Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luki2323

Co wybrac ???

Co wybrac?  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No tak stanalem przed nie lada dylematem: otoz zona postanowila sprawic mi prezent urodzinowy.i do wyboru mam kilka zegarkow.Rozne to sa modele jak i ich ceny czy tez prestiz marki.ale nie chodzi mi o prestiz(no moze troszke :) ) czy tez cene ale o to czy te zegarki pasuja i do tanca i do lupanca.Czyli na codzien i do gajera.

No to zaczynamy:

 

Pierwszy to Mido All Dial Chronometer

 

post-30288-0-95952600-1331827291.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Drugi to tez Mido All Dial Chrono Moon Phase

 

post-30288-0-38244300-1331827296.jpg

 

 

 

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Trzeci tez Mido GMT

 

post-30288-0-58171000-1331827297.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

kolejny to Eterna

 

post-30288-0-92229300-1331827298.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

piaty to tez Eterna :)

 

post-30288-0-34538700-1331827300.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

no i Tag:

post-30288-0-82692800-1331827302.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

dodam ze mam na uwadze jeszcze kilka zegarkow innych firm ale na poczatek taka ankieta.jesli macie jednak jakies propozycje to tez chetnie ich poslucham :) jesli mozecie to uzasadnijcie swoj glos postem.dlaczego i wogole.

dziekuje i pozdrawiam Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, Ty wiesz co ja Ci proponuje.

 

Z tych zegarków które pokazałeś to... Oscar Peterson :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że Eterna!

Dla siebie (gdybym miał taką szczodrą żonę :) )wybrałbym Soleure, bo pracuję w garniturze, ale jak do wszystkiego to KonTiki. Historia marki, mechanizm, wzór... No i mam dość wąski nadgarstek i nie lubię, co do zasady, grubych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kont Tiki jest najbardziej uniwersalna z pokazanych zegarków i dla mnie najładniejsza. Resztę kolega Wintergreen już o niej wymienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal-Carlito1-Oscar Peterson tez jest na uwadze :) ale na poczatek te.potem nastepne i dogrywka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co pokazałeś wybór może być tylko jeden ... :)

 

post-7884-0-99480000-1331827386.jpg

 

 

 

I choć KonTiki zapewne będzie najbardziej uniwersalna, Mido GMT będzie super wyborem (piekna purystyczna tarcza mimo GMT) to rekomenduję Soleure Moonphase one-button Chronograph!

 

Jest najładniejszy, nietuzinkowy, założyć możesz do eleganckiego garnituru jak i to stroju casual! The best choice ever :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Bym chyba się zdecydował na Taga, mam słabość do tych zegarków, może nie do końca ten model, na drugim miejscu Eterna Soleure...

pozdrawiam


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna Kontiki four hands.....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, coraz bardziej mi się zaczyna ta Twoja Eterna podobać :)

 

Łukasz, chłopaki mają racje - Soleure !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś, wcześniej, też zastanawiałem się co bym wybrał i głosowałem na ES, teraz bym zrobił to samo, jutro jeszcze wpadnę rzucić okiem :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontiki za elegancję i niepowtarzalność. Za to że nie da się go pomylić z żadnym innym zegarkiem. I za to że nigdy nie słyszałem żeby się komuś kiedyś znudził :)

 

Ot słyszałem kiedyś taki dialog:

- Znudziły mi się zegarki z jasną tarczą.

- To odsprzedaj mi któregoś.

- Ok.

- Naprawdę? Mogę wybrać któregokolwiek?

- Nie ma sprawy. Którego chcesz?

- KonTiki.

- :) Pooo...baaaaało Cię :) zapomnij..

 

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to być uniwersalny zegarek to też stawiam kropkę nad Kontiki - mam i nie zamierzam sprzedać. Pięknie przedmówca podkreślił brak możliwości znudzenia się tym zegarkiem :) Warto zaznaczyć, że Kontiki ma bardzo zgrabne uszy co szczególnie przy wąskich nadgarstkach ma duże znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do wszystkiego to Kontiki, ale jakbym miał wybrać tak ogólnie 1 niezależnie od zastosowań to zagłosował bym chyba na pierwszego Mido :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna :).Obojętnie która.

 

Kupowałem KonTiki bez tzw.ciśnienia na ten właśnie zegarek(żona się uparła).

Dzisiaj jest to mój ukochany,najpiękniejszy i najcudowniejszy zegar.

Nie ma prawa się znudzić bo z każdym spojrzeniem dostrzegasz na pierwszym planie inny detal a tych jest mnóstwo pięknie wykonanych.

 

W przyszłości na pewno kupię jeszcze zegarek ze stajni ETERNA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonTiki.

 

Za ponadczasowe piękno, mnóstwo detali i smaczków do kontemplowania :) , jakość wykonania, uniwersalność i oryginalność. Trudno zachować obiektywizm wobec tego zegarka, atakuje zmysły na wszystkich frontach... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mido was nie pociąga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, coraz bardziej mi się zaczyna ta Twoja Eterna podobać :)

 

oj, już to od Ciebie słyszałem ... i nadal bez efektu :)

Może w końcu to będzie Twój pierwszy zegarek kupiony bez ankiety :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi robicie smaka na konTiki :)

 

Waldek, napisałeś, że w przyszłości napewno jeszcze kupisz zegarek Eterny... Ja chyba nawet wiem który chodzi Ci po głowie, reedycja? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu to będzie Twój pierwszy zegarek kupiony bez ankiety :)

Żartujesz? Gdybym się zdecydował to napewno bym jej zorganizował jakiś pojedynek :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna, ale nie wiem która. Jestem tu w mniejszości, bo Kontiki nie za bardzo do mnie przemawia, nie podoba mi się i już, ale ma mnóstwo zwolenników i trzeba przyznać, że jeśli ma być do wszystkiego, to jak najbardziej. Dla siebie wolałbym Soleure.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi robicie smaka na konTiki :)

 

Waldek, napisałeś, że w przyszłości napewno jeszcze kupisz zegarek Eterny... Ja chyba nawet wiem który chodzi Ci po głowie, reedycja? :)

 

Prawdopodobnie tak i jeszcze raz tak :) .

Ale najpierw muszę posprzedawać wszystkie DOXY ta firma dla mnie nie istnieje... :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.