Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RUSKI

Dlaczego wyleciał Mathu

Rekomendowane odpowiedzi

"Kolejny przykład to wtrącanie się moderatorów w Prywatne Wiadomości. Są tak prywatne, że zjawił się w mojej rozmowie moderator, bo użyłem słowa ''za***iście''." mam nadzieję że troszkę koloryzujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Ranger,napisz mi tylko jakim sposobem mialby ten moderator podglad na czyjes PW. Moze o czyms nie wiem, a moze kto inny cos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moderator może, pod warunkiem ,że zostanie do rozmowy zaproszony ( zgłoszenie ) przez jednego z jej uczestników .

Sprawdziłem i tak było w tym przypadku , drugi uczestnik rozmowy zgłaszał ,że został obrażony przez Ranger .

 

Tyle

PS ciekawe ,że każdy upomniany zaraz krzyczy o GTW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Kolejny przykład to wtrącanie się moderatorów w Prywatne Wiadomości. Są tak prywatne, że zjawił się w mojej rozmowie moderator, bo użyłem słowa ''za***iście''." mam nadzieję że troszkę koloryzujesz

 

W żadnym wypadku. Byłem pewien, że to prywatne wiadomości dopóki nie pojawił się ktoś 3-eci ;)

 

Ranger,napisz mi tylko jakim sposobem mialby ten moderator podglad na czyjes PW. Moze o czyms nie wiem, a moze kto inny cos wie?

 

Nie mam pojęcia. Po prostu w mojej wymianie PMów nagle wziął udział użytkownik ''StowarzyszenieKMZiZ'' mówiąc, że prywatność mnie nie obowiązuje tak samo, jak niemycie się, kiedy mnie nikt nie widzi :D

 

PS ciekawe ,że każdy upomniany zaraz krzyczy o GTW

 

Wiesz, zostałem ''ukarany'' już nie raz przez GTW na różnych forach. Kiedy mi się należy nic nie mówię, ale kiedy jest to samowolka to chyba nawet należy o tym mówić, no nie ? Poza tym ja nie krzyczę, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż obalanie forumowych rządów :)

 

moderator może, pod warunkiem ,że zostanie do rozmowy zaproszony ( zgłoszenie ) przez jednego z jej uczestników .

Sprawdziłem i tak było w tym przypadku , drugi uczestnik rozmowy zgłaszał ,że został obrażony przez Ranger .

Co samo w sobie jest już złamaniem prawa do prywatności. Jeśli kogoś obrażam przez PM to ten ktoś może iść do sądu albo dodać mnie do ignorowanych. O wtrąceniu się kolejnych osób do rozmowy powinna decydować zgoda obu stron, a nie przycisk ''raportuj''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ti zwisa że go nie ma.

Od dłuższego czasu miałem włączony filtr na ignorowanie jego wypowiedzi.

 

Dokładnie tak jak ja


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2
Co samo w sobie jest już złamaniem prawa do prywatności. Jeśli kogoś obrażam przez PM to ten ktoś może iść do sądu albo dodać mnie do ignorowanych. O wtrąceniu się kolejnych osób do rozmowy powinna decydować zgoda obu stron, a nie przycisk ''raportuj''.

 

Czyli mam rozumiec ze np krzywdzona osoba( bita) o ile ma jeszcze sil powinna najpierw spytac sprawce o jego zgode, czy moze w tym wypadku zadzwonic pod 112?Sprawca zapewne sie niezgodzi gdyz znalazl okazje na wyrownanie prywatnych porachunkow(dla zachowania prywatnosci w zaciszu). W moim rozumieniu jezeli wzywany badz zapraszany do PW jest moderator to musi byc tegoz jakis powod.W koncu mod to taki forumowy "policjant" ktory stoji na strazy poprawnosci wypowiedzi,ladu i porzadku na forum w/g przyjetych zasad, tu regulaminu.

 

Przepraszam za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathu cały czas jechał po cienkiej linii, z jego tekstów przebijał Nietzschealizm, nic dziwnego, że wielu osobom jednak nie odpowiadało jego podejście. Dostał ostrzeżenie, sygnał, że być może kilka jego wypowiedzi było nie na miejscu. Nie był w stanie tego przyjąć, obraził się - nic dziwnego, skoro wg jego filozofii większość ludzi, a więc również to forum, to debile. Cóż, bywa.

