Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RUSKI

UWAGA NA OMEGA HV!

Recommended Posts

ale jak to? :( Ktos buchnął twoje zdjecia i sprzedaje zegarek ?

Na to wygląda a raczej wyglądało bo aukcja już się zakończyła.

Napisałem do Allegro i na dowód podałem im linki do mojej galerii ze zdjęciami oraz link do archiwum Allegro gdzie sprzedawałem ta Omegę i gdzie wyraźnie widać te same zdjęcia.

Całkiem niedawno otrzymałem od nich odpowiedź:

Dziękuję za wiadomość.

Informuję, że z punktu widzenia serwisu Allegro zajęcie stanowiska w tej sprawie uważam za niemożliwe, głównie ze względu na brak możliwości zweryfikowania faktycznego stanu rzeczy. Jej rozwiązanie leży wyłącznie w gestii stron.

Zamieszczone zdjęcia nie są podpisane Pańskim loginem, w związku z tym nie mogę podjąć stosownych kroków wobec wskazanego Użytkownika.

Mogę zasugerować Panu zastosowanie odpowiednich środków prawnych oraz podjęcie działań mających na celu zachowanie dokumentacji sprawy. Ponieważ zdjęcia nie są przez nas archiwizowane, proszę wykonać np. zrzut ekranu strony z aukcją, na której znajduje się zdjęcie.

W tej sytuacji możemy wysłać wskazanemu przez Pana Użytkownikowi komunikat informujący o potencjalnym naruszeniu przez niego praw autorskich. Informacja ta wymaga podania Pańskiego loginu, co jest niezbędne m.in. po to, by umożliwić Użytkownikowi nawiązanie z Panem kontaktu. W związku z tym proszę o informację, czy zgadza się Pan na udostępnienie nazwy Pana konta w informacji do Użytkownika.

Sugerowałabym w tym miejscu, aby rozważył Pan możliwość podpisywania każdego ze zdjęć swoim loginem w sposób, który bardzo utrudni jego usunięcie (najlepiej bezpośrednio na przedmiocie). Uniknie Pan tym samym podobnych sytuacji w przyszłości.

Przede wszystkim proponuję jednak nawiązanie kontaktu z Użytkownikiem i wyjaśnienie tej kwestii bezpośrednio z nim.

Przydatny link:

http://www.allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=1689

Pozdrawiam,

--

Monika Wartowska

Zespół Allegro

Najgorsze jest to, że napisałem forumowiczowi żeby śmiało kupował ten zegarek bo ze zdjęć wygląda w 100% na oryginalny i dopiero dzisiaj po rozmowie z innym forumowiczem na temat tego zegarka zajarzyłem, że to są moje zdjęcia :) Cholerka chyba sie starzeję :)

Całkiem możliwe, że sprzedający posiada taki zegarek ale ostrzegam innych potencjalnych nabywców żeby byli ostrożni w zakupie!

Rafał

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.