Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z forum  niedawno wypowiadał się niezbyt pochlebnie na temat tego zegara. Opinia dotyczyła nie najlepszej jakości, w szcególności bezela sprawiającego wrażenie plastikowego...

 

Byłem zaskoczony tą opinią, bo miałem Kon-Tiki która wykona była świetnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum  niedawno wypowiadał się niezbyt pochlebnie na temat tego zegara. Opinia dotyczyła nie najlepszej jakości, w szcególności bezela sprawiającego wrażenie plastikowego...

 

Byłem zaskoczony tą opinią, bo miałem Kon-Tiki która wykona była świetnie...

a czego to "ktoś" "kiedyś" "gdzieś" nie opowiadał. Pogratulować koledze nowego zegara i nie siać fermentu ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym zegarku jest kiepskiej jakości. Zgodzę się, że komuś się może nie podobać - wiadomo są różne gusta. Ale kiepska jakość, moim zdaniem jest wręcz odwrotnie. Być może ten "ktoś" nawet nie miał tego modelu w dłoni.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Być może ten "ktoś" nawet nie miał tego modelu w dłoni.

+1 :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem....

 

W temacie 

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

 

kolega spy napisał:

"i jeszcze Eternę Super KonTiki. Dramat. Tak tandetnie wykonanego zegarka za 7 koła to jeszcze nie widziałem. Bezel chyba z plastiku jest..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też się dopiszę, świeżo odpakowany:

Heritage Super KonTiki 1973

 

attachicon.gifD1M_4113.jpg

Wspaniała ta 1973 - gratuluję. Koniecznie zrób jej sesję fotograficzną do galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - z czego jest wykonany wkład bezela ?

Poza tym bardzo fajny jeśli ktoś lubi lata siedemdziesiąte, mesh jest chyba identyczny z Omegowym, podobnie jak zapięcie.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda Piotrze, mesh jest bardzo podobny do tego z Omegi - łącznie z zapięciem.
A co do bezela moim zdaniem jest wykonany z tego samego materiału co koperta. Nie wiem dlaczego ktoś uważa że jest on plastikowy?

Edytowane przez Robson01

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega użył skrótu myślowego i pisząc bezel, miał na myśli pewnie wkład bezela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem....

 

W temacie Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

 

kolega spy napisał:

"......Bezel chyba z plastiku jest..."

...sorki, niedoprecyzowałem, a w pytaniu Koledze chodziło pewnie o tą część wypowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kolega miał na myśli wyraźnie było napisane, że to bezel "chyba" jest z plastiku.

W moim zegarku bezel nie jest z plastiku, nie wiem co oglądał kolega Spy więc się do tego nie odnoszę.

A wkład do bezela obejrzę jak wrócę z pracy.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko odnośnie serwisu w PL. Czy ktoś już oddawał? jakie koszty? Zastanawia mnie model Madison 8 dniowy ale nie widziałem go jeszcze na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolinscy prowadza serwis na terenie polski, takie info otrzymalem 2 dni temu z Eterny ;)

 

za soleura ok 500zl jest, o inne trzeba pytac :)

Edytowane przez Odir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na żywo naprawdę masakruje!

 

Nawet na Twoich fotach, rzekomo słabych :P, Vaughan jest cud-malina. Piękny. A jak wygląda od strony dekla ? Real foto są naprawdę rzadkie, szkoda że nie chcesz tego naprawić. Jakbym miał luźnych 10 k :D to byłby to mój zakup w Aparcie :D. Wykonanie, werk, w tej cenie niewiele lepszych dałoby się znaleźć.

 

PS A ciekawe ile za serwis KonTiki FH.

Edytowane przez Pantelejmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w Yesie moją jakieś nowe modele. Ale podtrzymuję to co napisałem - jest bardzo słabo. Wskazówki wyglądają jakby były wykrojone z tektury. Do tego egarek jest za lekki - może dlatego wydaje się, ze bezel jest plastikowy. Ten, który macałem miał nr 666, może to dlatego? To musi być to! bo skąd te zachwyty nad waszymi?!

Ale na zdjęciach ten zegarek wygląda bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasługuje na lepsze foty:D. Jakbyś się chciał kiedyś zamienić na białą to coś możemy spróbować. Mnie się biała odwidziała :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8294010581_7640683bd6_b.jpg

 

Piękny zegarek,kilka dni temu był ten model na bazarku i tak szybko jak się pojawił tak szybko się sprzedał.

I nic dziwnego bo gdybym miał wolne środki sam bym ją nabył.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie krisp sprzedawał ? Pamiętam, że trochę jej szukał i bardzo się cieszył jak znalazł :P.

Nie pamiętam kto sprzedawał użyłem tylko zdjęcia bo ten zegarek bardzo mi się spodobał..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jesteś z Lublina. Wpadnij 18 X, mamy spotkanko podstolika, tylko jeszcze nie wiem gdzie:P. Zobaczysz sobie białą :D.

Super dzięki za zaproszenie będziemy w kontakcie.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze na te Wasze kontiki i mimo ze to nie jakis swiezy wzor, urzekaja :). Winszuje posiadaczom :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.