Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BRABUS

312vsMilgauss

312vsMilgauss  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię się zdecydować, chyba za bardzo bym tęsknił za wyjątkowościa Pama. Pewnie dokupię coś na bransolecie i 6900 wymienię na Frogmana. Taki trójkąt powinien mnie zaspokoić :)

post-19120-0-95839200-1331831653.jpg

 

Dziękuję za udział w ankiecie.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jak chcesz fajną bransolete, to dokup sobie na spokojnie diverka Orisa - będziesz zadowolony.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jak chcesz fajną bransolete, to dokup sobie na spokojnie diverka Orisa - będziesz zadowolony.

 

Popieram, dobry pomysł


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...wg mnie Pam jest bardziej "wyjściowy" a Rolex, "codzienny".

No pierwszy raz slysze, ze Pam jest "bardziej wyjsciowy" niz Rolex :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie chciałem nikogo "urazić" moim stwierdzeniem. Jak bym miał wybierać z tych dwóch zegarków po prostu bardziej podoba mi się Pam.

Nie przypominam sobie żeby jakiś Rolex mi się podobał, może przez to uważam go za "mniej wyjściowego". Tak jak napisałem jest to moje zdanie, nie twierdzę, że słuszne :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez nikt sie nie obrazil :blink:

Tylko dla mnie zawsze "bardziej wyjsciowe" (a rozumiem to, jako "bardziej klasyczne" lub "mniej kontrowersyjne") byly Rolki a nie Pamy - i tylko tyle :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno tak jest, mój gust dopiero się kształtuje... :blink:


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno tak jest, mój gust dopiero się kształtuje... :)

Spoko, Rolexy zaczynają podobać się z czasem ;) Na początku w ogóle nie gadają do człeka, zwłaszcza dodając do tego odium "szpanerskiego złotego sikora" i milionów podróbek. A potem się poogląda, poczyta i już zupełnie inaczej się patrzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, na razie Rolexa odbieram jako markę drogą, złotą (dobrą), i spostrzeganą jako marka hmm bez urazy, ludzi,którzy się szybko wzbogacili i chcą pokazać swoją pozycję.

Ja również przymierzam się do kupna zegarka,jednak budżet nie będzie wielki, a markę chciałbym "mało znaną" a dobrą, mniej rozpoznawalną ;)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obywa mogą się podobać , ale mój głos idzie do PAMa


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.