Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wasyl

Dobry zegarmistrz Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z kobietami są zmienni. Najlepszy też potrafi zepsuć,albo mu się nie chce. albo już wiek doskwiera. Trochę loterii w tym jest. Na forum myślę,że znajdziesz i zaryzykujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy może ktoś polecić zegarmistrza lub entuzjaste ktory podjąłby się wymiany lumy w takim casio?

Fabryczna luma to jakiś żart, dlatego chętnie go doinwestuje.

Interesuje mnie zdecydowany upgrade.

376F6EC3-2DBA-44A6-8368-BB48BC67916E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do kogo w Wawie mogłbym podejść z Junghansem J84 (nie taki znowu jung bo z lat 60) ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podepnę się z prośbą o namiar na Mistrza z okolic Pragi Południe, Wawra, ewentualnie Centrum. Mam to naprawy Zeppelina po upadku , zwykły kwarc, ale wartość sentymentalna:|(.

z góry dziekuję

MDD

Edytowane przez mdziam78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO

Korzystałem z usług trzech warszawskich zegarmistrzów. 

Od strony mechanicznej dobrą robotę  robi kolega @MaciejMM ze Stalowej 21. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam. 

Tarczą mojego najdroższego zegarka zajęli się Głowaccy ze Złotej i wyszło super. W przeszłości także inne drobiazgi (rutynowe przeglądy) im zlecałem i również jakoś nie miałem powodów do narzekań. @luukaszWiem, że robią też lumę, jeśli Twoje pytanie pozostaje aktualne. 

No i na jeszcze jeszcze jednego "fachowca" miałem pecha się natknąć. Oddałem do rutynowego przeglądu sprawny, niespecjalnie skomplikowany zegarek, wrócił ze źle złożonym mechanizmem. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do renowacji starego poljota na automacie. Jakiego polecacie dobrego ale niedrogiego zegarmistrza z Warszawy lub okolic Wołomina? Z góry dzięki 

pzdrP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2021 o 12:18, mdziam78 napisał(-a):

Witam,

Podepnę się z prośbą o namiar na Mistrza z okolic Pragi Południe, Wawra, ewentualnie Centrum. Mam to naprawy Zeppelina po upadku , zwykły kwarc, ale wartość sentymentalna:|(.

z góry dziekuję

MDD

Ale Zeppelina po upadku nie da się już naprawić... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kiniol napisał(-a):

Ale Zeppelina po upadku nie da się już naprawić... 

To jeszcze zależy jak miał na imię ten konkretny egzemplarz 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Cytat

To jeszcze zależy jak miał na imię ten konkretny egzemplarz

🤣

Tak samo jak Zabrze na Górnym Śląsku :)

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie da się naprawć? Zeppelin to dość powszechny zegarek, korzysta z popularnych mechanizmów, szkiełko plastikowe. Oddaj do jakiegoś ogarniętego zegarmistrza, policz czy Ci się opłaca i do dziela

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

Tak samo jak Zabrze na Górnym Śląsku :)

 

Kolego ze Stalinogrodu, nawet nie wiedziałem, że Zabrze tak się kiedyś mieniło :D

9 minut temu, Siewca napisał(-a):

Dlaczego nie da się naprawć? Zeppelin to dość powszechny zegarek, korzysta z popularnych mechanizmów, szkiełko plastikowe. Oddaj do jakiegoś ogarniętego zegarmistrza, policz czy Ci się opłaca i do dziela

 

Oczywiście zegarek da się naprawić, my tu tylko tak głupkowato żartujemy przez skojarzenia ze sterowcami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Czy możecie polecić dobrego zegarmistrza od starych radzieckich zegarków w Warszawie? Kilka punktów na forum znalazłem, ale raz, że po pandemii nieco mogło się pozmieniać, a dwa wolałbym oddać zegarek w ręce kogoś, kto właśnie takie zrobi dobrze. 

