Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tessio

Fajny zegarek za 80 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

...ale to ich logo, straszne jest. Zegarek fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie długo nad nim nie mysleli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pewnie długo nad nim nie mysleli ;)

 

To bankowo stylistycznie przemyślana przez sztab stylistów sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo jak logo, ale napis fatalny dopiero. Na szczęście można usunąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy chcecie od logo? Fujijama taka, śliczności :P Te krope na górze to osobiście starałbym sie oderwać, bo dziwna jakaś taka ;) .. Przedostatnia fotka rzeczywiście zajefajna, katalogowa.

Zegarka osobiście bym nie nosił, bo mi przypomina taki jeden exklusif model, którego nie za bardzo lubie.. ale jak ktoś lubi, i na chodzie dobrym jest, i w ogóle.. to niech sie nosi :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa..

300m superlative chronometer officially cetrtifed

Nich sobie będzie podobny, ale po co te brednie na tarczy? O logo nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa mnie zafrapowała.. Jak to się wymawia..??? :unsure:

MKUJ? :lol:


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek. Gdzie go nabyłeś? Podobieństwo...prawie każda firma teraz zżyna, a to z "cudzej" historii, a to z aktualnych modeli konkurencji. Taka jest prawda. ŚMIESZNI są Ci zacni forumowicze, którzy usprawiedliwiają np. Davosę, a ganią chińskiego krzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ebay.com - wyszukaj MQJ i powinno coś wyskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartekxxx

Zegarek ładny. Pytanie tylko jaki jest sens skoro na alle można za 100 PLN kupić np. CASIO MTD-1053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek. Gdzie go nabyłeś? Podobieństwo...prawie każda firma teraz zżyna, a to z "cudzej" historii, a to z aktualnych modeli konkurencji. Taka jest prawda. ŚMIESZNI są Ci zacni forumowicze, którzy usprawiedliwiają np. Davosę, a ganią chińskiego krzaka.

 

hm...ja np. wcale nie neguję noszenia zegarków za 100zł, ba...sam mam jednego zakupionego w Norwegii- marka Svago (zupełnie nieznana nawet w google ciężko znaleźć)-zrobiony zapewne w Chinach-identyczny jak ten poniższy-wodoszczelność ma 3ATM-a pływam z nim i nawet zdarzało się nurkować i nic się nie działo hehe-drażni mnie tylko jedna rzecz a mianowicie te napisy na tarczy "swiss made", i "...300m", po co to wprowadzanie ludzi w błąd skoro zegarek nie ma nic wspólnego ze Szwajcarią jak i z pewnościa takiej wodoszczelności-dlatego odrzucałoby mnie od noszenia takiego zegarka nie marka-lecz właśnie te przekłamane napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onifer, ale tam jest właśnie "china made" napisane ;) Inna sprawa, że ta litania Rolkowa na dole jest juz od czapy, ale to już do przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostane jakaś kase na PP to sobie kupie. Z NATO Stra'em wygląda cudownie.

 

edit:

 

I się klikło :) Niecerpliwie czekam na paczke w chińskie znaczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i narazie nie było listonosza ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pager, no to biegusiem zakładaj spór na Paypal!

Jeśli dobrze liczę, dzisiaj masz ostatni dzień 6 tyg czasu kiedy możesz to zrobić. A na podstawie własnych doświadczeń (ostatnio kupowałem dużo chińszczyzny) powiem - zegarek od 2-3 tyg powinien być u Ciebie..


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto w ogóle coś takiego kupić? nie będzie to coś pokroju `ruskiej` CJIABy albo GOERa?

bo jeśli chodzi o sam design to całkiem niezłe, tylko co w nich siedzi? totalna chińszczyzna, czy można liczyć na najtańszą miyotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć "totalna chińska podróba czegoś podobnego do Miyoty", ale jak mówią znający temat (i zegar) - wykonana ze starannością zaskakującą samych chińczyków :unsure:

Znaczy - nie jest to werk z blaszki zgniotki. Za takie herezje, na "chińskim" forum mało nie zarobiłem bana :blink:

Znaczy2 - ponoć warto.


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to, że takie cjiaby można kupić na `ibeju` już od 3 dolców.. patrząc na ceny na polskim portalu aukcyjnym- min. 139zł to: a)ręce opadają b)jestem pełen podziwu dla rodzimych biznesmenów.

 

a co to za `chińskie` forum, o którym wspomniałeś? ;) zaciekawiło mnie to, bo studiuję jęz. chiński ;p

 

w sumie mam parę oryginalnych zegarków i myślałem nad czymś designerskim za małą kasę, wszak zegarek jest też istotnym dodatkiem do ubioru i za tak małą kasę niech on pochodzi chociaż rok-dwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.