Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego miałbyś się walnąć? Przecież to ładny zegarek i jeśli ktoś lubi kwarce, to spoko propozycja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krygo napisał:

Nie no jasne, zgadzam się w pełni. I umówmy się, że większość "normalnych" osób (i nie tylko) nie przywiązujących większej wagi do zegarków przy cenie 1200 kazałaby mi się walnąć w czoło. Zawsze można pójść do Dolińskich i położyć 3,5 k i już w ogóle nie jest tanio :D Także ta budżetowość to tak wiadomo :) W odniesieniu do reszty oferty.

Dobry kierunek, a od kwarcu jeszcze nikomu ręka nie odpadła (przynamniej nie słyszałem). Fajnie wyglądający zegar, z szanowanej stajni, więc ja bym tylko go na jakiś ładny skórzany pasek wrzucił. Ta bransoleta mnie do tego modelu nie przekonuje, ale to tylko MHO?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bransoleta jest przede wszystkim strasznie wygodna i dobrze wykonana. Obawiam się, że zegarek bez niej byłby aż za lekki... Z uwagi na to jak cieniutka jest koperta i jej uszy musiałbym kupić coś nowego bo 3 mm grubości paska to niestety dużo za dużo. Tak sobie myślę, że jak na coś miałbym zmienić to może na perlon, ale zobaczymy.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parki chowają się lepiej :)

 

cdfd5688aeb33e99.jpg

 

Sorki za mikry rozmiar ale wykadrowałem część pudełeczka.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Woytec60 napisał:

 

Zajefajna parka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa w domu z wymiany.
Mam komplet , którego chciałem :)e586dad08a86bd7b8326da71ff1c99e5.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że skuteczność jest :)  Gratulacje.

Mnie jednak serce skradła ta srebrzysta odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wystawił do sprzedaży, z głupia frant zapytałem o wymianę i poszło :)

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, to wciąż ta sama fajna FH. Zegarek jest fajny i coraz trudniej go zdobyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato idealnie :)5a2791a850223c740ee10ec9c75cbbeb.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem dylemat, bo bardzo chciałem mieć FH i to koniecznie nową. Znalazłem taką za wielką wodą i w końcu się udało.

Na kremową nigdy nie miałem parcia. Zastanawiałem się pomiędzy tą jasną i czarną, ale los w końcu zdecydował za mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. W tej kolorystyce nawet pasuje do trochę bardziej oficjalnych spotkań.
Gratulacje.

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. To od jakiegoś czasu było moje marzenie. Chciałem zdobyć FH i złotą KonTiki. Rodzinka dopomogła i udało się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Eternach - mówię ogólnie, choć posiadam ledwie jedną sztukę (model Soleure od niecałego roku) - bardzo podoba się świetny antyrefleks. Ładnie ukazuje on niuansy tarczy (zwłaszcza takiej jak w posiadanym przeze mnie modelu) i ma bardzo gustowną lekko fioletową poświatę (ciężką do uchwycenia na zdjęciach).

IMG_20200602_101859.thumb.jpg.cf11276550f091b173eb92377e1929e5.jpg

IMG_20200602_102508.thumb.jpg.e21e76f9bced669e23feefb6e74e048e.jpg

Edytowane przez elimerin

Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak spróbowałem z paskiem...

 

4eHBtze.jpg

tyP3qfA.jpg

 

I jest dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że o wiele lepiej na pasku.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i nawet lepiej ;) Póki co zostaje, ale żadnych zamszyków na bank nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2020 o 09:33, elimerin napisał:

Mnie w Eternach - mówię ogólnie, choć posiadam ledwie jedną sztukę (model Soleure od niecałego roku) - bardzo podoba się świetny antyrefleks. Ładnie ukazuje on niuansy tarczy (zwłaszcza takiej jak w posiadanym przeze mnie modelu) i ma bardzo gustowną lekko fioletową poświatę (ciężką do uchwycenia na zdjęciach).

 

 

W Eternach fajne jest dosłownie wszystko :)

20190725_133107.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.