Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze na pasku od Hirsch'a :)

20131002_104312_zps7c9b248a.jpg

Nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować tak pięknego zegarka..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja noszę się z zamiarem sprzedaży srebrnej KonTiki FH ale ciagle jakoś nie mogę się zdecydować żeby ją wystawić na bazarku. Jak na nią patrzę to mi jakoś żal i odpuszczam. Gdyby ktoś był jednak chętny to kontakt na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie do właściceli i fanów KonTiki Date co do mechanizmu tego zegarka, bazowy to Sellita Calibre SW 200 po jakich jest modyfikacjach ten werk i jak z jego dokładnością bo sam zegar piękny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem ostatnio Kontiki xxl, mał to być tegoroczny model ( gładka czarna tarcza ). Przyszedł taki w pudełku z papierami wszystko niby ok. ale taką tarczę w tym modelu widzę pierwszy raz. Czy ktoś może widział zegar w takiej wersji? Szukałem w necie ale nie znalazłem:( Bo nawet nie chce o tym pomyśleć, że to może być ,,fake''. 

Prośba o pomoc w rozwikłaniu zagadki.

Z góry dziękuję.

Jacek.

 

 

e4343bcf-587f-4efc-af88-f097eb3ca262_zps
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecne modele XXL mają gładką, co zresztą wiesz. Spróbuj skontaktować się z supportem Eterny. Na fake to nie wygląda :P. Eterna czasami lubi modyfikować nieznacznie swoje produkty. Sam mam "zwykłą" FourHands, która, jako model, gdzieś tak około 2007-8 utraciła kropki lumy na indeksach minutowych. Ja mam wersję bez tych kropek a częste są w necie wersje z kropkami, któe chyba poza tym niczym innym się nie róóżnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche Design się odcina, Corum w chińskich rękach, ładnie, ładnie... 2zlosc.gif

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Pytanie - czy któryś z Was w Trójmieście lub okolicach posiada Kontiki Four Hands? Chodzi mi po głowie, ale bez przymiarki na mój szeroki nadgarstek trudno mi jest się zdecydować na dalszy krok :)

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Szanownych użytkowników / miłośników Etern ma zdanie ( dobre lub złe ) na temat kalibru AS 5008 obecnego w modelu Etarnamatic z lini 1948 z alarmem.

Czy da się serwisować go w Polsce/ Warszawie?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się serwisować w Polsce/Wrocławiu ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem ostatnio Kontiki xxl, mał to być tegoroczny model ( gładka czarna tarcza ). Przyszedł taki w pudełku z papierami wszystko niby ok. ale taką tarczę w tym modelu widzę pierwszy raz. Czy ktoś może widział zegar w takiej wersji? Szukałem w necie ale nie znalazłem:( Bo nawet nie chce o tym pomyśleć, że to może być ,,fake''. 

Prośba o pomoc w rozwikłaniu zagadki.

Z góry dziękuję.

Jacek.

 

 

e4343bcf-587f-4efc-af88-f097eb3ca262_zps

 

Tak, widziałem dziś w sklepie w Gdańsku. Dokładnie taką, jak Twoja.

 

Na marginesie - kawał zegara. Dzięki uprzejmości kolegi Lort mogłem przymierzyć zwykłą Kontiki i była za mała na mój nadgarstek. Dziś mierzyłem wersję XL i przeskok w wielkości jest gigantyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się serwisować w Polsce/Wrocławiu ;)

Nie żebym Wrocławiowi polskości odmawiał ale chciałoby się "za rogiem". Za to kontakt telefoniczny z wrocławskim serwisem bardzo pozytywny ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem dziś w sklepie w Gdańsku. Dokładnie taką, jak Twoja.

 

Na marginesie - kawał zegara. Dzięki uprzejmości kolegi Lort mogłem przymierzyć zwykłą Kontiki i była za mała na mój nadgarstek. Dziś mierzyłem wersję XL i przeskok w wielkości jest gigantyczny.

A gdzie widziałeś w Gdańsku Eternę, podaj namiar na sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie widziałeś w Gdańsku Eternę, podaj namiar na sklep :)

 

Timeless w CH Manhattan ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy eterna modyfikuje Sellita SW 200-1 w swoich zegarkach?czy to goła podstawowa wersja?

ktoś ma eterne na SW 200-1? jak z dokładnością chodu to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladając dzisiejszy mecz piłki nożnej Southampton-Tottenham oczom moim ukazała się taka oto ruchoma reklama przy płycie boiska : ETERNA Pioneers of Watchmaking since 1856 .

 

Wszedłem na oficjalną stronę klubu a tu niespodzianka :)

http://www.saintsfc.co.uk/news/article/eterna-becomes-official-timekeeper-642533.aspx

 

Także panowie/panie kibicujemy FC Southampton już nie tylko ze względu na A.Boruca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.