Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spekulant Krótkoterminowy

Orient Katowice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie znalazłem informacji na forum(może źle szukałem), więc zakładam temat.

Szukam sklepu ze znanym/lubianym/cenionym Orientem Mako. Zegarek prawdopodobnie i tak kupię przez internet, ale wolałbym go wcześniej przymierzyć. Interesują mnie także dobrzy i sprawdzeni zegarmistrze. Lokalizacja: górny śląsk, najlepiej katowice. ;)

 

 

IMG_06601.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro19591

W Czeladzkim M-1 na pasażu jest stoisko z zegarkami. Ostatnio kiedy tam byłem mieli kilkanaście różnych Orientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No owszem, tylko mają kłopot z opakowaniami :). Ale wybór mają niezły ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując przez internet masz 10 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, tak więc jak Ci się nie będzie podobał to odeślesz bez poniesienia kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dobra pogoda to wybiorę się do M1 rowerkiem :) w Katowicach znalazłem nawet sporo Orientów ale, o dziwo, Mako gdzieś się zapodziały... :)

A polecacie jakiegoś uniwersalnego(automaty, kwarce, japończyki, szwajcary i ruskie) zegarmistrza? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mielęckiego ? Na rogu warszawskiej i Mieleckiego idąc od monopolu po prawej stronie. (Kurde nie da się już tam auta zostawić ;) )

Po kiego Mariacką tak zabudowali !? Ehh

 

Aha orienty mają też na 3 maja, niedaleko New Yorkera - ale ten Pan tam trochę niezorientowany w temacie :/

Raczej na pytanie - w czym pomóc - lepiej odpowiedzieć że pooglądać chciałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Zabrzu w M1 na stoisku z zegarkami jest orient mako, ale troche drogi bo za 549 zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie nabyłem mojego Blue Mako, gdyż szukam jakiejś taniej okazji do kupna. Pojawił się ostatnio na forum zakup grupowy orientów, ale to nadal mnie nie przekonuje. Mam pytanie, czy ktoś zna jakieś dobre i tanie sklepy?

Ja znalazłem coś takiego:

Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po wpisaniu tej strony w google.pl można znaleźć informacje że zegarki są nie oryginalne.

Aha gdzie masz w aukcji napisane 100 % original .

W zakupie grupowy to ja inwestuję pieniądze a nie ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie nabyłem mojego Blue Mako, gdyż szukam jakiejś taniej okazji do kupna. Pojawił się ostatnio na forum zakup grupowy orientów, ale to nadal mnie nie przekonuje. Mam pytanie, czy ktoś zna jakieś dobre i tanie sklepy?

Kup z ebaya. Ja kupowałem Big Mako od click-a-watch, przyszedł ze szwecji, zero cła, vatu. Normalne Mako 100-130USD z przesyłką Cię wyjdzie. Ja za Big Mako 145$ płaciłem, jest dowód zakupu i roczna gwarancja międzynarodowa.

 

Tylko po wpisaniu tej strony w google.pl można znaleźć informacje że zegarki są nie oryginalne.

Dokładnie, cały świat zamiast Rolexów i Omeg, podrabia teraz Orienty! Nikt nie podrabia Mako, bo to się nie opłaca.

 

Aha gdzie masz w aukcji napisane 100 % original .

Nie ma. To spisek. Podrabiają zegarek za 100 dolarów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup z ebaya. Ja kupowałem Big Mako od click-a-watch, przyszedł ze szwecji, zero cła, vatu. Normalne Mako 100-130USD z przesyłką Cię wyjdzie. Ja za Big Mako 145$ płaciłem, jest dowód zakupu i roczna gwarancja międzynarodowa.

 

 

Dokładnie, cały świat zamiast Rolexów i Omeg, podrabia teraz Orienty! Nikt nie podrabia Mako, bo to się nie opłaca.

 

 

Nie ma. To spisek. Podrabiają zegarek za 100 dolarów!

 

 

Heh lol .

Teraz nawet podrabiają buty nike produkowane w Chinach a gdzie produkują podróbki ? w chinach.

Można przeglądnąć forum i poczytać ze zegarki które kosztują 280 np firmy casio są podrabiane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet podrabiają buty nike produkowane w Chinach a gdzie produkują podróbki ? w chinach.

Można przeglądnąć forum i poczytać ze zegarki które kosztują 280 np firmy casio są podrabiane .

Podrabianie Nike to sprawa oczywista, bo to jest ogromny rynek zbytu. Z Casio podrabia się chyba tylko G-shocki, kawałek plastiku, kwarc, temat stary i znany. Jaki sens ma podrabianie Orientów, kosztujących po 100 dolców? Wejdź sobie na dowolną stronę z podróbkami zegarków i ogarnij temat, zobacz co się podrabia, warto wiedzieć, żeby kasy nie wtopić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie z zapytaniem długo czekałeś na ten zegarek z click a watch? Mój ponoć wysłali 26 listopada i do dziś cisza. Przyszedł ze Szwecji? Czyli w moim przypadku wysłali do z Singapuru do Szwecji i dopiero do polski? Czy szwedzka poczta/przesyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, ktoś zdradzi mi gdzie obecnie w Katowicach można zmacać/zakupić Orient Mako XL oraz Orient Ray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat, chciałbym Raya pomacac ww okolicach :)

pewnie nie ma, sprowadzaja takie, które nas nie interesuja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat i myślę, że pomogę - w Katowicach w centrum handlowym Auchan przy DTŚ na wysokości osiedla tysiąclecia jest na pasażu zegarmistrz, chyba zibi. Mają całkiem sporą kolekcję Orientów na miejscu, a co więcej - sprzedawca jest bardzo sympatyczny, lubi porozmawiać o zegarkach i jest zorientowany w temacie (przynajmniej ja na takiego trafiłem jak kupowałem tam tacie zegarek). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.