Dokładnie. Od siebie powiem tylko, ze nie rozumiem płaczu nad Mathu, skoro sam zrezygnował i ze tak powiem rzucił "focha" to nad czym tu ubolewac? Gdziekolwiek sie pojawił zaczynały sie kłótnie. Teraz zrobiono z tym porządek, ale tez jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest to prywatna korespondencja po między dwoma użytkownikami, publikacja czy inwigilacja jej nie jest chyba prawnie zabroniona, ale imo niesmak pozostaje. To że prywatnie ktoś komuś naubliżał nie oznacza że admin forum powinien się w to wtrącać i moralizować, jako osoba postronna w tym przypadku.

 

Tak żeby było też na temat, to wiele spamu i mniejszych lub większych uszczypliwości jest w co drugim temacie z cyklu "czy to orginał"

 

Starałem się znaleźć regulamin forum, ale coś nie mogę znaleźć. Podrzuci ktoś odpowiednim linkiem? Będę wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Od siebie powiem tylko, ze nie rozumiem płaczu nad Mathu, skoro sam zrezygnował i ze tak powiem rzucił "focha" to nad czym tu ubolewac? Gdziekolwiek sie pojawił zaczynały sie kłótnie. Teraz zrobiono z tym porządek, ale tez jest źle.

 

To chyba nie o Mathu już chodzi ale o powiedzenie sobie co złego dzieje się na naszym forum. I zrobienie z tym porządku. Tak ze strony moderatorów jak i userów. Kiedyś forum było bardziej merytoryczne a teraz zrobiło się bardziej obyczajowe przez co i dyskusje stają się bardziej napięte.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam tę opinię. Moim zdaniem, to Forum jak powietrza potrzebuje powrotu do atmosfery jaką tu mieliśmy w latach 2005 - 2007. Obawiam się jednak, że to nie jest już możliwe.

Niestety masz rację. Pamiętam jak było nas raptem kilkunastu i z radością odświeżałem stronę w oczekiwaniu na nowe posty. Niestety to se ne wrati.

To jest normalne zjawisko występujące na każdym rozrastającym się forum, niezależnie od szerokości geograficznej i niezależnie od tematyki forum.

Jeśli na forum jest zarejestrowanych powiedzmy 200 osób, a aktywnie udzielających się jest 20-30 osób, to jest to małe, kameralne środowisko osób rozumiejących się, mających bardzo zbliżone poglądy i zwyczaje. Ba! Bardzo często osób znających się i spotykających się prywatnie.

Jeśli forum osiąga, mniej lub bardziej oczekiwany "sukces" i zaczyna rozrastać się do setek, czy nawet tysięcy dyskutujących, to już nigdy nie będzie tym samym forum co dawniej. To jest taka różnica jak między prywatką a stadionem.

Scenariusz właściwie zawsze jest ten sam. W okresie rozszerzającej się 'koniunktury' przychodzi mnóstwo młodych gniewnych wilczków (zwanych też dziećmi neostrady), którzy mają negatywny lub nawet wręcz wrogi stosunek do tzw "starej gwardii", odwieczne prawo zbuntowanej natury. Choćbyście nie wiem jak się starali, to już zawsze będziecie traktowani jako "grupa trzymająca władzę", "towarzystwo wzajemnej adoracji" itd, itp.. tysięcy ludzi nie zadowolisz... jakiejś tam dawnej, 'legendarnej atmosfery' nie przywrócisz (chyba że ewakuacja i założenie innego małego forum).

 

 

Co do utrzymania dużego forum, to rzeczywiście tylko ostra, bezdyskusyjna moderacja. Tutaj trzeba brać przykład z dużych, międzynarodowych forów. Bezdyskusyjna, to znaczy że moderator nie dyskutuje publicznie z osobą moderowaną. Dla potencjalnego trolla możliwość publicznej dyskusji z modem, to jest niebywała atrakcja.

