Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Punchy

Paski Diloy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z tymi paskami. Jakiej jest to jakości?.

Może ktoś używa i mógłby się wypowiedzieć

Gdzieś w internecie przeczytałem że są to Hiszpańskie paski - prawda czy mit:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czarnego Diloya faktura aligator do Monzy. Nie jest to to, czego chciałem, miało być dziurkowane z czerwonym przeszyciem, ale ręce mi się trzęsły do tego zegarka więc wziąłem, co było.

Skóra wygląda z początku tak sobie - taka matowa w porównaniu z hirschem na przykład. po kilku dniach zaczął mi się podobać, teraz podoba mi się bardziej niż hirsch. Pasek gruby, miękki, świetnie układa się do ręki a kosztuje śmieszne pieniądze - coś ponad 20 zł za 20mm dałem. I to są hiszpańskie paski. I do każdej klamerki przyczepiony jest taki malutki "kleksik" ze skóry, żeby było widać, że skóra.

Całkiem niezłe paski. W swojej kategorii cenowej - świetny zakup

pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również swego czasu bylem w posiadaniu paska tej firmy i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć, całkiem przyzwoita jakość za niewygórowaną cenę

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może się ktoś orientuje czy można Diloya gdzieś w sieci kupić. Może jakieś namiary. Widziałem na Alledrogo, ale tam jest tylko kilka wzorów - zresztą mało ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie wie nikt:)

No nic poszukam na miejscu w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe zwiedzanie Krakowa i pasek dobrałem u P.Wojnara na Rynku Głównym. Miał spory wybór Diloya ....ale wybrałem Kuki:)

W internecie nie znalazłem żadnej konkretnej oferty pasków Diloy :rolleyes::D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem diloya w ub tygodniu w zwykłym "zakładzie szewskim" doklejonym do supermarketu.

Pasek ładnie wykonany, itd. Niestety, podczas zakładania natychmiastowemu przetarciu uległa wierzchnia warstwa skóry - o kopertę zegarka (pasował, nie był jakoś specjalnie wciskany).

Nie wiem, jak gruba jest warstwa wierzchnia tych pasków, ale na moje oko to muszą być jakieś mikrony milimetra... 50 zł za pasek powinno gwarantować choć minimalnie większą wytrzymałość. No nic, trzeba te jasne placki jakoś pobrudzić chyba...


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zwiedzałem' dzisiaj paski w sklepie Król-net i dam sobie rękę uciąć że widziałem kategorię Diloy. Po chwili kategoria "Paski Diloy" zniknęła. No chyba że miałem zwidy przed oczami. Muszę chyba odstawić swoje lekarstwa :);):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś zwidów Punchy:) Przygotowujemy się do wprowadzenia do sprzedaży pasków Diloya, ale to jeszcze odległy temat. (myślę że pojawią się nie wcześniej niż koniec maja) Mogłeś widzieć przez chwilkę nazwę tej kategorii ponieważ czasami na chwilkę ją włączmy w celu sprawdzenia. Przepraszam jeśli kogoś tym wprowadziliśmy w błąd.


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś zwidów Punchy:) Przygotowujemy się do wprowadzenia do sprzedaży pasków Diloya, ale to jeszcze odległy temat. (myślę że pojawią się nie wcześniej niż koniec maja) Mogłeś widzieć przez chwilkę nazwę tej kategorii ponieważ czasami na chwilkę ją włączmy w celu sprawdzenia. Przepraszam jeśli kogoś tym wprowadziliśmy w błąd.

No właśnie kupiłem od Ciebie Królu-necie, pasek Diloy - czarny, 20 mm, z jaszczurkową fakturą.

Ciekawe czy w rzeczywistości nie będzie wyglądał plastikowo, bo tego się boję.

 

A właściwie to z czego jest robiona warstwa wierzchnia takich pasków? Też ze skóry? Mój oryginalny pasek od Orienta, niebieski z fakturą krokodyla, wyglądał jakby na wierzchu to była gruba folia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek nie będzie wyglądał plastikowo. Jest naprawdę super jakości. Jak otrzymałem te paski to byłem zaskoczony poziomem wykonania.

Wierzchnia warstwa to też skóra tylko jest na niej wytłoczony wzór skóry jaszczurki. Do każdego paska jest dołączony mały wycinek skóry z jakiej został uszyty. Jak go otrzymasz to będziesz wiedział o czym mówię.


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek nie będzie wyglądał plastikowo. Jest naprawdę super jakości. Jak otrzymałem te paski to byłem zaskoczony poziomem wykonania.

Wierzchnia warstwa to też skóra tylko jest na niej wytłoczony wzór skóry jaszczurki. Do każdego paska jest dołączony mały wycinek skóry z jakiej został uszyty. Jak go otrzymasz to będziesz wiedział o czym mówię.