A mam do serwisu stary (z lat pewnie 60-70 ubiegłego wieku) Majak (Poljot) 16 kamieni, o wartości głównie sentymentalnej, po przejściach (pęknięte szkiełko, porysowana dość mocno koperta - mosiężna chromowana albo niklowana - nie potrafię ocenić, lekkie zaśniedzenia). Leżał nieużywany chyba ze 30 lat (jak nie więcej), po nakręceniu ruszył, ale się zacina. Wymaga zapewne oczyszczenia mechanizmu i regulacji, chciałbym także oczyścić i odświeżyć kopertę, szkiełka ruszał nie będę (od kiedy pamiętam takie było, a trzyma się, nie chcę wymieniać). Ceramiczna 5, Piękna 47, czy może ktoś jeszcze? Najchętniej Wola lub Śródmieście, ale do dobrego specjalisty podjadę gdzie bądź :)

Marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MarekJ napisał(-a):

Witajcie! Czy możecie polecić dobrego zegarmistrza od starych radzieckich zegarków w Warszawie? Kilka punktów na forum znalazłem, ale raz, że po pandemii nieco mogło się pozmieniać, a dwa wolałbym oddać zegarek w ręce kogoś, kto właśnie takie zrobi dobrze. 

A mam do serwisu stary (z lat pewnie 60-70 ubiegłego wieku) Majak (Poljot) 16 kamieni, o wartości głównie sentymentalnej, po przejściach (pęknięte szkiełko, porysowana dość mocno koperta - mosiężna chromowana albo niklowana - nie potrafię ocenić, lekkie zaśniedzenia). Leżał nieużywany chyba ze 30 lat (jak nie więcej), po nakręceniu ruszył, ale się zacina. Wymaga zapewne oczyszczenia mechanizmu i regulacji, chciałbym także oczyścić i odświeżyć kopertę, szkiełka ruszał nie będę (od kiedy pamiętam takie było, a trzyma się, nie chcę wymieniać). Ceramiczna 5, Piękna 47, czy może ktoś jeszcze? Najchętniej Wola lub Śródmieście, ale do dobrego specjalisty podjadę gdzie bądź :)

Marek.

Kolega Maciej -  ma warsztat na Stalowej 21 i z czystym sumieniem mogę polecić do zegarków typu vintage  jak i nowych modeli. 

pozdrawiam 

Andrzej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Wybiorę się zapewne w początkach czerwca jak będzie okazja ruszyć 4 litery z domu. Póki co zegarek łapie 5 minut opóźnienia na dobę i zatrzymuje się w pozycji leżącej (postawiony do pionu chodzi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, MarekJ napisał(-a):

Dziękuję! Wybiorę się zapewne w początkach czerwca jak będzie okazja ruszyć 4 litery z domu. Póki co zegarek łapie 5 minut opóźnienia na dobę i zatrzymuje się w pozycji leżącej (postawiony do pionu chodzi :) )

Maciej z pewnością pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, poszukuje kogoś, kto zna się na zegarkach Universal Geneve - chciałbym sprawdzić czy potrzebuje serwisu :) 

model White Shadow :) 

 

proszę o pomoc do kogo dobrze się będzie zgłosić! 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek Czyżewski na Puławskiej...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kiniol napisał(-a):

Marek Czyżewski na Puławskiej...

A jakie to są koszta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj:) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kogo z Warszawy możecie polecić do serwisu zegarków Longines, Eterna, Oris, Tag Heuer. Werki to ETA2824/Sellita SW200/Calibre 5. Z zegarkami nic się nie dzieje, ale pracują już kilka lat i chciałbym je m.in. przesmarować, wymienić uszczelki, sprawdzić szczelność.

Edytowane przez syczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, 

 

Czy ktoś wie może czy pan Jan na Tarchominie nadal pracuje? Nie byłem tam ale jakiś miesiąc temu próbowałem znaleźć zegarmistrza w Warszawie i zakład na Stalowej 21 został zamknięty, tak samo w centrum był jeden polecany zegarmistrz, też podczas pandemii się zamknął. Nie chcę chodzić po przypadkowych zakładach. Jeden mi juz ostatnio powiedział że jak mi się zegarek późni o minutę dziennie to powinienem się przyzwyczaić do codziennej korekcji 😉 A chciałem żeby go wyczyścili i przesmarowali ale widocznie to zbyt wiele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do "Zegarmistrzowskiej" na Sadybie...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2022 o 09:37, RafalD napisał(-a):

Dzien dobry, 

 

Czy ktoś wie może czy pan Jan na Tarchominie nadal pracuje? 

Chyba nie, raczej tylko bywa. Na co dzień jest ktoś inny, ale nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, zostawiłem zegarek na Francuskiej, wrażenie robią bardzo dobre. Zobaczymy jak po odbiorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

rozlala mi się bateria w zegarku Maurice Lacroix. Gdzie w Warszawie mogę zrobić czyszczenie i jaki byłby szacunkowy koszy?

z góry dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.