Mało to, zauważcie że na wielu, wielkich forach musieli pójść jeszcze dalej, dając pewną anonimowość moderatorom. To znaczy osoba ma swoje osobne prywatne konto służące do dyskusji i udzielania się na forum, oraz drugie konto służące tylko do moderacji pod nazwami np MOD1, MOD2, MOD3...

Jest to zrobione po to, że przypadkowo napataczający się troll, nie kojarzył sobie na pierwszy rzut oka osób dyskutujących z moderatorami, bo wiadomo jak to się skończy...

Zauważcie że na takich forach, użytkownik o nazwie MOD1 nigdy nie dyskutuje, nie użera się, nie tłumaczy się, nie prowadzi beznadziejnych flamewarów, nie rozdziera szat itd... On po prostu występuje na końcu zamkniętego wątku w kilku krótkich żołnierskich słowach: Zamykam wątek, z tego i z tego powodu... Koniec, kropka, do widzenia. Trolle walcie się, niepotrzebnie napociliście się klepiąc w swoje klawiatury, usuwam wasze wypociny.

To jest bardzo skuteczne.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł Tactica - podpisuję się pod tym - rozsądna propozycja.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli mam rozumiec ze np krzywdzona osoba( bita) o ile ma jeszcze sil powinna najpierw spytac sprawce o jego zgode, czy moze w tym wypadku zadzwonic pod 112?Sprawca zapewne sie niezgodzi gdyz znalazl okazje na wyrownanie prywatnych porachunkow(dla zachowania prywatnosci w zaciszu).

 

Widzicie? I to jest poziom moderatora na forum... Facet, a czy fragment o pójściu do sądu lub dodaniu do ignorowanych ci umknął? Nie rozumiem, jak moderatorem może być ktoś, kto nie umie czytać ze zrozumieniem...

 

Przepraszam za offtop ;)

 

Co do utrzymania dużego forum, to rzeczywiście tylko ostra, bezdyskusyjna moderacja. Tutaj trzeba brać przykład z dużych, międzynarodowych forów. Bezdyskusyjna, to znaczy że moderator nie dyskutuje publicznie z osobą moderowaną. Dla potencjalnego trolla możliwość publicznej dyskusji z modem, to jest niebywała atrakcja.

Mało to, zauważcie że na wielu, wielkich forach musieli pójść jeszcze dalej, dając pewną anonimowość moderatorom. To znaczy osoba ma swoje osobne prywatne konto służące do dyskusji i udzielania się na forum, oraz drugie konto służące tylko do moderacji pod nazwami np MOD1, MOD2, MOD3...

Taktic, pomysł świetny, ale wymagający obsadzenia odpowiednich osób na odpowiednich miejscach. Tutaj by to tylko dało większe pole do popisu w faworyzowaniu swoich pupilków przez moderatorów. Żołnierska dyscyplina na forum zdaje egzamin, ale wymaga kompetencji.

Tutaj przykładem do czego może doprowadzić niewłaściwa moderacja jest forum ''knives''. Sam byłem świadkiem, jak użytkownika ostrzeżono, że jeśli się będzie źle zachowywał to dostanie bana, a następnie zbanowano go za posta, którego napisał 2 dni wcześniej(ten sam moderator).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, ze to ze mną jest coś nie tak i tylko mi Mathu działa na uzębienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak ja

 

Ja tak samo-czasami żal było czytać te wypociny jeśli mam być szczery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś forum było bardziej merytoryczne a teraz zrobiło się bardziej obyczajowe przez co i dyskusje stają się bardziej napięte.

Ja staram się jak mogę do tej merytoryki przykładać rękę. Linkowanie wszystkich artykułów z CHRONOS24 miało w założeniu (niestety tylko miało) powodować właśnie merytoryczną dyskusję. Nie nad tym, czy ktoś z Nas napisał dobry artykuł, tylko o zegarkach, rozwiązaniach itp.