 

Dzięki Królu. Paseczek szybko przybył (wczoraj) pomimo długiego weekendu. :lol:

Diloy naprawdę świetnie się prezentuje i jest bardzo solidnie wykonany. Ten mały wycinek poddałem próbie ognia, po której wydaje się, że na wierzchu to naprawdę jest skóra. Mój model paska jest niesamowicie sztywny i dość gruby, co sprawia, że potrwa zanim się ułoży.

Zmieniłem sobie klamerkę na starą z napisem ORIENT, a ta , która przyszła z paskiem była identyczna tylko bez napisu.

 

p.s.

Dzięki za teleskopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pasek jest gruby więc i trochę sztywny, ale na pewno się ułoży.

Cieszę się że podoba Ci się wykonanie. Opinia tym cenniejsza że jesteś moim drugim klientem który zakupił Diloya - dobry początek:)


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królu - odświeżam temat, ale może mi doradzisz. Mam taki pasek Diloy - Pasek 363/02/20 - bardzo ciemny brąz - i rzeczywiście jest fajny. Szukam jednak czarnego w wersji long (taka sama faktura skóry - lekko błyszcząca i gładka). Pomożesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą Król-net polecam kontakt przez e-mail ze strony jego sklepu (odpowiedz prawie natychmiastowa). Z tego co pamiętam dla klubowiczów ma rabaty :)

 

BTW

Kupiłem Diloy Karbon i jestem bardzo zadowolony jakością i wykonaniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA również zdecydowałem się na pasek Diloy od Król-net i zarówno z obsługi jak również z paska jestem bardzo zadowolony. Jakość w tak śmiesznej wręcz cenie mnie powaliła B) . Wykonane wszystko idealnie, bardzo fajny miękki szybko się układa i dopasowuje do nadgarstka.

Fotka na szybko przy czasie zrobię dokładniejsze samego paska.

 

78888152.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na diloy-em, do mojej adriatic-i 19712.8161, oczywiście od Króla :)

Moze mi ktoś doradzi czy do czarnego cyferblatu bedzie pasował wiśniowy pasek 363/04/20 ? Czy jednak iść klasycznie i kupić taki sam tylko czarny. Zdjecia poniżej

Nie ukrywam że sam wiśniowy podoba mi sie bardzo, tylko mam małe doświadczenie jak to będzie komponować się z czarnym cyferblatem i srebrną kopertą (czy jednak takie paski nie pasują lepiej do złotej koperty ew jasnego cyferblatu)

adriatica-a19712-5254ch.394770.2.jpg

363_04_1.jpg.thumb_200x300.jpg

363_01_1.jpg.thumb_200x300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowy odradzam. Nie najlepiej się komponuje z czarną tarczą, a sam pasek to specyficzny odcień brązu, a jak wiadomo brązowy z czarnym się gryzie :rolleyes:

Ja chyba jednak bym wziął pasek równoległy, bo ten się zwęża i wygląda dość skromnie przy tym zegarku (w końcu nie najmniejszym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też kupiłem wczoraj Diloya karbona...sprawia lepsze wrażenie niż carbon hirsha a kosztuje ok 20zl - czyli śmieszną kwotę. Tylko brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowy odradzam. Nie najlepiej się komponuje z czarną tarczą, a sam pasek to specyficzny odcień brązu, a jak wiadomo brązowy z czarnym się gryzie :rolleyes:

Ja chyba jednak bym wziął pasek równoległy, bo ten się zwęża i wygląda dość skromnie przy tym zegarku (w końcu nie najmniejszym)

Myślałem własnie nad równoległym (bo te 20mm do tej cebuli są trochę wąskie), ale nie chciałem całkiem płaskiego lub matowego paska, w tym podobała mi sie faktura skóry i profil. Zdecydowałem sie na ten czarny, dzisiaj doszedł i już zamontowany, przesyłka ekspresowa, moge polecić sklep z czystym sumieniem, a jestem wybrednym klientem !

Jakość na prawdę zadziwiająca za tę cenę, wziąłem też seledynowy 16mm :) dla mojej żony do timexa expedition, zdjęcia obydwu niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Diloye są bardzo przyzwoicie wykonane i ładnie się prezentują... Ostatnio zamówiłem między innymi takiego "brąza" 18mm i ładnie się układa na nadgarstku

 

lucz_square_view.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie doszły paseczki od Króla :) Karbon naprawdę zaskakująco fajny :) cena też super.Zobaczymy jak z trwałością.Troszkę szkoda że zwężany ale to już trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A 3 może ktoś kupił u Króla zapięcie motylek do paska?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Miałem ten teńszy model ale odesłałem :lol: Można było zgubić zegarek(choć ostatnio wywaliłem orginalne zapięcie Casio bo też było niepewne)Oczywiscie zwrot bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.