Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość lukaszw

[22-gi LIPIEC] Pokażmy się światu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Straaaaaaasznie chciałbym odwiedzić IWC - kiedy jedziesz?

 

Planuję wyjazd na wrzesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hello Rip,

 

Thank you for these two wonderful articles on WatchNet! It's good to know that such an interest exists in Eastern Europe!

 

I've taken the liberty to convert your picture links to actual pictures and will be posting a link to these articles on TimeZone (www.timezone.com), the world's largest internet watch forum and our sister site.

 

Again, thank you for these fine articles!

 

Regards,

 

Stan Sirody

WatchNet and TimeZone Forums Moderator"

 

 

 

Chociaz juz na TZ posty umiescil neuro to i tak poprosilem go o linki, zobaczymy gdzie to umiesci :)


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR-S

Panowie super jest to zrobione.

 

Gratulacje.

dobrze wykonana praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Świetna robota.

Dziękujemy sobie wszyscy i...

pewnie czeka nas kolejna praca - nie unikniemy, choćby podforum w języku angielskim.Wcześniej, czy później pewnie tak musi być.

Już teraz możemy myśleć jak to zrobić.

admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie sie w to zaangazuje o ile bede potrafil. :)


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Darka umieściłem kilka zdjęć w pełnej rozdzielczości:

 

http://www.pbase.com/klod100/hires_press_photos

 

Proszę osoby, które mają dobre zdjęcia ( szczególnie Zbyszka ) o wytypowanie i przesłanie mi ich pocztą elektroniczną w pełnej rozdzielczośći. Umieszczę je razem z adnotację autora fotografii w galerii zdjęć dla prasy.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Klaudiusz,

Musisz umieścić informację o "zgodzie na użycie załączonych materiałów zdjęciowych do publikacji prasowych" - dzinnikarze są na to wyczuleni.

Taką zgodę od Maćka mam.

Pozostali autorzy fotografii - proszę wysłać emaila na adres klubu (lub mój) z treścią jak wyżej.

admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny komentarz na TZ-UK

 

"Thats a much bigger and more impressive WIS conference than PMWF06 was. The bathrooms at that place are most likely bigger than the room we were in. We also only had about 25 or so people."

 

:)


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o Władku na TZ-UK:

 

"I think it's great that the speaker is wearing a watch on each wrist. Maybe he couldn't decide between his 2 favorite watches. I sometimes wish I could pull that off."


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna robota chłopaki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
I o Władku na TZ-UK...

 

I o wierze w naszą udaną walkę z podróbami (post z Forum IWC) :)

 

This is a great report Marius.

I sincerely hope that watch enthousiasts like you and your society can do something against this big problem of falsifying watches in Poland.

 

A moja osoba została wymieniona nie tylko ze względu na publikację wiadomości ze spotkania. Kiedyś na Forum IWC wrzuciłem fotkę nieźle podrobionego Portugiesera F.A.Jonesa z mechanizmem, który wizualnie był bardzo podobny do oryginału :!:. Osoby mniej obeznane z tematem mogłyby dać się naciąć na podróbę z werkiem Unitas w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mogę tylko powiedzieć "łał" !!

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na Forum IWC wrzuciłem fotkę nieźle podrobionego Portugiesera F.A.Jonesa z mechanizmem, który wizualnie był bardzo podobny do oryginału :!:.

 

Mariusz, mam pomysł: załóż nowy wątek, np w klubie i wklej tam tego FA Jonesa i może jeszcze masz w swoim archiwum inne dobrze zrobione podróbki. Dodaj krótki opis, co jest nie tak ( w porównaniu z oryginałem)

 

Taki wątek, pomoże w identyfikacji tych podróbek - tych najmniej ewidentnych, dobrze wykonanych. Może z czasem narodzi sie z tego baza wiedzy o podróbkach ?

 

Ewidentne oryginały potrafimy rozróżniać, ale gorzej jest z tymi dobrymi. Za każdym razem trzeba szukać od nowa referencji.

 

Albo zróbmy od razu podforum z podróbkami i gromadźmy tam rozpoznane przykłady, z podziałem na Firmy.

 

Co Wy na to ?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pomysł bardzo dobry. Myślę, że taki wątek mógłby być bardzo pomocny osobom mniej obeznanym z tematyką zegarków. Nie wiem tylko czy mam jeszcze fotkę tego podrobionego Portugiesera - denerwował mnie i chyba to zdjęcie wywaliłem, ale nie jestem pewien - poszukam. Gdyby się nie udało, to zostaje jeszcze Forum IWC.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Promocja Klubu zaczyna przynosić efekty :D. Jeden kolega z Forum IWC zgłosił chęć przybycia do Polski na kolejne spotkanie KMZiZ :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moję nieobecność. Widzę, że Maja przesłała co trzeba i komu trzeba. Żeby to w całym szpitalu dostępu do sieci nie było - zapsiajstwo.

 

PS. Widzę, że to Neuro jest "jakiś nerwowy, czy neurologiczny gość coś do ciebie napisał" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neurotyczny :D

 

miło widzieć z powrotem i w dobrym (mam nadzieję) zdrowiu !!


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cienko płacą w służbie zdrowia naczelny oddziału (fakt mało obleganego) Doxę w kwarcu nosi. Młodziak jakiś (prosto po studiach) zaś TH Monaco - weekendowe dyżury w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.