Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RUSKI

Dlaczego wyleciał Mathu

Rekomendowane odpowiedzi

ocho....temat do zamknięcia ;)

 

ja szczerze powiem że nie pamietam żadnych gorszących wypowiedzi mathu....może zwyczajnie je ignorowałem....nie jestem pamiętliwy itd.....i żadnej nie zapisałem w pamięci. Każdy tutaj z każdym kiedyś miał jakies spiki....to normalne....nie nalezy się tym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymaj to ostatni taki temat - ja od dzisiaj daję po 99 dni blokady wszystkim lamiacym regulamin i nie bedzie zadnych wyjaśnień publicznych itd., a te temat będę podsyłał wszystkim, żeby wiedzieli o co chodzi i żebym Każdemu nie musiał osobno opisywać wszystkiego - to dla wygody i większej ilości wolnego czasu .

Poza tym coś się dzieje , bo juz wydawać by się mogło , że forum skostniało a jesteśmy w dziale "po godzinach " czyli odpowiednim do tego.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Napisalbym wiecej,temat do natychmiastowego usuniecia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, pierwszy raz się spotykam z tego typu działaniem, nawet jeśli sprawa jest oficjalna to powinna zostać pomiędzy stronami, a nie pokazana publicznie, ale to nie moja sprawa. Odpowiedź otrzymałem i to mi starcza. Dziękuję też za regulamin, może warto by go gdzieś przykleić? W nim jest napisane że nie robimy wycieczek osobistych więc poprzednia wersja Pańskiego postu była chyba lepsza ;) .

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie ma Panów , jesteśmy Kolegami, bałem się , że nie spotkam się ze zrozumieniem , a poznać można po podpisie - gdy podpisuję się "mod." to nie jest prywatna wiadomość tylko slużbowa i tylko w wyjątkowych sytuacjach ją cytuje - czyli własnie w takiej jak teraz.

pozdrawiam .... Piotr.

EDIT: REGUALAMIN JEST PRZYKLEJONY W DZIALE GŁOWNYM NA GÓRZE STRONY.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba przyznasz, że linkowanie wszystkich artykułów Chronos24 pomaga Wam w pozycjonowaniu strony

 

Mariusz - denerwują mnie Twoje ciągłe zawistne i uszczypliwe komentarze.

Widzisz tylko, że pozycjonujemy się kosztem klubu. Nie patrzysz natomiast na to, że dostarczamy treści, za które normalnie Klub musiałby zapłacić.

 

Chciałbym, żeby dostarczane przez nas newsy były początkiem dyskusji na temat nowości czy rozwiązań, o których piszemy. A że Klub odsyła do nas. No cóż - z czegoś kiedyś musimy zacząć żyć... Jeżeli dla Ciebie kliknięcie w link, żeby przeczytać tekst jest problemem, to nie musisz tego robić.

 

Poza tym, czy Ty przypadkiem nie informujesz na forum o każdym wpisie na Twoim blogu? :-)

 

Piszesz, że nie czytasz w ogóle chronos24.pl, a do każdego artykułu masz uwagi. Piszesz, że odchodzisz z forum, po czym wracasz. A jak już jesteśmy przy temacie reklamy, to informujesz na zegarkiclub.pl o uruchomieniu konkurencyjnego forum, opisując równocześnie jakie to KMZiZ jest złe. Cóż - to się nazywa tupet!


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego są tu cytowane prywatne wiadomości? pewnie jeszcze bez zgody autora? Mówicie o przestrzeganiu regulaminu, zasadach, degradacji forum, a tymczasem nie przestrzega się prawa do prywatności. Jest to co najmniej niesmaczne i nieetyczne. Powołujecie się na regulamin którego nie ma. Czegoś tu nie rozumiem.

 

 

Dmn - czytaj prosze ze zrozumieniem forum - od lat regulamin jest podwieszony w linku na FORUM GŁÓWNYM , nie od wczoraj , nie od roku , od kilku LAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie umiałem znaleźć regulaminu, nie oznacza że nie umiem czytać ze zrozumieniem. Regulaminu szukałem na stronie głównej forum: http://zegarkiclub.pl/forum/

 

@ STARUSZEK

 

Racja ;)

 

eot

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek.

Hmmm - dyskusja ciekawa, choć nieco osobliwa, i dająca sporo do myślenia...


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz - denerwują mnie Twoje ciągłe zawistne i uszczypliwe komentarze.

Widzisz tylko, że pozycjonujemy się kosztem klubu. Nie patrzysz natomiast na to, że dostarczamy treści, za które normalnie Klub musiałby zapłacić.

 

Stwierdziłem jedynie fakt. Dodałem też, że Chronos24 stanowi pozytywne przedsięwzięcie więc ja nie wiem, gdzie Ty tu widzisz uszczypliwość z mojej strony. Jeżeli to jest zawistny komentarz, to co zawistnym komentarzem nie jest ?.

 

Chciałbym, żeby dostarczane przez nas newsy były początkiem dyskusji na temat nowości czy rozwiązań, o których piszemy. A że Klub odsyła do nas. No cóż - z czegoś kiedyś musimy zacząć żyć... Jeżeli dla Ciebie kliknięcie w link, żeby przeczytać tekst jest problemem, to nie musisz tego robić.

 

Czasami zaglądam na Chronos24, a kliknięcie w link nie jest dla mnie problemem.

 

Poza tym, czy Ty przypadkiem nie informujesz na forum o każdym wpisie na Twoim blogu? :-)

 

Informuję na prośbę klubowiczów. Jeżeli nie będą sobie życzyli tego typu informacji, to nie będę tego robił.

