Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wasyl

Dobry zegarmistrz Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

O Matko jaki wstyd, a ja mieszkam na Pięknej i parkuje samochód pod zakładem Pana Zbyszka nie sądziłem, że to taki fachowiec. Muszę do niego iść,i najpierw przeprosić :) a Wam dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to kopiesz leżącego :D , ale dobrze należy mi się, mieszkam tam 33 lata.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Polecam Pana Józefa z Zielonki.Prawdziwy fachowiec mimo podeszłego wieku, a co najważniejsze tani.Robiłem tam około 30 sztuk,naręcznych,zdarzały się poważne usterki, 2 kominkowe, 1 wiszący.Naprawdę polecam.Zegarki to Jego życie.Jestem pełen podziwu.

 

Ja z kolei nie polecam tego zakładu. Byłem tam dziś, co prawda nie miałem kontaktu z panem Józefem tylko z panią Heleną ale sposób w jaki potraktowała mnie i mój zegarek sposodował, że więcej tam na pewno nie zagoszczę. Pacjentem był zegarek Sportiwnyj z lat 50.tych który śpieszy dziennie ok 2min pomimo regulatora chodu ustawionego maks na minus. W punkcie gdzie robili mi serwis tego zegarka powiedzieli, że "tak już jest". Natomiast na forum koledzy sugerowali mi, że może to być wina włosa i żebym jeszcze przeszedł się do kogoś z tym zegarkiem. Chciałem więc aby ktoś inny skontrolował to czy na pewno "tak już jest". Pani Helena nawet nie otwarła dekla tylko stwierdziła, żebym poszedł tam gdzie zegarek był serwisowany.  :o Najgorsze miało jednak dopiero nadejść, oddając mi zegarek wyślizgnął się on jej z rąk i przydzwonił o ziemię. :blink: :o :angry: Oczywiście nawet nie przeprosiła mnie za to. :angry:  Wmurowało mnie jak to zobaczyłem, mam nadzieję, że chociaż z zegarkiem wszystko jest w porządku. :(

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmi to jak komedia z tym wypadajacym zegarkiem... jak dobrze, ze sporiwne mialy mortyzacje ulozyskowania;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanisław Bareja czerpał pomysły z wizyt w tym zakładzie?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Pan Jan z Ceramicznej 5 to zakład który znajduje się pod adresem www: http://zegarmistrz-warszawa.info/ ???

 

Tak, to właśnie ten zakład. Ze swojej strony polecam, byłem tam ostatnio i z pewnością jeszcze zawitam jak będzie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Poljota 3133 do przeglądu plus mała robótka odświeżająca. Czyli mogę podrzucić tam zegarek? Polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś polecany zegarmistrz w okolicach mokotowa / ursynowa?

 

Wcześniej jeździłem do pana Janka na Górczewską, ale teraz szuka nowego miejsca na zakład.

Pan Zbyszek, z kolei pracuje tylko do 18, a w soboty w ogóle, więc ciężko po pracy zdążyć :)

Help. Rusek do przejrzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do pokaźnego już na Forum grona osób polecających usługi Pana Jana z Ceramicznej 5.

Odebrałem właśnie z konserwacji/naprawy dwa zegarki: Jaegera le Coultre i AP - ten drugi był w dosyć opłakanym technicznie stanie. Do wymiany było kilka części, m.in. półbeczka - zegrek nie nakręcał się, nie można było również nastawić godziny. Naprawy z powodu braku części nie podjęły się naprawdę renomowane zakłady zagarmistrzowskie m.in. w Krakowie (ul. Sławkowska) i Warszawie (ul. Świętojerska). Cennik naprawy zegarka przedstawiony przez Szwajcarów po wysłaniu "pacjenta" do Le Brassus przekraczał wszelkie granice rozsądku i najprawdopodobniej wartość samego czasomierza.

Pan Jan pomógł mi zidentyfikować potrzebne części i potencjalnego "dawcę" i teraz po kilku tygodniach cierpliwości mój Audemars znów jest sprawny, wyczyszczony i na prawidłowym chodzie.

To zegarmistrz-pasjonat, a przy tym przemiły człowiek i prawdziwy fachowiec. Oczywiście zostawiłem do konserwacji kolejny zegarek i mam zamiar zasilić grono stałych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do pokaźnego już na Forum grona osób polecających usługi Pana Jana z Ceramicznej 5.

