Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luki2323

Co wybrac ???

Co wybrac?  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opisz prosze w odpowiednim temacie jak sie zakończyła ta sprawa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna Kontiki za co już nie będę pisał bo wszystko już zostało powiedziane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eterna kontiki -za uniwersalność i styl ale mido all dial chrono też mi się podoba

(jest najbardziej sportowy i ten piękny kolor tarczy..)


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm biedne Mido ;) coz ankieta wisi do srody.potem nastepna :o zwyciezca zostanie porownany z innymi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek w mniejszości to chyba m.in ja byłem głosowałem na Taga...,chociaż przyznaję 2 ,miejsce zajmuje ES.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek w mniejszości to chyba m.in ja byłem głosowałem na Taga...,chociaż przyznaję 2 ,miejsce zajmuje ES.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Eterna w przewadze ;) ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj już tą drugą ankiete ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna Kontiki ale Mido GMT (czarne) też jest ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga w srode.powolutku :o ale bedzie chyba ciezsza niz ta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw muszę posprzedawać wszystkie DOXY ta firma dla mnie nie istnieje... :o:D :D

 

;)

 

Waldii, ale cóż są winne tej sytuacji te biedne(ale jakie piękne... :) ) zegarki... :)

 

Wracając do tematu - myślę, że Eterna była w tej ankiecie zbyt silną konkurencją dla Mido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzizas, wszyscy ta KonTiki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy to i Babcia.

 

kontiki 4 rączki ;)

 

to na prawdę piękny zegarek. spośród wymienionych w ankiecie wygrywa zdecydowanie.

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzizas, wszyscy ta KonTiki ;)

KonTiki ma tą zaletę, że jest w kategorii zegarków "z charakterem". Tzn że albo się ją kocha, albo nienawidzi... No może przesadziłem, ale w każdym bądź razie mało kto pozostaje obojętny. Albo mu się wyraźnie podoba, albo wyraźnie nie podoba. Podobnie jest np z PAM-ami...

Mnie na przykład kiedyś, na początku, przed laty, KonTiki w ogóle się nie podobała. Ale w tej chwili jest gdzieś u mnie na jakiejś przyszłej wish list, dlatego że powolutku krok po kroczku, najpierw przestała mi się "nie podobać", a później krok po kroczku zaczęła mi się coraz bardziej podobać, i za każdym razem gdy gdzieś ją widziałem, podobała mi się coraz bardziej. I nie dlatego, że jakieś osoby wywierały na mnie perswazję i przekonywały mnie, tylko po prostu zegarek "sam z siebie" mnie przekonywał.

Z doświadczenia wiem, że takie zegarki które nie są "miłością od pierwszego wejrzenia" są właśnie najlepsze. Są takie które zachwycają za pierwszym razem, jest wielkie WOW, ale później powoli z dnia na dzień przychodzi znudzenie...

Natomiast takie do których musisz "dojrzeć", najczęściej się nie nudzą. Na początku mówisz "co to za dziwadło?!", potem "a może jednak?", potem następuje przełom "kurcze, on jest naprawdę fajny", potem kupujesz, a no cię dalej "przekonuje", im dłużej go masz, tym bardziej ci się podoba.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TH ale ba bransolecie, bo inaczej jest "bezpłciowy". Przy okazji szereg zdjęć (w tym to z ankiety) oszpeca ten zegarek prezentując tarczę jak naleśnik. Ja "w realu" przeżyłem rozczarowanie Kontiki - ale każdy musi zobaczyć co mu pasuje. Tak spoza ankiety to Oris lub Nomos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za wziecie udzialu w ankiecie.

prosze admina o zamkniecie tego tematu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zwycięzcą jest... MIDO All Dial Chronometer.

Nie mam nic do zarzucenia KonTiki (Chociaż jest katowana na forum niemiłosiernie i za niedługo strach będzie lodówkę otworzyć - bo może Kontiki w środku?),to piękny, może nawet ładniejszy od Mido zegarek i w tym gronie - dla mnie mocne drugie miejsce. Ale All Dial to zegarek pure sense. Chodzi o to, że patrząc na MiDo widzisz tylko to co najważniejsze w zegarku - ruch wskazówek. Prymitywnie prostych wskazówek, które miażdżą każdą upływającą minutę. Mido ma swoją wadę -raczej trudno wymienić bransoletę na pasek. Po prostu bierzesz ten zegarek tak jak jest - bo jest genialny, albo pasujesz.

Oops...! Spóźniłem się z wpisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.