Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wasyl

Dobry zegarmistrz Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bronzo

Cześć, chciałbym odświeżyć i wypolerować w Warszawie TAGa carrerę. Na serwis jest jeszcze za wcześnie, ale potrzebuję dobrego spa zegarkowego. Mógłby ktoś kogoś polecić? Do p. Bronowskiego oddaję moje Omegi, ale na odświeżenie TAGa nie chciałbym wydawać miliona monet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swój pierwszy automat. Mechanizm NH35A.
Szukam kogoś okolice Bemowa/Woli/Bielan kto postara się go wyregulować porządnie na ile się da gdyż "z pudełka" spieszy się dokładnie 60 sekund na 24 godziny. Troszkę za dużo jak dla mnie.
Jeśli nie te okolice to ktoś z innych dzielnic kto nie podejdzie po macoszemu do tematu tak taniego mechanizmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Pana Marka. Złoty człowiek. Od dziś żaden inny zegarmistrz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieśkiewicz zmienia lokalizację ????

post-103088-0-66160600-1570442044_thumb.jpeg

post-103088-0-87729700-1570442087_thumb.jpeg


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to daaawno... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam orient'a cesarskiego oddałem do serwisu na ul. Igańską ... zegarek po roku od naprawy stanął, więc szukam zegarmistrza który naprawił mi to co "zepsuł" serwis. Najchętniej okolice Pragi Południe.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo ktoś pomoze?

To może jeżeli ktoś nie chce umieszczać opinii o Panu Pieskiewiczu w wątku to może mi pw napisze ;)

Edytowane przez boczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiegoś dobrego zegarmistrza w Warszawie do starszej Omegi. Datownik wymaga naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiegoś dobrego zegarmistrza w Warszawie do starszej Omegi. Datownik wymaga naprawy.

Jak mam problem lub do przeglądu to  zabieram kilka sztuk i ze Śląska jadę do W-wy.

Kolega Maciej teraz ma warsztat na Stalowej 21 i z czystym sumieniem mogę polecić do zegarków typu vintage  jak i nowych modeli. 

Szybko, sprawnie, przy małych i dużych problemach  i nie ma rzeczy niemożliwych - od 3 lat nie oddaję moich zegarków nikomu innemu - jak chcesz numer to wyślij na Priv, podam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam orient'a cesarskiego oddałem do serwisu na ul. Igańską ... zegarek po roku od naprawy stanął, więc szukam zegarmistrza który naprawił mi to co "zepsuł" serwis. Najchętniej okolice Pragi Południe.

 

pozdrawiam

Polecam Macieja Miśnika ul. Stalowa 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo  polecacie  do  napraw  Chrono  starszych  na  Venus,Landeron 48,Landeron 52 najlepiej Warszawa  lub  Olsztyn ?


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Leszek Szumlas w Krakowie...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdzie mogę oddać w Warszawie zegarek i bransoletę do budżetowego odświeżenia/polerki? Sam zegarek jest wartości koło 1300, także na odnowienie wolałbym wydać raczej małe kilka stówek, nie podwoić cenę samego zegarka, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdzie mogę oddać w Warszawie zegarek i bransoletę do budżetowego odświeżenia/polerki? Sam zegarek jest wartości koło 1300, także na odnowienie wolałbym wydać raczej małe kilka stówek, nie podwoić cenę samego zegarka, dzięki

Może przewiń ten wątek do tylu i poczytaj :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przewiń ten wątek do tylu i poczytaj :o

 

Oczywiście przejrzałem, ale idąc kilka lat wstecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Od razu chciałem powiedzieć że przeczytałem cały wątek ale ....

 

Mam starego Atlantic w złym stanie i chciałem go odratować, zegarek tak czy inaczej muszę wysłać pocztą wiec spis z linku powyżej z podziałem na województwa się nie do końca sprawdza.

 

Chodzi mi o to - do kogo najlepiej wysłać zegarek do naprawy ?

Chodzi o to żeby było zrobione dobrze.

Możliwość zapłaty kartą lub przelewem.

Możliwość wysłania i odesłania zegarka pocztą.

No i oczywiście żeby nie kosztowało jak za zboże.

 

Zegarek jest w stanie jak na zdjeciu.

 

Pozdrawiam

Tomek

IMG-20200408-WA0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stuletnią kieszonkową Omegę. Zegarek chodzi i to nawet punktualnie, ale z tego co wiem nie był w serwisie ze 30 a może i 50 lat. Gdzie najlepiej zanieść coś takiego w Warszawie i okolicach? A może jest jakiś spec od Omeg, do któego warto zegarek wysłać?

 

Z góry dziękuję za pomoc i podpowiedzi, 

Paweł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do naprawy locmana latin lover 500 - wypadła śruba mocująca, a autoryzowany serwis już nie sprzedaje. Czy wiecie może, kto mógłby coś dobrać ? 

Edytowane przez Ewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek Czyżewski...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2020 o 05:30, kiniol napisał:

Marek Czyżewski...

A ja się na tym zegarmistrzu zawiodłem.

Oddałem uszkodzony zegarek i odebrałem po 2 tygodniach tak samo niesprawny, choć miał być podobno naprawiony.  Mój portfel był po tej operacji o parę stówek lżejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.