 

Niestety, nie wiem czemu, tych dyskusji jest jak an lekarstwo. W przeciwieństwie o tych na tematy totalnie oderwane od tematyki forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Nie,facet nie umknal. Zauwaz ze w wielu przypadkach na sady moze byc za pozno i poszkodowani o ile moga szukaja jakiejkolwiek pomocy. Jak to sie mowi '' tonacy brzytwy sie chwyta'' i tak w tym wypadku uzytkownik X stwierdzil iz zostal w jakis tam sposob pokrzywdzony przez Y i uznal aby zareagowal ktos kto ma bezposredni wplyw w zawartosc forum(czyt. administrator),osoba ta zareagowala odpowiednio w/g regulaminu. Zazalenia prosze kierowac besporednio do administracji forum. Tyle w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Najpierw zrobimy do końca technikę czyli przeniesienie serwera , potem modyfikację regulaminu i postaramy się aby na forum było mniej "śmieciowych " wypowiedzi .

 

No świetnie ;). A co stoi na przeszkodzie, aby regulamin umieścić już teraz ?. A tak w ogóle to dlaczego regulamin nie jest dostępny w widocznym miejscu ?. Może należałoby zapytać czy regulamin w ogóle jest dostępny ?. Jeżeli nie jest, to nie rozumiem na jakiej podstawie można wyciągać konsekwencje wobec kogokolwiek. Żaden z klubowiczów nie ma nawet możliwości odniesienia się do punktów regulaminu, bo go po prostu nie ma. To nie jest poważne traktowanie uczestników forum.

 

Ja staram się jak mogę do tej merytoryki przykładać rękę. Linkowanie wszystkich artykułów z CHRONOS24 miało w założeniu (niestety tylko miało) powodować właśnie merytoryczną dyskusję. Nie nad tym, czy ktoś z Nas napisał dobry artykuł, tylko o zegarkach, rozwiązaniach itp.

 

Niestety, nie wiem czemu, tych dyskusji jest jak an lekarstwo. W przeciwieństwie o tych na tematy totalnie oderwane od tematyki forum.

 

Łukasz,

chyba przyznasz, że linkowanie wszystkich artykułów Chronos24 pomaga Wam w pozycjonowaniu strony, a poza tym promuje Waszą stronę na Forum w sposób wyjątkowy. Ale my tu nie piszemy o Twoim i Tomka portalu choćby jego istnienie było pozytywne w polskich warunkach. Bardziej chodzi o ogólną atmosferę do merytorycznych dyskusji. Zauważ, że na dobrych forach to moderatorzy sami narzucają tematy do dyskusji. To moderatorzy piszą obszerne opracowania i zachęcają do dyskusji. Samo moderowanie dyskusji nie sprowadza się wyłącznie do ustawiania ludzi w szeregu, ale do sprowadzania jej przy użyciu merytorycznych argumentów na właściwe tory. Tutaj tego nie widać. Dommir jest tak jakby go nie było, Darek to może i dobry organizator, ale jego aktywność merytoryczna na forum jest sporadyczna. Klaudiusz to świetny człowiek z dużą wiedzą zegarkową. Kiedyś zapodawał wiele świetnych tematów na Forum, ale od dość dawna niestety zamilkł. Skoro tak to wygląda, to trudno aby Twoje (i nie tylko Twoje) oczekiwania znalazły spełnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś forum było bardziej merytoryczne a teraz zrobiło się bardziej obyczajowe przez co i dyskusje stają się bardziej napięte.

Z doświadczenia wiem, że duże forum = duży kłopot, małe forum = mały kłopot. Nie znam forum, na którym ta zasada by się nie sprawdzała, a KMZiZ od czasów 'kiedyś' bardzo się rozrósł. Więcej użytkowników to siłą rzeczy więcej osobowości, więcej punktów widzenia i sposobów ich wyrażania. Różnych. Nad tym nie da się zapanować metodą akceptowalną przez wszystkich.

 

Co do mathu - czy nie możecie uszanować jego decyzji? Naprawdę trzeba obwieszczać wszem i wobec jak go oceniacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze możesz rozwinąć swoją myśl? Bo mam wrażenie że wyraźnie na kogoś wskazujesz ;)

Chodzi o Tych którzy tutaj są niby OK a gdzieś indziej "plują" na KMZiZ - Ty oczywiscie się do Nich nie zaliczasz - o tym chyba sam doskonale wiesz .

