Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Logan

Tissot Le Locle vs Tissot Visodate vs Epos Originale

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś mod może posprzątać i wydzielić osobny wątek? Bałagan się robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam nabyć kolejny szwajcarski czasomierz do mojej kolekcji i stawiam na wyżej wymienione marki i modele tj: Tissot Le Locle, Tissot Visodate, oraz Epos Originale, który waszym zdaniem będzie najlepszy zarówno wizualnie bo dodam, że żadnego na żywo nie widziałem jak i użytkowym. Proszę o wypowiedzi na temat każdego modelu.

 

Tak na rozluźnienie atmosfery. Przeanalizujmy tutaj jeszcze jakiś przypadek z serwisu Tissota, a będziemy mieli "zwycięzce" tej konfrontacji. Wybór zegarka poprzez analizę jakości usług serwisu gwarancyjnego. W takim wypadku może nam nie zarzucą offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś mod może posprzątać i wydzielić osobny wątek? Bałagan się robi...

Taki wątek już jest - "u nas w maglu".

Powinny tam trafiać wszystkie tego typu dyskusje, do tego należałoby stworzyć osobny regulamin dla "magla", np.

pkt 1) w "maglu" wzajemne złośliwości i obrzucanie się mięsem są w dobrym tonie :)

W ten sposób "magiel" stałby się legalną formą rozładowywania napięć, coś w rodzaju:

 

24082008-3.jpg

 

Tomatina_4519165.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6a00d83451b54369e20120a.jpg

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadna wtyczka - pisze w imieniu swoim jako Ja

 

I jako Ty usiłujesz rozwalić kolejny wątek i sprowadzić dyskusję do poziomu błotka. Błotko ma przecież to do siebie, ze zawsze się do kogoś przylepi...

 

Nie wiem, jaki masz w tym interes, ale takie działania jakoś mi do Ciebie nie pasują, jako do bystrego i inteligentnego faceta, szczególnie, że używasz tutaj słabych argumentów.

 

Co z tego, ze wysyłałeś ileś zegarków i doszły ok? To jest dowodem, że paczka nie może ulec uszkodzeniu w transporcie?

 

Jakie to ma znaczenie, że wg Ciebie przy upadku powinny się uszkodzić czopy, a nie śrubka? Masz na ten temat jakieś dane, co i w jakich warunkach się uszkadza? Przeprowadzałeś crash testy zegarków i obrabiałeś wyniki statystycznie? Kiedyś Kolega Morawiak opisywał przypadek urwania się nóżek tarczy przy upadku jego zenitha. Wg mnie tak nie powinno się zdarzyć, ale się zdarzyło. Poza tym nie wiem, jak Ty, ale gdybym ja upuścił zegarek, to wolałbym, żeby zerwała się śrubka niż uwalił któryś czop.

 

Szkalujesz serwis, który odmówił gwarancyjnej naprawy zegarka "po dzwonie" i po wcześniejszej ingerencji nieautoryzowanego zegarmistrza? Miał do tego prawo. Oczywiście, mogli naprawić za darmo, ale nie byli do tego zobligowani.

 

A te różne inwektywy i osobiste wycieczki są w ogóle poniżej Twojego poziomu.

 

Kolegów przepraszam za OT.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.