Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Pomoc w wyborze eleganckiego zegarka.

Ankieta  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ciężki wybór Michale.....wszystkie 3 zegarki są świetne i w moim guście ;) w dodatku marek które bardzo lubię. Wydaje mi się jednak że do Ciebie najbardziej by pasował GO , jest masywniejszy od pozostałej 2jki. Eterna to niższa półka chodź w swoim przedziale cenowym wybitna....więc jeśli zależy Ci jednocześnie na prestiżu to wybór między Zenithem a GO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, dobrze Cię widzieć spowrotem ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze poza ceną i nazwami firm które je produkują jakoś mnie nie powalają i nie urzekają... Jak już bym koniecznie miał wybrać jakiś z nich to wybrałbym Eternę dlatego, że z tych 3 pokazanych najbardziej mi się spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, na codzień raczej sportowo, jeansiki + koszula,bluza,polar. W lecie zazwyczaj chadzam w krótkich spodenkach. Do pracy nie potrzebuje eleganckiego zegarka.

 

No to w sumie Oskar zabezpiecza takie okazje:) (takie jak garnitur raz na miesiac)

A może w takim razie połącz przyjemne z pożytecznym i wróć do rozważań z innego wątku o portugalczyku i GO. Do gajera będą pasowały a i na codzień się ucieszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam spory dylemat panowie, ale mam też pewien szatański pomysł ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho zaczyna się :P;)


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zaczyna, nie chce wam truć ;)

 

Sam sobie to poukładam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki, zwłaszcza Eterna. Z tych trzech to na nią bym głosował.

 

Ty swój plan już i tak masz, ale pozwolę sobie wtrącić to, co śni mi się czasem po nocach, marzenie, które zapewne nigdy sie nie ziści:

Choć ja bym wolał jasną wersję...

 

i_2118_39-47-03-02-04_Senator_Sixties_PD.jpg

i_2013_Senator_Sixties_Panorama_Date_cal.jpg

 

 

 

eeeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik, nigdy nie mów nigdy - życie jest po to, żeby realizować marzenia :angry:

 

Dzięki wielkie za propozycje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał wiem po sobie że czasem nas coś bardzo mocno urzeknie i chcemy "tylko tego"i nic nas nie zatrzyma przed podjętą decyzją.Z drugiej strony sztuką jest kupić dobry zegarek, który jest dobry, podoba nam się i jest dopasowany do ręki.

Mi bardzo się podobają niektóre zegarki powyżej 43mm ale to chyba już nie mój "rozmiar" , z kolei przymierzając zegarek ok 39mm wydał mi się troszku za mały. Piszę to gdyż mnie osobiście chyba by drażniło gdyby zegarek był "niedopasowany" do mojej ręki. Wiedząc, że masz duży nadgarstek, wydaję mi się że może warto poszukać czegoś większego tym bardziej, że stwierdziłeś, że w garniaku zbytczęsto nie chodzisz...

Pozdrawiam


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maks (przepraszam, jak masz na imie?) pewnie i masz racje w tym co piszesz, ale ten Zenith mi spokoju nie daje - jest piękny. Na żywo nie wydaje mi się aż taki za mały, wg mnie idealny rozmiar do garnituru.

 

Również pozdrawiam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm - zdecydowanie GO.

 

Wrażenia ogólne - Zenith - za tarczę, indeksy, wskazówki. I to na Zenitha właśnie poszedł mój głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Robert :angry:

Co do Zenitha doskonalę Cię rozumiem, również bardzo mi się podoba, na razie jednak poza moim budżetem...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło jest mi Cię poznać :angry:

 

Wciąż się bije z myślami co do tego Zenitha... Pokazywałem go ostatnio mojej wybrance, ta stwierdziała, że już mam identyczny zegarek (miała na myśli Petersona) ;)

 

Znalazłem też real fotke tego zegarka :

 

post-27475-0-80093300-1331826429.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazłem też real fotke tego zegarka :

 

 

Michał, zdjęcie tragiczne, ten Zenith wygląda na nim jak podróba :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej niezależnie od fotki to wręcz niesamowite są wyniki ankiety - właściwie to można przyjąć, że głosowanie w niczym Ci nie pomogło bo idą "łeb w łeb" i żaden nie ma wyraźnej przewagi. Co więcej - mają praktycznie po tyle samo głosów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitan jest piękny i nie ma o czym gadać. Poza tym to dwie półki wyżej niż Eterna i GO.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, zdjęcie tragiczne, ten Zenith wygląda na nim jak podróba :)

Innego poprostu nie ma.

 

Niemniej niezależnie od fotki to wręcz niesamowite są wyniki ankiety - właściwie to można przyjąć, że głosowanie w niczym Ci nie pomogło bo idą "łeb w łeb" i żaden nie ma wyraźnej przewagi. Co więcej - mają praktycznie po tyle samo głosów :)

Tak naprawde to nie chodzi mi o kropkowanie, tylko o opinie forumowiczów czyt. uzasadnienie swoich głosów. Co nie zmienia faktu, że ankieta jest naprawde bardzo wyrównana - i bądz tu mądry :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko GO.

Nakładniejszy z całej trójki, in house, klasa.

Moim zdaniem nie ma tu znaczenia pozycjonowanie wg piramidy prestiżu. Po prostu GO ma dla mnie w sobie to COŚ :)

 

I to byłby chyba Twój pierwszy 100% niemiec.


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu GO ma dla mnie w sobie to COŚ :)

 

To prawda. Ostatnio jestem zafascynowany manufakturą z Glashutte :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czy założyłeś jakiś budżet na ten zegarek. Czy jest podobny do Patersona hmm no może coś w tym jest...

Jak jesteś obecnie "zafascynowany" Glashutte to może coś takiego Glashütte Original Senator Navigator,Glashütte Original 39-34-17-17-04, lub Glashütte Original Senator Chronograph XL 44mm, i mój "faworyt" Glashütte Original 90-02-36-12-05 niestety cena baardzo mi nie odpowiada... :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, zegarek GO mam już zaklepany. Podpowiem, że jest to jeden z tych które wymieniłeś :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Fajno, mam nadzieję, że jak tylko będzie już wszystko czarno na białym i na miejscu to się pochwalisz... :)

Liczę na pomoc przy moich wyborach :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, viceversa zawsze :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.