Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ross74

Atlantic chronograf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po raz pierwszy, jestem nowy, iteresuje mnie ten zegarek, chciał bym go kupić, ale mam wątpliwości czy jest autentyczny, proszę o pomoc.

post-36819-0-76852500-1300911074_thumb.jpgpost-36819-0-44162900-1300911096_thumb.jpgpost-36819-0-68939800-1300911108_thumb.jpgpost-36819-0-01763600-1300911118_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą, ale powiem, że pierwszy raz widzę takiego Atlantica. Dekiel też mi jakoś nie pasuje, wcale nieatlantikowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą, ale powiem, że pierwszy raz widzę takiego Atlantica. Dekiel też mi jakoś nie pasuje, wcale nieatlantikowy.

Właśnie przez ten dekiel mam największe wątpliwości, zastanawiam się czy ktoś po prostu nie walnął sobie logo Atlantic na tarczy i tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Może ktoś bardziej doświadczony sie wypowie... Tak czy siak, zegarek wydaje mi się bardzo ładny i ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez ten dekiel mam największe wątpliwości, zastanawiam się czy ktoś po prostu nie walnął sobie logo Atlantic na tarczy i tle.

 

Myślicie Panowie, że ktoś mając zegarek z taką ilością komplikacji akurat wpadł na "idiotyczny" pomysł i namalował nazwę Atlantic- marki nieistniejącej w zasadzie poza Polską i próbuje to coś sprzedać? Jakby chciał zarobić to napisałby Breitling, Omega a nie Atlantic. Co by tam nie było napisane (a napis jest oryginalny) to jeżeli zegarek jest w pełni sprawny i ma takie komplikacje to jest wart naprawdę słuszne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny orginalny bardzo zadko spotykany model. Poluje na takiego ale ciezko jest, kolega zbyszke ma takiego tyle ze w lepszym stanie.A jak mozna spytac to za jaka kase mozesz go miec? Dodam, ze model przyjechal ze szwecji tak mi sie wydaje.Mechanizm to Landeron kal.186. Chetnie go odkupie. ;)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

"szwed" ma rację. Jest to "wszystkomający" Atlantic - jak dla mnie bajka a nie zegarek :) Były jeszcze posobne, oparte o kaliber LANDERON 48, ale już bez kalndarza i faz.

 

Niedowiarkom polecam zakup mojego opracowania i gratisu w postaci bazy zdjęć (aktualnie ponad 5.000), opisanych według konkretnych zasad, o których piszę w jednym z dodatków do opracowania o zegarkach Atlantic. Niektórzy pewnie już je znają. Opis bazy danych już nieco nieaktualny, ponieważ zaszło dużo zmian (na lepsze oczywiście).

 

Jakby co, www.atlantic.helwecja.com i treść na samym dole strony, która mówi, jak można nabyć tę bazę (opracowanie w wersji DOC kosztuje 50zł, a baza jest gratisem) ;)

 

Wojtek


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kontakt z użytkownikiem zbyszke - baaardzo dobrze zna się na tej marce i chyba nawet ma takiego w swojej "stajence" ;)

A odpowiadając na pytanie to jestem przekonany, że to oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał bez dwóch zdań, wart naprawdę dużej kaski jak za zegarek Atlantic.


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny orginalny bardzo zadko spotykany model. Poluje na takiego ale ciezko jest, kolega zbyszke ma takiego tyle ze w lepszym stanie.A jak mozna spytac to za jaka kase mozesz go miec? Dodam, ze model przyjechal ze szwecji tak mi sie wydaje.Mechanizm to Landeron kal.186. Chetnie go odkupie. ;)

Jeszcze go nie mam, jeżeli jednak go kupię to nie będzie do sprzedaży, kocham Atlantic-i, mam ich w kolekcji chyba z 40 szt. A tak wogóle to ile według was, fachowców, jest on wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze go nie mam, jeżeli jednak go kupię to nie będzie do sprzedaży, kocham Atlantic-i, mam ich w kolekcji chyba z 40 szt. A tak wogóle to ile według was, fachowców, jest on wart.

 

Wart - tyle za ile się wylicytuje.

 

Wydaje mi się, że kolejka do tego zegarka robi się coraz dłuższa 9 licytujacych a jeszcze 12 dni do zakończenia aukcji.

Niestety nie mogę życzyć powodzenia - ustawiłem strzał w snipie (może choć raz będę miał sczęscie ;) ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wart - tyle za ile się wylicytuje.

 

Wydaje mi się, że kolejka do tego zegarka robi się coraz dłuższa 9 licytujacych a jeszcze 12 dni do zakończenia aukcji.

Niestety nie mogę życzyć powodzenia - ustawiłem strzał w snipie (może choć raz będę miał sczęscie :lol: ) .

 

 

W drugim dniu aukcji już ponad 2000zł... Ciekawie się zapowiada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie mojego:

 

CW/viewtopic.php?t=2327&start=0

 

Ten na akcji bardziej podniszczony, a i Sprzedajacy nie robi najlepszych zdjec. Ale niewatpliwie rzadkosc duza. Cene 2000 zl uwazam za umiarkowana, ja za swoj dalem sporo wiecej.

 

EDIT: natomiast na Allegro pokazuja sie dwie aukcje, chyba tego samego zegarka???


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.