 

Teraz podam przykład jak można zmanipulować swoją wypowiedzią przebieg wypadków, pomimo otrzymania "drugiej szansy"

 

Ranger napisał:

Przykład ? Dział ''Sprzedam'', użytkownik zakłada temat ze swoją ofertę i pojawia się post ''Kupuję'', pojawia się drugi, który zaczyna licytować, że da więcej na co rozlega się oburzenie wielu użytkowników, ja napisałem, że to sprawa sprzedającego komu i za ile sprzeda - bez żadnej napinki, obrażania - po prostu włączyłem się do rozmowy. Wniosek ? Licytant został zbanowany, a mnie łaskawie dano szansę, bo mam kilka ostrzeżeń na koncie. Kiedy napisałem do "Staruszka" na jakiej podstawie, bo nie byłem jedynym który w tym temacie offtopował dostałem odpowiedź w stylu ''bo tak i kropka''. Jest to po prostu śmiech na sali, jeżeli mamy uważać to forum za poważne miejsce.

 

zobaczmy te wiadomości :

najpierw podsumowanie w temacie w dziale "Rynek"

Kolega niestosujący się do regulaminu otrzymał 40 dni blokady pisania postów , drugi Kolega Ranger - musiałby zostać zbanowany gdyż ma juz kilka ostrzeżeń - wiec otrzymuje jeszcze szansę tym razem. Proponuję zapoznać się z regulaminem gdyż wszyscy zgadzamy się przestrzeganie regulaminu podczas rejestracji.

 

następnie pytanie Kolegi Rangera na PW :

Witam,

Możesz mi powiedzieć za co niby miałbym zostać zbanowany? Napisałem normalny post, kulturalny i z treścią merytoryczną, więc nie widzę powodu dla którego miałbym dostać ''jeszcze jedną szansę''. W dyskusji brało udział więcej osób, a napinkę zrobiło 3 do których ja się nie zaliczam.

Na tym forum chyba normalnego moderatora się nie znajdzie...

 

moja odpowiedż:

Witam , obawiam się iż brak wzajemnego zrozumienia jest niemożliwy do wyeliminowania, pewnych rzeczy ja zapewne nie zrozumiem , podobnie jak Ty pewnych nie bierzesz pod uwagę.

mamy regulamin

http://zegarkiclub.p...ion=rules&f=167

jeśli chcesz - mogę zacytować punkty , które złamałeś podczas swoich wypowiedzi - jednak niczego to nie zmieni, gdyż w takim wypadku musiałbym dać kolejne ostrzeżenie i byłoby to koŃcowe a chyba tego nie chcemy ? Dlatego wspomniałem o szansy , masz juz trzy ostrzeżenia na koncie , a można mieć tylko dwa .

Porządni moderatorzy zapewne są na innych forach, na tym jak widać ...

 

pozdrawiam mod.

 

i koncowa mowa Rangera :

No tak, tyle że równo ze mną te punkty złamał każdy kto napisał nie na temat w tamtym dziale, a ''wytłuszczony'' zostałem tylko ja i tamten gość. Tak więc zalecałbym trochę więcej konsekwencji, bo ja - w przeciwieństwie do niektórych - byłem tam kulturalny i wypowiadałem się merytorycznie

 

Zobaczmy jeszcze te merytoryczne wypowiedzi Rangera:

A ja myślę Degustatorr, że twoje pitolenie jest tym samym, co pitolenie o cenie, więc nie bądź hipokrytą, ok?

 

Swoją drogą ciekawym Nav, czy ty byś chciał zostać nabity w butelkę, bo wydałeś na coś kupę szmalu, a można było taniej tylko, że nikt się nie będzie w ofertę przecież wcinał...

 

Pewnie tylko mi się wydaje, że Kolega Ranger dostał szansę na poprawę, a piszę o tym publicznie, żeby znowu nie było niejasności , dostał - to jest czas przeszły , bo w tej chwili tą szansę zaprzepaścił , choć ja wierzę w Ludzi i proponuję dać Mu kolejną , jeśli nie doceni znowu - to ban całkowity . Ludzie nie są z natury chyba żli , jedynie miewają gorsze dni.

