Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wasyl

Dobry zegarmistrz Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę potwierdzić wcześniejsze rekomendacje dotyczące p. Bronowskiego z Pięknej 47.

 

Najgorsze doświadczenia: p. Pieśkiewicz z Ptasiej 2.

Edytowane przez origin1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do zegarmistrza na Ceramiczna lub na Piękną mogę udać się z zegarkiem OMEGA Seamaster GMT 50th Anniversary (TAKI). Zegarek po serwisie, do wymiany tubus i koronka. Z obydwoma panami rozmawiałam i wiem jakie są orientacyjne ceny usługi, wiem też że części nie są łatwo dostępne. Czy któryś z tych zakładów będzie lepszym wyborem, czy w obydwu mogę spodziewać się tego samego? (oczekuję solidnie wykonanej usługi)

Edytowane przez agn31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam p. Zbigniewa z Pięknej. Robił dla mnie kilka mniej typowych zegarków i jestem zadowolony. M.in. Certina Chrono Argonaut na Val.23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mam oddać do naprawy i może renowacji Błonie?

Jeśli Warszawa i z renowacją to chyba tylko Głowaccy na Złotej 62.

Z tego co wiem, wielu zegarmistrzów, którzy przyjmują tarcze do renowacji w tej okolicy, wożą je i tak właśnie do nich.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam pytanie w sprawie wymiany szkiełka w moim zegarku Ruhla, mimo podeszłego wieku około 40 lat, mam do niego słabość.

Sprawdzałem w Warszawie na ul. Zwycięzców 11, niestety nie ma możliwości dorobienia takiego szkła.

Szukam, może ktoś ma ze starych zapasów takie nietypowe szkiełko.

DSCF3105i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam zegarmistrza w Warszawie, który zerknie na mojego monstera. Potrzebuję tylko, żeby zobaczył co się dzieje z moim bezelem, zrobił się "luźny" a i czasem da się go nawet cofnąć o około minutę (powinien być na sztywno). Poradzi ktoś gdzie się udać z taką sprawą? Nie wydaje się ona skomplikowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odebrałem Seiko z czyszczenia i regulacji na Żabińskiego 3 (znaleziony tu na forum). Od jutra zacznę mierzyć i zobaczę jak to wygląda, bo wcześniej potrafił zgubić przez noc nawet 30minut.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem tego portalu, lecz mam pytanie, bo chciałbym naprawić zegar rodziców, którzy dostali w dzień ślubu. Z tego co się dowiedziałem jest to Zegar kominkowy PREDOM METRON Z - 320 z tego co wiem 79 roku.
Pytanie brzmi, polecicie mi jakiegoś fachowca aby rzucił okiem i powiedział co i jak z nim jest nie tak oraz o ew koszcie naprawy?
Z góry dziękuję.
Dorzucam zdjęcie.

Pozdrawiam

 

post-96378-0-35115300-1488562912_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawal ktos zegarek do Czasowni? Albo na Centralnym. Chce zrobic regulacje/przeglad Orienta 21 kam z GMT.

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawałem dwa zegarki do punktu przy McD w podziemiach Centralnego: Seiko i Tissota z okolicy końca lat '70. Oba ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ,gdy nie miałem "własnego" majstra oddałem tam(podziemia Centralnego) Molnije z wąskimi pasami na serwis.Gdy odbierałem doznałem "szoku ".W środku zamiast mojego oryginału był jakiś składak.Okazało się że zegarek był oddany do podwykonawcy współpracującego z punktem.Po osobistym z nim kontakcie i wizycie w prywatnym mieszkaniu gdzie robił "serwis" ,usłyszałem że kto tam patrzy by w ruskim zegarku pasy się zgadzały itd.On miał do czyszczenia jeszcze jedną Molnije więc razem wyczyścił a potem składał jak leci i to wąskie pasy z szerokimi wsadził do jednej.Zgroza i szlag mnie trafił gdy usłyszałem że zegarek ma chodzic bo panie kto tam zagląda ! Nigdy więcej nogi w punkcie przy Centralnym nie postawiłem.Jest i pozytyw tej sprawy bo potem sam nauczyłam się swoje Molnije serwisować co okazało się wcale nie takie trudne a satysfakcji wiele przynosi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Możecie polecić dobry serwis w Warszawie zajmujący sie citizenami? Potrzebuje oddać Nighthawk-a do serwisu.

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do sprzedaży ML Miros Diver Automat no i przed sprzedażą chcę go troche ogarnąć, tzn. spolerować bransoletę i kopertę oraz zrobić przegląd mechanizmu. Czy poleciłby ktoś jakiś serwis w Warszawie, który zrobi to rzetelnie i w miarę niedrogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda jego praca.

post-57210-0-98327100-1496866503_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podzielę się opinią o serwisie Poljot-Euro w Warszawie na ulicy Igańskiej.

