Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luki2323

Co wybrac? 2 :)

NR2  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż,trudny wybór-Oscar Peterson jest najbardziej elegancki,Oris Chronoris najbardziej oryginalny a Eterna Kontiki najbardziej uniwersalna-ja jednak stawiam na breitlinga za prestiż,urodę i jakość,choć może nie pasować do wszystkiego jest tu jednak moim faworytem, a zawsze można kupić go na stalowej branzolecie (bardziej uniwersalna niż skórzany pasek)


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff wybor co raz ciezszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris Chrono jest przepiękny, ale nie jest niestety uniwersalny. Jak to mówią nie można mieć wszystkiego i nie ma też zegarków do wszystkiego. Ale brał bym tego orisa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja tez oddalem glos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonTiki.

 

Natomiast, jeżeli zapomnimy na chwilę o garniturze :) , to - mimo mojej ogromnej sympatii dla Eterny - Chronoris, za niepowtarzalny styl i charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonTiki niby fajne, ale wydaje mi się zbyt pospolite. :)

Opcja numer jeden według mnie wygrywa. Coś bardziej eleganckiego zawsze można później znaleźć. ;p Ewentualnie Ball, ale inny model, bo ten to tak średnio wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonTiki pospolite?

 

To przez to, że na forum jest często wałkowane, a tak ogólnie to na pewno nie jest pospolite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że ciągle widzę te zdjęcia KonTiki i jakoś już nie zachwyca tak jak wtedy, gdy pierwszy raz ją zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej ankiecie głosowałem na MIDO, ale się spóźniłem. Tu wybieram KonTiki.

Bo to ładny zegarek jest....

Według mnie - Chronoris i Breitling są zbyt sportowe na zegarek "do wszystkiego`"

Najwięcej zabawy - miałbym z Chronorisem, oczywiście. Ale - do garnituru - nie bardzo.

Oczywiście - Oscar jest na mój gust najładniejszym zegarkiem. Ale - czy kupiłbym?

Nie. Kupiłbym KonTiki. Ale chyba z kremową albo czarną tarczą. Ta biała niedobra jest.

Rozważyłbym też nowy model (Na selittcie zdaje się?), ze zwykłą datą.

Wiem, że ma ona zaciętych wrogów i wyższą cenę, ale - kombinacja trójkątów WSKAZÓWKI+INDEKSY wygląda wspaniale.

Kalendarz Balla jes dla mnie nieporozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dzisaj mierzylem Kontiki z czarna tarcza i jest fenomenalna.ale niczego nie przesadzam bo do gry wlaczyly sie tez inne zegarki-przymierzane przeze mnie.i haslo Pomożemy przekroczyć Ci Budżet jest aktualne...gorzej ze to zony budzet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jesteś najbardziej nie zdecydowanym człowiekiem tu na forum - z tego co pamiętam wybierasz zegarek od dobrych kilku miesięcy i dalej wymyślasz :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jesteś najbardziej nie zdecydowanym człowiekiem tu na forum - z tego co pamiętam wybierasz zegarek od dobrych kilku miesięcy i dalej wymyślasz :)

Tak to właśnie jest z zegarkiem uniwersalnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chłopaka nie rozumiał bo sam mam z tym zawsze nie mały problem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronoris ma super cenę w Aparcie, ale głosowałem, bo mi się najbardziej podoba, przy czym zdecydowanie nie jest to zegarek do garnituru (tak naprawdę ten warunek spełnia tylko Peterson). IMO każdy wybór będzie dobry, o ile nie będziesz kupować bez przymiarki.

Do tej pory Apart nie sprzedawał Orisa.

W którym Aparcie widziałeś tego Orisa i ile kosztował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Aparcie nie ma Orisow.dodam ze Eterna Kontiki jest tylko w jednym w calej Polsce...juz nie beda miec Eterny.Kruk tak ma porozrzucane te zegarki...a co do niezdecydowania to poprostu obejzalem kilka modeli na reku i mnie powalily.i mimo ze to nie ja za niego bede placil to jednak chce wybrac zegarek ktory bedzie mi sie najbardziej podobal ale zarazem nie bedzie najdrozszy.i jesli bedzie mozliwosc kupienia go gdzies taniej to napewno tak zrobie. ;) a garmiturowca bede wybieral na koniec roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wróciłbym do Mido w chronometrze. To mój ulubiony i szkoda, że padł w pierwszej rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wróciłbym do Mido w chronometrze. To mój ulubiony i szkoda, że padł w pierwszej rundzie.

zgadzam się-to wyjątkowy zegarek...


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup zostal dokonany.dziekuje za mila i fachowa obsluge w pracowni Od Czasu do Czasu ;)) pochwale sie wkrotce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dodam ze Eterna Kontiki jest tylko w jednym w calej Polsce...juz nie beda miec Eterny.

 

Z tego co wiem wynika, iż Apart wypowiedział starą umowę i negocjuje nową. Chyba nic nie jest jeszcze przesądzone.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wynika, iż Apart wypowiedział starą umowę i negocjuje nową. Chyba nic nie jest jeszcze przesądzone.

 

Oby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam nadzieje.ale mogli by swoich sprzedawcow podszkolic.przynajmniej tam gdzie ja bylem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling Colt GMT. Ostatnio kręcą mnie jakieś nieprzesadne komplikacje,tu GMT,ciekawy kolor paska i model, chronometr,superaśna wodośczelność,podziałka minutowa "railroad", którą lubię no i baaardzo ciekawy bezel. Mnie się straaasznie podoba. Niebanalny, "bez tandetnego efekciarstaw"-mimo, że ten przytyk odbieram iż jest pod adresem właśnie Brajtka :) Drugi typ to chronoris,potem OP,Ball i na końcu nic...Nie znoszę tej Eterny w białej tarczy dry.gif


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz już wybrał. Zresztą bardzo słusznie wybrał :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.