 

Piszesz, że odchodzisz z forum, po czym wracasz. A jak już jesteśmy przy temacie reklamy, to informujesz na zegarkiclub.pl o uruchomieniu konkurencyjnego forum, opisując równocześnie jakie to KMZiZ jest złe. Cóż - to się nazywa tupet!

 

Tomek, ostatnim razem chciałem odejść i nie miałem zamiaru wracać. To Darek napisał abym nie postępował w ten sposób. Następnym razem będę w swojej decyzji do bólu konsekwentny. Wspominasz też coś o jakimś komercyjnym Forum. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi ???.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj uważnie, powoli, i ze zrozumieniem...to bardzo pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek, nie wiem kto ci powiedział, że korespondencja między modem, a użytkownikiem nie jest prywatną rozmową, ale żyjesz w błędzie. Twoje ujawnianie wiadomości prywatnych, żeby przekonać wszystkich jaki to jesteś dobry jest zwyczajnym objawem braku honoru. Ujawnianie korespondencji nie jest co prawda zabronione prawnie(o ile to odbiorca lub nadawca ją ujawnia), ale człowiek honorowy tak się nie zachowuje. Wypadało mnie zapytać chociaż, co sądzę na temat ujawniania mojej korespondencji z tobą na potrzeby dyskusji.

Tak więc schowaj swoją maskę człowieka z honorem, bo zwyczajnie ci ona nie pasuje.

 

Mało tego, zamiast dać link do tematu o którym mówiliśmy zwyczajnie umieściłeś w swojej wiadomości posty, które pozbawione kontekstu to mnie stawiają w ciemnych barwach - chociażby ta o ''piteoleniu'', która była zwyczajnie odpowiedzą na niski poziom postu, który cytowałem.

 

Tak więc swoim zachowaniem dałeś chyba jasny obraz tego, jak wygląda moderator na tym forum. Jak wspominałem wcześniej dostawałem ostrzeżenia i bany na różnych forach, ale tylko na tym moderator to człowiek zakompleksiony, który przegląda forum tylko po to, żeby znaleźć sobie kozła ofiarnego, na którym wyładuje swoje stresy dnia. Tylko tutaj spotkałem się z moderatorem bez honoru, który mordę wyciera sobie jakimiś pustymi sloganami.

 

Już nie będę wspominał, że stwierdzenia typu ''Nie będę rozmawiał z TAKIMI ludźmi'' nie przystoi moderatorowi. Wy tutaj powinniście być przykładem, a ty co tutaj sobą reprezentujesz? Chyba tylko funkcja lepa na trolle by ci pasowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@McIntosh, myślę, że wg SphinX'a uszczypliwością z Twojej strony była kwestia linkowania stron, o której napisałeś kilka postów wyżej.

 

Ja tak to przynajmniej odebrałem, że o to chodzi.

 

 

W każdym razie osobiście nie mieszam się więcej do tej dyskusji, bo raczej mnie ona nie dotyczy.

 

 

P.S. Zauważcie tylko proszę, jaki jest podtytuł działu "PO GODZINACH", w którym znajduje się ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Konkurencyjne to nie to samo co komercyjne :-)

Z mojej strony EOD.

 

Wiem. Szybko przeczytałem oglądając jeszcze w międzyczasie TV. Z mojej strony też EOD. Dalsze dyskusje w takim tonie i z takim nastawieniem do "rozmówcy" nie mają sensu. Teraz pokażę jak potrafię być konsekwentny.

 

Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nawet się nie wygłupiaj.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musi być wpływ pełni Księżyca (18-02-2011) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McIntosh vs Chronos24 to kolejny nieciekawy element tego forum. Ileż to razy obie strony obiecały zawieszenie broni? Później tłumaczą, że tylko odpowiadają na osobiste zaczepki drugiej strony. A prawda jest taka, że co chwilę każdy "łapie za słówka" i wytyka potknięcia.

Powyższe zresztą nie dotyczy tylko Mariusza i Chronosa, ale również innych użytkowników. Wystarczy przejęzyczenie, niedoczytanie wypowiedzi i już ktoś próbuje udowodnić, że "moja racja jest mojsza niż twojsza". A najbardziej lubię jak ktoś "rozbiera" wypowiedź jakiegoś użytkownika cytując pojedyńcze zdania i w każdym doszukuje się nieścisłości, błędu, czy czegokolwiek co można skomentować.

;)


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z dyskusji dlaczego wyleciał Mathu powstała "co masz do innego użytkownika"

 

Panowie, umówicie się na wysokoprocentowy napój, pogadajcie ew. dajcie po razie i wróćcie ;))

 

Jak już kogoś tak bardzo nie trawicie dodajcie do listy ignorowanych użytkowników i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musi być wpływ pełni Księżyca (18-02-2011) :)

 

Raczej tej burzy na słońcu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, teraz jeszcze dostaję pogróżki od Staruszka na PM. Klasa sama w sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)

Chyba wszystko jasne. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 

Piotr.

 

Czy moze Ktoś chce jeszcze jeden przykład - mam ich naprawdę baaardzo dużo. Ten przyklad jeszcze nie był aż taki zły, albo zupełnie zdewaluowała mi się skala oceny, ja jednak dałbym Koledze szansę...

 

Ranger napisał:

O, teraz jeszcze dostaję pogróżki od Staruszka na PM. Klasa sama w sobie...

 

a oto one

Wszystko chyba jasne.

mod.

 

EDIT:

 

Ranger napisał:

Jak wspominałem wcześniej dostawałem ostrzeżenia i bany na różnych forach

 

Jedno forum więcej , jedno mniej chyba nie robi różnicy ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ja jednak dałbym Koledze szansę...

 

po co ? forum nie ucierpi, wręcz przeciwnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyluzujcie. Wszelkie prywatne dyskusje proponuję prowadzić przez PW


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy , temat chyba wyczerpany ... do następnego razu .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.