Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

ORIS czy SEIKO

Zegarek do zadan specjalnych, ktory wytrzyma wiele.  

70 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wytrzymają pewnie obydwa; większą uwagę zwróciłbym na komfort użytkowania; przy biurku 44-45mm jest ok. ,ale przy uprawianiu sportów 40 mm jest lepsze :rolleyes:


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wydobyciu okazało się ,że wyrobił się otwór na teleskop i nastąpiło rozłączenie.

Ten otwór w uszach? Czy gdzieś na bransolecie/pasku?

Stal 316L może się wyrobić w uszach?

 

Również jestem za seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutalna prawda jes taka, że w Seiko dostaniesz o wiele więcej niż w szwajcarze za tą samą cenę. Miałem sporo nurków więc mam porównanie. Z japońcami zetknąłem się nie dawno. Całe szczęście zaczynałem od drozszych szwajcarskich 5-10k, a kończąc na japońskich za 0,5-3k, bo gdyby było odwrotnie to chyba bym się załamał. Chodzi mi o to, że Monster czy Sumo to klasa Eposa lub Orisa za 5-6k, takie akurat miałem co prawda z chrono, ale piszę tu o jakości wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutalna prawda jes taka, że w Seiko dostaniesz o wiele więcej niż w szwajcarze za tą samą cenę.

 

Zgadzam się z przedmówcą. Co do asortymentu:

 

Seiko - Galeria Mokotów

Oris - Blue City

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko, jakość wykonania stoi naprawdę na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.