Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Berbatow

Uwaga przestroga !!!! grabiez zegarkow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość surovy77

Też jeśli można prosiłbym o listę na priva jeśli ktoś jest w posiadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisuje się pod tym nam nowym się to przyda.

szukamy gdzie taniej ,a dzięki wam wiemy jakie zegarki kupować:P lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zegareczki rozchodzą się po nadgarstkach marginesu. Część z nich wypłynie dopiero za pare lat albo nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to te zegareczki rozejda sie szybko miedzy bandziorami co kase maja,z raczki do raczki i juz jakis spec od autek bedzie mial Bretlinga a spec od wymuszen za pol ceny Hoparda, zwykly Kowalski nie bedzie mial okazji kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, Audi S8 i Breitling na rece to moda w Czechach zauwazylem. Aczkolwiek tacy ludzie wogule niewiedza co za model maja na rece.


Carpe diem .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no nie wiedza co za model maja na reku bo te piwozlopy znaja sie tylko na markach piw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co im z tego że ukradli zegarki, skoro nie mają do nich papierów? Nikt poważny im tego nie kupi, chyba że pokradli żeby nosić.

 

Kupi kupi, miedzy zlodziejami tez istnieje chandel. Moj sasiad pawal sie przekretami, zawsze mial I ma drogie naprawde drogie gadzety stad wiem ze nie beda mieli problem ze sprzedaza o ile im sie nie spieszy.

 

ps. Powinni zmienic prawo I obcinac palca za kazda kradziez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zegareczki rozchodzą się po nadgarstkach marginesu. Część z nich wypłynie dopiero za pare lat albo nigdy.

 

Zgadzam sie w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani - co się bawić w domysły - napisać konkretnie, że zostały ukradzione w temacie j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem interesującą mnie aukcję, aż tu wczoraj taki niefart.

http://allegro.pl/zegarek-omega-seamaster-de-ville-unikat-rok-62-i5017479190.html

 

Jako że aukcje mają to do siebie że po pewnym czasie przenoszone są do archiwum i ślad po nich ginie poniżej opiszę co i jak, może się odnajdzie i wróci do właściciela

aukcja nr. 5017479190, sprzedający to: 123zegar - jest to ostatni prawowity właściciel zegarka Omega Seamaster De-Ville, czasomierz z 1962r, mechanizm cal. 600 nr ref. 19285312. Sprzedający 29 stycznia 2015r wycofał składane mu oferty i zakończył aukcję podając powód że zegarek został skradziony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mu jej nie ukradł tylko spylił poza allegro albo oferowana cena mu nie odpowiadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się już napatrzyłem na aukcje wycofywane 5min przed zakończeniem licytacji których powodem wycofania było "przedmiot uległ zniszczeniu", "zalane farbą", "pogryzione przez psa" itp. :) Pewnie liczył że dostanie więcej a tu lipa bo nie chciało się dopłacić za opcję z ceną minimalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, raz na ruski rok może taki zegarek rzeczywiście kradną albo się psuje. Natomiast sposób zakończenia aukcji przy marnej cenie "na zepsucie" to norma na allegro. "Skradzionych" za to chyba nie widywałem. Kiedyś za to dowiedziałem się, że poprosiłem sprzedającego o wycofanie oferty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po opisie, zdjęciach, gwarancji, fakturze lub paragonie itd. można odnieść wrażenie że gość jest solidnym sprzedawcą, więc do cholery jeżeli mu cena nie pasuje niech się dalej zachowuje solidnie i ma trochę honoru, niech napisze że cena za niska albo sprzedany poza, a nie jak kolejny cwaniak który chce wydymać kupca. Ale cóż taka Polska tacy ludzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj - aż się nie chce wierzyć, że ponad 1.500pln za składaka (według bazy Omegi w środku powinien być cal. 601) z malowaną tarczą miałoby być dla sprzedawcy zbyt niską kwotą...

A jeśli ktoś faktycznie dał więcej poza Alledrogo - współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tą kradzieżą to ściema. Sprzedawca ten  często ostatnio udziela się na All. wszystkie jego zegarki , nawet kilkudziesięcioletnie, wyglądają jakby wyszły prosto z fabryki. Czy składaki jak w Sop. Ant. nie umiem ocenić, ale o jego malowankach gdzieś było na Forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że typ handluje picowanymi zegarkami nie oznacza od razu, że tego akurat mu nie ukradli. Jak rzekome kradzieże będą się częściej trafiały, to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą może warto byłoby postarać się o dobrą ofertę ubezpieczeniową specjalnie dla forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą może warto byłoby postarać się o dobrą ofertę ubezpieczeniową specjalnie dla forumowiczów

 

???


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.