Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak na bransolecie wygląda najlepiej :).

73a15308c13d.jpg

Szkoda że nie ma mikroregulacji, na rano jest akurat, na popołudnie odrobinę brakuje. Po zamianie normalnego ogniwa na 2 małe jest dobrze po południu, a rano za dużo.

Pokombinuję jeszcze z przesunięciem zapięcia - w Citizenie GT udało mi się w ten sposób dopasować idealnie bransoletę na cały dzień.

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Ma ktoś fotki mech. SW z Eterny KonTiki ale nie tej najnowszej tylko tej z dużymi trójkątami na indeksach ?


Takiej jak na zdjęciu wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki mech. SW z Eterny KonTiki ale nie tej najnowszej tylko tej z dużymi trójkątami na indeksach ?

 

Takiej jak na zdjęciu wyżej.

Moja w środku wygląda tak :)8735f80bf7b81c588cfd59e3168affb5.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie nie tylko wygląda super, ale też jest bardzo wygodnie. Paska szukam jako dodatku na jakąś bardziej oficjalną okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Dzieki msokol ale to chyba jest 4F (koronka), taka mam :) Jestem ciekawy jak wykonczona jest SW w Eternie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku jak się sprawuje Eterna na bransolecie? Zastanawiam się czy lepiej tak, czy jednak na fajnym pasku, może jakimś gadzie.

Jak Kontiki to tylko na bransolecie :-)

post-12004-0-05238300-1492258530_thumb.jpg

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!

Poszukuję Eterne Soleure Moonphase 8340.41.44.1175

 

zdjęcie poglądowe: post-97036-0-34789600-1492263887_thumb.jpg

 

Może trafi się ktoś kto pomoże w nabyciu! 

 

Dzięki!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki mech. SW z Eterny KonTiki ale nie tej najnowszej tylko tej z dużymi trójkątami na indeksach ?

 

Takiej jak na zdjęciu wyżej.

Kilka/kilkanaście stron wcześniej w tym wątku są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Kontiki to tylko na bransolecie :-)

 

Właśnie dojrzałem do identycznych wniosków. Co prawda bardziej podoba mi się KonTiki z poprzedniej edycji, ale właśnie na tej kultowej bransolecie. Zaczynam poszukiwania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Kontiki to tylko na bransolecie :-)

Nawet nowy model na niej wygląda :)

 

Zaczynam poszukiwania ;)

A Ty nie miałeś którejś z KonTiki na tej bransolecie? Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem nową wersję i jak głupi wymieniłem się a teraz poluję od nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, tam bransoleta! ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pewnie. Ostatnio nawet miałem pokusę kupić w świetnej cenie niebieską na bransolecie. Oparłem się pokusie, bo już rąk mi brakuje do noszenia zegarków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie też warto mieć,tym bardziej że Kontiki fajne mają Jakość na wysokim poziomie i wygoda

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie też warto mieć,tym bardziej że Kontiki fajne mają Jakość na wysokim poziomie i wygoda

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zapewne masz rację ale ja uskuteczniam notorycznie deskdiving, a jak się dowiedziałem ile kosztuje bransoleta, po prostu byłoby mi jej żal. No i jak czytam, nie tak łatwo ją dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad było ze 20 stron temu:

 

2q2ecs8.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Dzieki Adi. TTS napisal, mialem sie wracac. Dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze i "robi" mniej niż 1 sekundę dziennie na minus. 7 godzin przy biurku i wystarczająca rezerwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No to chyba trzeba zaryzykowac. Ktos chce sprzedac? Czarna na bransolecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie też warto mieć,tym bardziej że Kontiki fajne mają Jakość na wysokim poziomie i wygoda

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Właśnie dokładnie o to chodzi. Bransoleta jest na tyle zacna, że warto ją mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz rację ale ja uskuteczniam notorycznie deskdiving, a jak się dowiedziałem ile kosztuje bransoleta, po prostu byłoby mi jej żal. No i jak czytam, nie tak łatwo ją dopasować.

Nie ma się co obawiać rys, w razie czego można ją łatwo odświeżyć - jest prosta w budowie - szczotkowana od góry, polerowana od boku.

Co do dopasowania to powinno się udać po zabawie z przekładniem ogniw. Gdyby ta bransoleta miała coś na podobieństwo glidelocka byłaby idealna :). Albo chociaż mikroregulację dodatkowymi dziurami przy klamerce, ale wtedy nie byłaby taka ładna i zwarta.

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co obawiać rys, w razie czego można ją łatwo odświeżyć - jest prosta w budowie - szczotkowana od góry, polerowana od boku.

Co do dopasowania to powinno się udać po zabawie z przekładniem ogniw. Gdyby ta bransoleta miała coś na podobieństwo glidelocka byłaby idealna :). Albo chociaż mikroregulację dodatkowymi dziurami przy klamerce, ale wtedy nie byłaby taka ładna i zwarta.

Głowie nie przetłumaczysz. Ost. próbowałem z bransoletą Tridenta, ale po prostu mi jej żal do desk divingu. Zresztą, trzymajmy się tego, że jedna Kontiki wystarczy. :) Tyle innych fajnych zegarków jest. Dwie by powodowały problem: która dziś? ;)

 

Słabo. W X-Windzie i Tridentcie jest mikroregulacja, gridlock (odpowiednio), a bransolety są ładne i zwarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest bardzo ładna jak na tę klasę zegarków , solidna i nie przekombinowana. Ja bym nic nie zmieniał poza ceną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.