Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się - choćbyś nie wiem jak uważał, rys na bransolecie nie unikniesz...A już szczególnie na zapięciu. Najbardziej boli pierwsza, później idzie już z górki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincento - rada jest jedna - przyzwyczaj się, ta rysa jest dopiero pierwsza z serii :) Bransoletki rysują się "od patrzenia". Na satynie zresztą sam nie usuniesz.

 

 

Zgadza się - choćbyś nie wiem jak uważał, rys na bransolecie nie unikniesz...A już szczególnie na zapięciu. Najbardziej boli pierwsza, później idzie już z górki... :)

 

Dzięki za wsparcie w tak trudnej chwili :)

No niestety, Eterna towarzyszy mi codziennie, nie spocznie bezpiecznie w pudełku :)

 

Co do tego, ze sam jej nie wyczyszczę, to juz to czytałem - najlepiej pisać do Staruszka :) A jeśli nie do niego, to jakieś zakłady jubilerskie czy tam u zegarmistrza to się tych rys, czy jakiś wybłyszczeń pozbędę ?

 

Czyli jednak muszę jak najszybciej przejść na pasior...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moje problemy egzystencjalne pozostały bez echa ;)

Widzę też coraz bardziej, że na bransie jest Kontiki zbyt monolityczna, za przeproszeniem.

Zaczynam rozumiec kolegow skłonność do opasania jej.

 

 

Tak z ciekawosci zaczalem szukac dostepu do oemowgo paska do niej ( badz klamry ). Na tz-uk dostalem namiar na serwis w Wiedniu, ktory poinformował mnie, że owszem pasek mają ale po ok 380 juro, co jest nieco sporo, choć wiadomo ze tak musi być :)

Ciekawi mnie czy jest to standardowa cena ? Ma ktoś dojścia do jakiś serwisów ?

Na początek chyba jednak sięgnę po di-modell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to pasek?Jeśli aligator to cena pewnie standardowa ;).

Kontiki nie jest wymagająca jeśli chodzi o paski i łyka prawie wszystko.

Można sobie poprzebierać od ala kroko,aligator poprzez różne pytongi i na każdym świetnie wygląda :) .

 

Z drugiej strony ręcznie robiony pasek i świetna klamra kontiki warty jest kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to pasek?Jeśli aligator to cena pewnie standardowa ;).

Kontiki nie jest wymagająca jeśli chodzi o paski i łyka prawie wszystko.

Można sobie poprzebierać od ala kroko,aligator poprzez różne pytongi i na każdym świetnie wygląda :) .

 

Z drugiej strony ręcznie robiony pasek i świetna klamra kontiki warty jest kupna.

 

Tak tak, aligator. No pażyjom, uwidim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo polubiłem tą markę. A zaczęło się w sklepie wiadomej nazwy co wyprzedaje Eternę, w ręce wpadł mi Soleure czarny w abstrakcyjnej cenie mimo dużej przeceny, zegarek bardzo mi się spodobał, pięknie wykonany i świetnie leżał. Poszukałem informacji o nim, znalazłem go w dobrej cenie i juz bym go brał gdybym nie (przeglądając ten temat) trafił tu na pierwszej stronie na zdjęcie KonTiki FH w wersji z kremową tarczą. Zakochałem się w tym zegarze, uwiódł mnie urodą swą no i stał się zegarkowym planem na ten rok. No i tak od słowa do słowa, od zegarka do zegarka zapoznałem się z ich twórczością i muszę przyznać, że pod marką Eterna robią zacne i piękne rzeczy miłe dla oka i wyjątkowo mi pasujące. No i tak szturmem wdarli się do czołówki firm zegarkowych które lubię i darzę sympatią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo polubiłem tą markę. A zaczęło się w sklepie wiadomej nazwy co wyprzedaje Eternę, w ręce wpadł mi Soleure czarny w abstrakcyjnej cenie mimo dużej przeceny, zegarek bardzo mi się spodobał, pięknie wykonany i świetnie leżał. Poszukałem informacji o nim, znalazłem go w dobrej cenie i juz bym go brał gdybym nie (przeglądając ten temat) trafił tu na pierwszej stronie na zdjęcie KonTiki FH w wersji z kremową tarczą. Zakochałem się w tym zegarze, uwiódł mnie urodą swą no i stał się zegarkowym planem na ten rok. No i tak od słowa do słowa, od zegarka do zegarka zapoznałem się z ich twórczością i muszę przyznać, że pod marką Eterna robią zacne i piękne rzeczy miłe dla oka i wyjątkowo mi pasujące. No i tak szturmem wdarli się do czołówki firm zegarkowych które lubię i darzę sympatią.

