę :)

No i nie mojego :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, poprawka - Twojego Syna :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa mi się podobają, ale ostatecznie wybrał bym Heritage. Miałem na ręku, jest wspaniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie Avenger Seawolf. Cchciazby dlatego, ze jak juz to ktos z humorem nadmienil posiada on "duza zawartosc Breitlinga w Breitlingu" :) (co trudno jest powiedziec o skadinand rowniez wspanialym Heritage'u), no i dlatego ze bedac uzytkownikiem takiego uwazam ze jest on pod kazdym wzgledem perfekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc, decyzje już podjąłem ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał..nie obraź się..mam jedną, malutką prośbę....

 

nie używaj proszę tylu zdrobnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dlaczego? Z powołaniem odpowiedniego punktu regulaminu.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękniutki ten Breitling na foteczkach Darka-zegarka.Idelnie pasuje mu ten paseczek brązowiutki.

Carlito,mam nadzieję że na twojej ręce będzie słitaśnie się komponował.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrobnienia wyrażają zazwyczaj nasz wyjątkowy stosunek emocjonalny do obiektu zdrobnień - drugiej osoby, ale i zegarka też... ;) Ktoś się cieszy nowym nabytkiem, coś tam sprawia mu przyjemność, to i zdrobni sobie może trochę ponad normę...Może czasem warto przymknąć na to oko i pozwolić wypowiadać się danej osobie, tak jak lubi? O ile nie popełnia rażących lapsusów stylistycznych, czy ortograficznych, nie kaleczy składni, mówi do rzeczy, to mnie osobiście zdrobnienia nie przeszkadzają. Mogę je lubić lub nie, ale daleki jestem od narzucania komuś stylu wypowiedzi.

 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taki mam sposób bycia. Od zawsze używam zdrobnień.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taki mam sposób bycia. Od zawsze używam zdrobnień.

i używaj dalej ;) chyba nikt się tutaj za to nie obrazi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nikt się nie obrazi. Na pewno w sprawach biznesowych nie używamy zdrobnień bo to źle wygląda. Ja zazwyczaj rozdrabniam się przy dzieciakach , po za tym raczej staram się tego nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w sprawach biznesowych nie używam zdrobnien. Tylko towarzysko :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w sprawach biznesowych nie używam zdrobnien. Tylko towarzysko :lol:

 

a tu jesteśmy towarzysko..., więc śmiało Michał zdrabniaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu jesteśmy towarzysko..., więc śmiało Michał zdrabniaj ;)

Ale gdy będziesz sprzedawać na bazarku któryś ze swoich zegarków (a wielu na Forum ostrzy sobie zęby), wtedy nie zdrabniaj, bo to już typowo biznesowa sprawa :lol:

 

Żeby pozostać w temacie, zagłosowałem na Seawolfa. Jeśli ma to być Breitling, to właśnie ten jest w breitlingowym stylu i ma klasę. Podobają mi się w nim szczególnie indeksy i cyfry, bezel oraz bransoleta, a także logo Breitlinga.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał -zdrabniaj,nie zdrabniaj ,abyś się nie rozdrabniał :lol:


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętam :lol:

 

A przy okazji na bazarek powedrują zegarki w których wogóle nie chodze... Czyli Epos, Edox i kwarcowa Doxa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętam :lol:

 

A przy okazji na bazarek powedrują zegarki w których wogóle nie chodze... Czyli Epos, Edox i kwarcowa Doxa.

Michał podaj przybliżoną datę i godzinę ,o której będą wystawiane Twoje cukiereczki.

Trzeba będzie wziąć dzień wolny ;)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, jak tylko znajde w sobie chęci to o tym poinformuje :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez sie pisze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram superocean-jest zdecydowanie bardziej elegancki i czytelny,subtelne detale dodają mu klasy i ten czarny bezel...wspaniała stylistyka i klasa sama w sobie


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z poważnym opóźnieniem, ale dorzucę coś, czego chyba jeszcze nikt nie wspominał: heritage ma absolutnie genialną bransoletę (mesh), właśnie jestem na etapie zastanawiania się nad nowym nabytkiem i wydaje mi się, że jak kupię jakiś inny to będę poważnie żałował... właśnie tej bransolety.

 

Więc Heritage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.