Odebrałem właśnie z konserwacji/naprawy dwa zegarki: Jaegera le Coultre i AP - ten drugi był w dosyć opłakanym technicznie stanie. Do wymiany było kilka części, m.in. półbeczka - zegrek nie nakręcał się, nie można było również nastawić godziny. Naprawy z powodu braku części nie podjęły się naprawdę renomowane zakłady zagarmistrzowskie m.in. w Krakowie (ul. Sławkowska) i Warszawie (ul. Świętojerska). Cennik naprawy zegarka przedstawiony przez Szwajcarów po wysłaniu "pacjenta" do Le Brassus przekraczał wszelkie granice rozsądku i najprawdopodobniej wartość samego czasomierza.

Pan Jan pomógł mi zidentyfikować potrzebne części i potencjalnego "dawcę" i teraz po kilku tygodniach cierpliwości mój Audemars znów jest sprawny, wyczyszczony i na prawidłowym chodzie.

To zegarmistrz-pasjonat, a przy tym przemiły człowiek i prawdziwy fachowiec. Oczywiście zostawiłem do konserwacji kolejny zegarek i mam zamiar zasilić grono stałych klientów.

Dziękujemy ,to miłe że są tacy ludzie [dla naszej pasji]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Mam Poljota 3133 do przeglądu plus mała robótka odświeżająca. Czyli mogę podrzucić tam zegarek? Polecacie?

 

Jak najbardziej - Jan nie boi się chronografów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że pan Jerzy Rosiak daje radę - użytkownicy forum wiedzą. Odważnie też odmówił dłubania w chronografie, co szanuję, choć nie pomogło mi to szczególnie. Z rekomendacji jednego z forumowiczów trafiłem do Pana Zbigniewa Bronowskiego na Piękną 47. Pełen szacun! Wskrzesił moją Monzę, przy okazji pokazał co także zdarza mu się naprawiać i pokazał IWC Portugalczyka - model z wiecznym kalendarzem (ref 502218) smile.gif . A oni je ponoć tylko u siebie naprawiają...

W każdym razie, przy trudnych tematach polecam Pana Zbigniewa bardzo.

Pozdrawiam,

Rowniez polecam pana Zbigniewa, szybko poskladal moja ETA'e po spotkaniu z ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podepne sie pod temat.

Potrzeba mi dorobic czopy balansu i go naprawic. Reszta zespolu balansowego wydaje aie byc ok,ale pewnosci 100% nie mam.

Czy zna ktos i poleca zegarmistrza (albo klubowicza) ktory zajmuje sie tego typu rzeczami?

Zegarek to zadna pamiatka, wiwc cena zdecydowanie gra role, i nie chcialbym placic jak za zloto;)

Zegarwek sobie jestem w stanie sam przejrzec i zrobic co trzeba, tylko chodzi o ten balans...

 

Bardzo prosze o informacje:)

Chodzi o taki mechanizm

1 od gory.

http://www.christophlorenz.de/watch/movements/c/cupillard/cupillard_233.php?l=en

Czopy balansu dorobisz w Szczecinie, jako jedni z nielicznych, potrafią to zrobić http://www.naprawiamyzegarki.pl/us322ugi-specjalne.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wrzucę i tu moje pytanie.

 

Gdzie najlepiej serwisować Rolexa w Trójmieście?

 

Jakies namiary, please.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś polecany zegarmistrz w okolicach mokotowa / ursynowa?

 

Witam, podpinam się pod to pytanie. Macie namiary na kogoś godnego polecenia? Potrzebny do przeglądu ETY (plus ewentualnie odświeżenie koperty) i regulacji 6R15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile mnie pamięć nie myli gdzieś na madalinskiego ( od puławskiej ) ale musze sprawdzić

 

 

Madalińskiego 57 - Zegarmistrz Durski :)

 

Dzięki wielkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogo moglbym sie zglosic z zegarkiem elektronicznym na terenie Warszawy ? Pan jan jednak nie uporał się  z nim ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej wysyłkowo załatwisz sprawę z naszym forumowym kolegą z Opola - Tempus Fugit. robi cuda z mikroelektroniką

pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.