 

u mnie tez zaczelo sie w sklepie o ktorym mowisz ale bylo przed przecena ;p no i kupilem Soleure z czarna tarcza ale w USA za 599$ okolo 30.10 bedzie juz u mnie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez zaczelo sie w sklepie o ktorym mowisz ale bylo przed przecena ;p no i kupilem Soleure z czarna tarcza ale w USA za 599$ okolo 30.10 bedzie juz u mnie;]

 

Super cena. A którą zakupiłeś? Mnie osobiście podobała się ta - kwintesencja eleganckiego i prostego w formie zegarka, niby niewiele a tak dużorolleyes.gif

img_prod845_0_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem dokladnie te ktrej fote wrzuciles, zarzucilem na nadgarstek i juz wiedzialem ze musze ja miec, problem stanowilo 9800 wydawalo mi sie lekko za duzo, pozniej widzialem ze przecena weszal fajna ale cena ktora na florydzie zabila wszytko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny sprzęt, wrzuć foty jak dotrze. Właśnie wyjątkowo dobrze leży na ręce, on z tych co na nadgarstku nabiera blasku. W UE cena koło 1000E i tyle można dać ale te dzisiejsze 7100 to chyba sporo za dużo w dalszym ciągu. Za cenę wywoławczą to IWC Portofino można było kupić więc chyba przesada. Gdyby wołali 5 tys to pewnie bym go kupił a tak będzie 4 Hands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego Soleure jeszcze na żywo nie widziałem ale mocno się zmienił, i tu tak dziwnie bo np zdjęc to czarny podoba mi się mniej a ten nowy srebrny wygląda całkiem-całkiem.

http://www.eterna.ch/#/collection/soleure/automatic

 

Czy Apart wychodzi z Eterny i po wyprzedaniu zapasów już jej tam nie będzie? W sumie to nie dziwi patrząc na ich ceny tych zegarków, akurat Eterne mieli strasznie drogo wystawioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy Apart wychodzi z Eterny i po wyprzedaniu zapasów już jej tam nie będzie? W sumie to nie dziwi patrząc na ich ceny tych zegarków, akurat Eterne mieli strasznie drogo wystawioną.

 

Tak, Apart kończy sprzedaż Eterny.

Pisałem już o tym gdy kupiłem swoją ale mi nie wierzono...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja KonTiki FH dziś przybyła i mogłem ją pierwszy raz ujrzeć w naturze - no i nie zawiodłem się, jest cudna i spełnia wszelkie oczekiwania a nawet więcejbiggrin.gif Na razie niestety zegarek dosyć mocno się opóźnia, początkowo nie nadążał prawie minutę na godzinę (pierwsze 4 godziny marszu), teraz jest to ok 20 sekund/h, wydaje mi się dużo ale mam nadzieję, ze się ułożył. Wcześniej pewnie ponad rok leżał u sprzedawcy wiec może ma zaległości treningowe. Niestety brak mi doświadczenia by to ocenić i nieco mnie to martwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 sekund na godzinę to wynik nie do przyjęcia, ale daj mu trochę czasu, skoro tendencja opóźnienia jest spadkowa. No i foty dawaj tu koniecznie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu powinienem dołączyć do klubu....

 

Czyzby pewna czarnulka sie nie przyjela ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu powinienem dołączyć do klubu....

 

W innym wątku stawiali na doxe ale czułem,że to będzie tratwa :).Super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tratwa jest bardzo ok, moja powoli "się rozkręca" i w ostatniej godzinie już tylko 16 s opóźnienia więc idzie ku lepszemu. Zaraz spróbuje fotkę jakąś strzelić choć zdjec tu tego modeli pięknych bez liku było co też miało bezpośredni wpływ na moje nim zainteresowanie i jego lokalizacje na nadgarstku moimbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tratwa jest bardzo ok, moja powoli "się rozkręca" i w ostatniej godzinie już tylko 16 s opóźnienia więc idzie ku lepszemu. Zaraz spróbuje fotkę jakąś strzelić choć zdjec tu tego modeli pięknych bez liku było co też miało bezpośredni wpływ na moje nim zainteresowanie i jego lokalizacje na nadgarstku moimbiggrin.gif

 

Taaaa, skądś to znam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie....małpka Fiki-Miki :)

 

W boksie dzisiaj rymujemy, tu się rozmawia o poważnych zegarkach do wieczności aspirujących... :):)

 

A o fotach aby nie zapomnij, to przystąpienie do klubu gładko pójdzie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.