Moja strela wymagała przeglądu, bo coś haczyło podczas zmiany daty. W związku z tym, że była w super stanie i wyjątkowo mi zależało, aby tak pozostało, to zdecydowałem się na dość drogi serwis, ale rzekomo dobry... takie przynajmniej były opinie. Zegarek 2 czerwca prezentował się tak:

35322946531_dd1ecbc8ea_k.jpg

W tym samym dniu, co zrobiłem zdjęcie, zaniosłem zegarek do serwisu Poljot-Euro. Jak to zwykle bywa, na początku jest miło. Uprzedziłem, że zależy mi na tym, aby ostrożnie obchodzono się z zegarkiem i nie zniszczono koperty, a na serwis za tak sporą kwotę (500zł) decyduję się tylko z tego powodu, że wg. opinii są w porządku. W  odpowiedzi usłyszałem, że nie będzie najmniejszych problemów, a nawet jak coś się stanie kopercie, tarczy, czy wskazówkom, to oni mają części i w razie czego wymienią zniszczoną część. Zegarek zostawiłem.

18 czerwca dostałem SMSa, że zegarek jest do odbioru. Dzień później przyszedłem po pracy odebrać zegarek. Zegarek oddawał starszy pan, jak się później dowiedziałem, kierownik serwisu. Standardowo przez zapłatą chciałem dokładnie objerzeć zegarek. Wystarczył jeden rzut okiem, żeby zobaczyć, że coś jest wyjątkowo nie tak z bezelem (na zdjęciu dobrze to widać na godzinie 6, ale dookoła był taki).

35066219230_60519fad8e_k.jpg

Zdjęcie zostało zrobione na miejscu.

Cały bezel był zmatowiony, jakby był jakiś nalot. Zapytałem więc co to jest takiego. W odpowiedzi usłyszałem, że takie było przed oddaniem do serwisu. Zaznaczę, że zegarek odbierała i serwisowała inna osoba niż kierownik serwisu. Delikatnie wzburzyła mnie ta odpowiedź i pokazałem zdjęcie sprzed oddania do serwisu, i ponowiłem pytanie. Szanowny pan kierownik nadal upierał się, że to niemożliwe, żeby takie coś u nich się stało i generalnie nic go nie interesowało.

Łaskawie zaproponował polerowanie bezela. Nie zgodziłem się, ponieważ stracili moje zaufanie i bałem się, że zrobią jeszcze większą szkodę kopercie.

Kolejne pytania dotyczące kto i w jaki sposób zniszczył bezel pan szanowny kierownik zbywał i nie wykazywał najmniejszego zainteresowania i insynuował, że kłamię odnośnie stanu bezela pomimo ewidentnych dowodów w postaci zdjęć z datami. Ostatecznie przyznał, że on tak na prawdę nic nie wie, bo nie on odbierał zegarek do naprawy i nie on go serwisował, więc to nie są do niego pytania! Zegarka nie odebrałem.

Na drugi dzień rano przyszedłem jeszcze raz, kiedy pracowała ta sama osoba, która odbierała zegarek  do naprawy. Tym razem było można normalnie porozmawiać, aczkolwiek nadal się nie dowiedziałem co się stało. Postanowiłem odebrać zegarek i samemu przywrócić należyty stan cape codem (zajęło mi to dziś około 2 godzin). Umówiłem się, że w razie problemu przyniosę zegarek i oni to od ręki usuną.

 

Podsumowując:

- wysokie ceny

- jakość taka sobie

- nie szanują zegarka jak i klienta

 

Najserdeczniej nie polecam tego serwisu.

 

BTW. zegarki są przechowywane w takich torebkach w zbiorczych kontenerkach i widziałem jak są przerzucane ze średnią ostrożnością jeden po drugim, gdy był szukany mój zegarek do oddania. Niewiele trzeba, żeby w ten sposób porobić wgnioty w kopercie.

34643357443_e80e63747c_k.jpg[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię,  choć szkoda że tak zostałeś potraktowany płacąc sporą kwotę....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogo się udać z skx-em który gubi rezerwę chodu i oszukuje po parę minut na dobę? Jak nim ruszam to coś jest nie tak. Najlepiej w centrum/powiślu no i oczywiście w miarę tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna 47, Ceramiczna 5.

Może nie tanio, ale na pewno bardzo dobrze. Zresztą pojecie tanio jest bardzo niebezpieczne, jeśli nie idzie w parze z dobrą jakością i bezpieczeństwem dla zegarka.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogo się udać z skx-em który gubi rezerwę chodu i oszukuje po parę minut na dobę? Jak nim ruszam to coś jest nie tak. Najlepiej w centrum/powiślu no i oczywiście w miarę tanio.

Może sucho ma, u mnie był ten sam obajw

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, potrzebuję zrobić przegląd oraz odświeżyć kopertę do Hamilton jazzmaster chrono. Mechanizm to EV 7750. Zegarek nie otwierany od nowości, ma już kilka lat. Wszystko z nim ok, chodzi o standardowy przegląd. Warszawa i okolice. Dziękuję

 

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.