Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RUSKI

Poszukuję sponsora

Recommended Posts

Reprezentuję Polską Asocjację Bonsai, która w tym roku, w terminie 20 - 22 maja 2011r. organizuje największa, międzynarodową wystawę Bonsai w Polsce

 

East Meet West 2011

 

1.jpg

 

Polska Asocjacja Bonsai jest stowarzyszeniem działającym od 2002roku. (Historia.) Na Naszym koncie mamy już organizację wielu narodowych oraz międzynarodowych wystaw Bonsai. Należymy do Europejskiej Asocjacji Bonsai, z którą współpracujemy oraz propagujemy tą piękną sztukę na arenie miedzynarodowej.

 

Największą wystawą, którą do tej pory zorganizowaliśmy był Europejski Kongres Bonsai na Zamku Książ w 2006 roku, który odwiedziło około 40 tysięcy osób. Tegoroczna wystawa będzie dla Nas bardzo znacząca ze względu na znamienitych gości w dziedzinie Bonsai i będą nimi:

 

Taiga Urushibata-Japonia

Kevin Wilson-Wielka Brytania

Robert Kempiński-USA

Vaclav Novak-Czechy

Jarek Lenarczyk-Polska

Milan Roskoš-Słowacja

 

Oraz artyści i twórcy z Polski, Japonii, Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Belgii, Niemiec, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Węgier i Rosji.

 

Nasze wystawa jest objęta patronatem honorowym Ambasady Japonii w Polsce oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat medialny nad wystawą sprawuje TVP1 , Polskie Radio Wrocław oraz Wydawnictwo Hubert Burda Media.

 

Poszukuję sponsora, który zechce zaangażować się w to przedsięwzięcie. Korzyści są oczywiste dla obu stron.

 

Wsparcie finansowe pozwoli nam na pokrycie kosztów organizacji wystawy i wykładów w czasie jej trwania. Stowarzyszenie Polska Asocjacja Bonsai w ramach współpracy może udostępnić miejsce dla prezentacji firmy na terenie wystawienniczym oraz umieszczenie znaku handlowego na wszystkich publikacjach medialnych.

 

Ofertę sponsorska skieruję indywidualnie po skontaktowaniu się na PW.

 

Dziękuję,

Rafał


Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki współpracy Polskiej Asocjacji Bonsai ze światem nauki, odbędą się również wykłady na temat architektury ogrodów orientalnych i ich adaptacji do warunków europejskich, które wygłoszą wykładowcy i studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Politechniki Wrocławskiej.

 

Podczas wystawy odbędą się również imprezy propagujące tradycyjną sztukę Japonii, w których udział wezmą Małgorzata Olejniczak ? kolekcja kimon i rysunki Sumi-e, oraz Dariusz Szpakowski z kolekcją Kakemono.


Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety ze względu na wydarzenia w Japonii, jeszcze przed podpisaniem umowy, zrezygnował ze sponsorowania i pokrycia kosztów gościa z Japonii jeden z głównych sponsorów. A jest dla Nas jeden z największych kosztów tej wystawy. Dlatego zwracam sie do Was ze szczególna prośbą o pomoc w organizacji tej pięknej wystawy. Praktycznie każde finansowe środki są Nam potrzebne.

Pozdrawiam,

Rafał


Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.