Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kierownik

Kilka spostrzeżeń zwykłego szarego użytkownika forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka takich drobnych spostrzeżeń, nie wiem czy kogokolwiek to zainteresuje, ale co mi tam...

 

1. Prośba do moderatorów, by korzystali z polskich znaków diakrytycznych. Moderatorzy na forum są użytkownikami, którzy moim zdaniem, powinni świecić przykładem dla innych forumowiczów. Propagujmy właściwą pisownię. :unsure:

 

2. Funkcja dodawania znajomych znajduje się troszeczkę za blisko prywatnej wiadomości. Zdarzyło mi się już wielokrotnie machnąć się o 1 przycisk i zaprosić kogoś do znajomych. Nie potępiam takich zabaw, Wasza sprawa co z tym robicie. Nie chciałbym jednak być źle zrozumianym przez innego forumowicza, któremu przez przypadek wysłałem zaproszenie. Może by tak wprowadzić alert: "Czy na pewno chcesz wysłać zaproszenie do tego użytkownika?" ?

 

3. I jak już się czepiam pierdół - do dziś się zastanawiam czemu służy okienko w prawym górnym rogu "powiadomienia" tuż obok loginu. Osobiście wchodzę tam tylko po to, żeby usuwać informacje o nieprzeczytanych wiadomościach (które przeczytałem, ale wg "okienka" jest inaczej).

 

Dziękuję za uwagę. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie trzeciego punktu zgadzam się w stu procentach.

Jest to strasznie irytujące.


Życzę wszystkim miłego dnia. Kornel, syn Mirosława

Miłośnik zegarków i fotografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Wystarczy wyłączyć we własnym profilu i już niebędą Cię dręczyły powiadomienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W celu ujednolicenia dwóch podobnych tematów na Forum proponuję przenieść posty z  PO GODZINACH / WESOŁYCH ŚWIĄT !!! rozpoczęty przez Kolegę Zolw do tematu FORUM GŁÓWNE / ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA 2014/2015 rozpoczętego przez Pana Dariusza Chlastawa.

Operacja ta uniemożliwiła by również dublowanie się  poszczególnych postów pisanych przez różnych Forumowiczów.

 

Pozdrawiam

Janusz.


Nie wierzcie zegarom - czas wymyślił je dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składajmy sobie życzenia tam, gdzie chcemy :) W dziale zegarowym też jest taki temat.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do klubu należę prawie rok i chciałbym się podzielić uwagami odnośnie działu "sprzedam". Zgodnie z regulaminem pisać mogą tam osoby z dorobkiem 50 postów. Z tego co się orientuję kupować mogą wszyscy,czego sam doświadczyłem dokonując zakupów.

Problem pojawia się w momencie zgłoszenia zakupu przez osoby, które nie mogą pisać w działe "sprzedaż" i wysyłają zgłoszenie pezpośrednio na PW. Jeśli sprzedający nie umieści takiej informacji w dzialę "sprzedaż" osoba taka jest anonimowa i osoby piszące w dziale "sprzedaż" nie wiedzą, że ktoś wysłał ofertę / znam to z atopsji i jeden ze sprzedających zachował się w porządku a drugi niekoniecznie/. 

Sprawa druga to "rezerwuję" i "biorę". Należałoby ujednolicić ten zapis w momencie składania oferty przez sprzedającego. Niektórzy piszą, że "biorę" kasuje rezerwację inni korzystają z tego w zależności jak im w danym momencie pasuje /sam takiej sytuacji doświadczyłem, gdy po zgodzie na rezerwacje sprzedający nie dotrzymał słowa i sprzedał zegarek, a w ofercie nie zaznaczył, że "biorę"kasuje rezerwacje/

Myślę, że doprecyzowanie tych zapisów pozwoliłoby na uniknięcie nieporozumień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się niczego do końca doprecyzować. Regulamin miałby ze sto punktów. Ale to jeszcze nic. Kto by miał tego pilnować i egzekwować kary za przewinienia? To nie jest Allegro z rzeszą płatnych pracowników...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do klubu należę prawie rok i chciałbym się podzielić uwagami odnośnie działu "sprzedam". Zgodnie z regulaminem pisać mogą tam osoby z dorobkiem 50 postów. Z tego co się orientuję kupować mogą wszyscy,czego sam doświadczyłem dokonując zakupów.

Problem pojawia się w momencie zgłoszenia zakupu przez osoby, które nie mogą pisać w działe "sprzedaż" i wysyłają zgłoszenie pezpośrednio na PW. Jeśli sprzedający nie umieści takiej informacji w dzialę "sprzedaż" osoba taka jest anonimowa i osoby piszące w dziale "sprzedaż" nie wiedzą, że ktoś wysłał ofertę / znam to z atopsji i jeden ze sprzedających zachował się w porządku a drugi niekoniecznie/. 

Sprawa druga to "rezerwuję" i "biorę". Należałoby ujednolicić ten zapis w momencie składania oferty przez sprzedającego. Niektórzy piszą, że "biorę" kasuje rezerwację inni korzystają z tego w zależności jak im w danym momencie pasuje /sam takiej sytuacji doświadczyłem, gdy po zgodzie na rezerwacje sprzedający nie dotrzymał słowa i sprzedał zegarek, a w ofercie nie zaznaczył, że "biorę"kasuje rezerwacje/

Myślę, że doprecyzowanie tych zapisów pozwoliłoby na uniknięcie nieporozumień.

 

Bazarek to nie allegro ani nawet sprzedaż przez licytację. Niektórzy sprzedający piszą wprost, że pomimo składanych im ofert sami decydują komu sprzedają i nie muszą się z niczego tłumaczyć. Taki urok bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.