Kwestie merytoryczności i prowadzenia działów przez Kolegów Moderatorów w sensie zakladania tematów , pomocy etc. - zadam jedno pytanie - KIEDY ? Skoro zamiast zainteresować się czymś wartościowym muszę zajmować się Ludżmi pokroju Kolegi Rangera - to tylko jeden z wielu przykładów , mogę wkleić całą moją pocztę PW - nie wydaje mi się aby Ktoś, kiedyś widział coś takiego i przecież każdy ma rację , każdy założy oddzielny temat, każdy napisze skargę bo przecież staruszek jest szurnięty i chory umysłowo - jak na to wszystko patrzę i widzę ile czasu na to tracę - to przychylam się do tego stwierdzenia o chorobie i upośledzeniu umysłowym - tylko nienormalny człowiek sam zgodzi sie na to dobrowolnie .

Natomiast wystarczy, że nie mam czasu i naprawdę niektóre działy wyglądają tragicznie . O napisaniu czegokolwiek - nie ma mowy , po kilku takich "na poziomie rozmowach" mam wszystko gdzieś, i co może ktoś chce być moderatorem ? Proszę chętnych o zglaszanie się na PW .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No świetnie ;). A co stoi na przeszkodzie, aby regulamin umieścić już teraz ?. A tak w ogóle to dlaczego regulamin nie jest dostępny w widocznym miejscu ?.

itd, itd.....

 

Twoja McIntosh postawa na tym Forum to temat na zupełnie inne opowiadanie, więc prosze nie graj " pod publiczkę" jak to bardzo leży Ci na sercu dobro naszego Klubu i tylko "siły ciemności" sprzysięgły się przeciw Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego są tu cytowane prywatne wiadomości? pewnie jeszcze bez zgody autora? Mówicie o przestrzeganiu regulaminu, zasadach, degradacji forum, a tymczasem nie przestrzega się prawa do prywatności. Jest to co najmniej niesmaczne i nieetyczne. Powołujecie się na regulamin którego nie ma. Czegoś tu nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są prywatne PW to jest oficjalna korespondencja z Użytkownikiem , moderatorzy mają skrzynkę PW przeznaczoną również do oficjlanej korespondencji (1500 wiadomosci)i tylko taką cytuję, chyba nie sądzisz , że mam prywatne sprawy z Rangerem, prywatnie nie ma czasu na wymianę PW z Takimi Ludżmi ?!!!!!!!

 

EDIT: a regulamin jest tutaj

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?app=forums&module=forums&section=rules&f=167

 

Podsumowujac mijasz się z rzeczywistością, nie zawsze to co się Nam wydaje jest prawdziwe jak widać.

Dlaczego są tu cytowane prywatne wiadomości? pewnie jeszcze bez zgody autora?

Ranger nie pisał do Staruszka - pisał do moderatora .A ja nie piszę tu prywatnie tylko "służbowo" prywatnie nie zawracałbym sobie głowy takim tematem.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

itd, itd.....

 

Twoja McIntosh postawa na tym Forum to temat na zupełnie inne opowiadanie, więc prosze nie graj " pod publiczkę" jak to bardzo leży Ci na sercu dobro naszego Klubu i tylko "siły ciemności" sprzysięgły się przeciw Tobie.

 

No jasne. Za to Twoja klubowa postawa to nic nie robienie. Ja przynajmniej coś dla tego Forum zrobiłem, a Ty KMZiZ traktujesz wyłącznie jak układ kolesiowsko-towarzyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj "mod edit", akurat ty jesteś najmniej powołany do oceniania mojej postawy, więc nie życzę sobie abyś publicznie mnie obrażał.

 

mod edit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci, znowu zaczyna się pyskówka. Jestem na wielu forach ale takich osobistych wycieczek, dogryzań, jak tutaj jeszcze nie widziałem. Raportowania, bany, ostrzeżenia, niby jakieś układy, co to w ogóle ma byc? Niby dorośli ludzie z pasją, a burdel niemożliwy. Żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.