Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pmborek

Shoutbox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proponuję przenieść shoutbox na dół strony głównej. Świeżaki nie będą używać go jako wyszukiwarki. Widziałem takie rozwiązanie na wielu forach i wydaje mi się że lepiej się sprawdza.

 

Piotr


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że został uznany za wyszukiwarkę przez "świeżaków" jak to nazwałeś, to nie wina ustawienia góra-dół strony, tylko ustawienia pola do wpisywania wiadomości w shoutbox.

Kiedyś to pole było z boku shoutboxa i nikt się nie mylił. Wystarczy to zmienić i pomyłek nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie kombinować z shoutboxem, bo znowu zlikwidują go z głównej strony i będzie dym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Krystkiem - pole do wpisywania umieszczone z boku SB było lepszym rozwiązaniem, bardziej intuicyjnym.

 

Z kolei dla mnie to obojętne, czy shoutbox znajduje się na górze, czy na dole strony - może być na dole, oby tylko był na stronie głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej, żeby był na górze ponieważ jak ktoś coś napisze to się od razu w oczy rzuca.

A nieraz co niektórzy takie rzeczy tam piszą, że nie chciałbym przegapić :)


Życzę wszystkim miłego dnia. Kornel, syn Mirosława

Miłośnik zegarków i fotografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.