Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RUSKI

UWAGA NA OMEGA HV!

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z forum pisał do mnie PW(niestety wiadomość osunąłem i nie mam jak powiadomić) o tą aukcje

http://allegro.pl/zegarek-omega-de-ville-i1498563284.html

i potwierdziłem, że zegarek jest 100%oryginalny ale dopiero teraz zauważyłem, że na aukcji są zdjęcia mojego autorstwa!


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum pisał do mnie PW(niestety wiadomość osunąłem i nie mam jak powiadomić) o tą aukcje

http://allegro.pl/zegarek-omega-de-ville-i1498563284.html

i potwierdziłem, że zegarek jest 100%oryginalny ale dopiero teraz zauważyłem, że na aukcji są zdjęcia mojego autorstwa!

ale jak to? :( Ktos buchnął twoje zdjecia i sprzedaje zegarek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to? :( Ktos buchnął twoje zdjecia i sprzedaje zegarek ?

 

Na to wygląda a raczej wyglądało bo aukcja już się zakończyła.

Napisałem do Allegro i na dowód podałem im linki do mojej galerii ze zdjęciami oraz link do archiwum Allegro gdzie sprzedawałem ta Omegę i gdzie wyraźnie widać te same zdjęcia.

Całkiem niedawno otrzymałem od nich odpowiedź:

Dziękuję za wiadomość.

 

Informuję, że z punktu widzenia serwisu Allegro zajęcie stanowiska w tej sprawie uważam za niemożliwe, głównie ze względu na brak możliwości zweryfikowania faktycznego stanu rzeczy. Jej rozwiązanie leży wyłącznie w gestii stron.

 

Zamieszczone zdjęcia nie są podpisane Pańskim loginem, w związku z tym nie mogę podjąć stosownych kroków wobec wskazanego Użytkownika.

 

Mogę zasugerować Panu zastosowanie odpowiednich środków prawnych oraz podjęcie działań mających na celu zachowanie dokumentacji sprawy. Ponieważ zdjęcia nie są przez nas archiwizowane, proszę wykonać np. zrzut ekranu strony z aukcją, na której znajduje się zdjęcie.

 

W tej sytuacji możemy wysłać wskazanemu przez Pana Użytkownikowi komunikat informujący o potencjalnym naruszeniu przez niego praw autorskich. Informacja ta wymaga podania Pańskiego loginu, co jest niezbędne m.in. po to, by umożliwić Użytkownikowi nawiązanie z Panem kontaktu. W związku z tym proszę o informację, czy zgadza się Pan na udostępnienie nazwy Pana konta w informacji do Użytkownika.

 

Sugerowałabym w tym miejscu, aby rozważył Pan możliwość podpisywania każdego ze zdjęć swoim loginem w sposób, który bardzo utrudni jego usunięcie (najlepiej bezpośrednio na przedmiocie). Uniknie Pan tym samym podobnych sytuacji w przyszłości.

 

Przede wszystkim proponuję jednak nawiązanie kontaktu z Użytkownikiem i wyjaśnienie tej kwestii bezpośrednio z nim.

 

Przydatny link:

 

http://www.allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=1689

 

Pozdrawiam,

 

--

Monika Wartowska

Zespół Allegro

Najgorsze jest to, że napisałem forumowiczowi żeby śmiało kupował ten zegarek bo ze zdjęć wygląda w 100% na oryginalny i dopiero dzisiaj po rozmowie z innym forumowiczem na temat tego zegarka zajarzyłem, że to są moje zdjęcia :) Cholerka chyba sie starzeję :)

Całkiem możliwe, że sprzedający posiada taki zegarek ale ostrzegam innych potencjalnych nabywców żeby byli ostrożni w zakupie!


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.