Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

320 vs 321 vs 372

  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-01625500-1331834601.jpg<

post-27475-0-22825200-1331834587.jpg

post-27475-0-77119100-1331834588.jpg

post-27475-0-96477300-1331834589.jpg

post-27475-0-39300700-1331834591.jpg

post-27475-0-57508800-1331834592.jpg

post-27475-0-20378400-1331834594.jpg

post-27475-0-98442000-1331834597.jpg

post-27475-0-63274200-1331834599.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał 372. Z czasem i tak stwierdzisz, że najlepsza jest wersja bez wodotrysków. Do tego własny werk:)

Jedynie co to Plexiglass daje do myślenia, być może niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech 320. Klasyczny, a jednocześnie z nutką nowoczesności.

372 jest za bardzo w stylu vintage, rozumiem że taki był zamierzony cel, ale nie podoba mi się w nim ten stary styl i już. Szkiełko plexi ??? Porażka.

Jednocześnie 320 nie jest zatłoczony na tarczy, wskazówka GMT dodaje mu jedynie charakteru, za to w 321 za dużo dzieje się na tarczy (wskaźnik rezerwy chodu psuje całość wg mnie).

320 jest the best.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram 321 bo to piękny funkcjonalny PAM. Wydaje mi się także, że w szybkim rzucie oka wbrew pozorom bardziej czytelny od 320, a to ze względu na czarną wskazówkę drugiej strefy.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie plexiglass wiec 372 za mechanizm i czysta forme!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

320. Najładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320..choć dla mnie żaden PAM nie jest grosza wart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrałem 320-odrobina klasyki i szczypta nowoczesności.327 jak dla mnie zbyt tradycyjna,trochę staroświecka a 321 po prostu troszeczkę brzydsza od 320. :)


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320..choć dla mnie żaden PAM nie jest grosza wart :)

To, że nie lubisz Panerai, to wiem. Ale co jest tego przyczyną? Nie odpowiadają Ci czysto estetycznie, czy jest coś jeszcze innego?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

320 po stokroć! Komplikacja GMT. Rezerwa chodu. Poprostu tem PAM do mnie mówi :)


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał 372. Z czasem i tak stwierdzisz, że najlepsza jest wersja bez wodotrysków. Do tego własny werk:)

Jedynie co to Plexiglass daje do myślenia, być może niepotrzebnie.

 

Wszystkie mają in-housy :) .

 

Jak dla mnie 321 albo 320 . Oba świetne.

 

Pomimo , że 372 ma nowy mechanizm Panerai p.3000 to nie podoba mi się w nim wielkość (co dla Ciebie jest zaletą) , brak dodatkowych komplikacji które mają 320 i 321 , a przez to praktycznie goła tarczka i ta nieszczęsna plexi :| . Rozumiem , że to vintage ale w tej cenie plexi ? Dla mnie nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

372 - najbardziej czytelny. Pierwsze wrażenie po obejrzeniu tego zdjęcia

3613758911fb230726fb.jpg

dlaczego na tarczy są dwie godziny dziewiąte?:)

post-34367-0-25974600-1331834614.jpg


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

(co dla Ciebie jest zaletą)

Niekoniecznie.

 

 

dlaczego na tarczy są dwie godziny dziewiąte?:)

Nie rozumiem. Chyba nie masz na myśli daty? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na tarczy są dwie godziny dziewiąte?:)

 

Też chciałbym sie dowiedzieć gdzie Ty te dwie godziny 9 widzisz??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 na godzinie 9 i data 9 bez obwódki na czarnym tle na czarnej tarczy tam, gdzie powinna być godzina 3 :)


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie.

 

hmm no nie wiem , widziałem jak wygląda PO 45,5 mm na Twoim nadgarstku. PAM 372 na pewno dałby radę , ale po Co skoro masz dwie jak dla mnie lepsze alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc niekoniecznie miałem na myśli to, że ostatnio podobają mi się ciut mniejsze zegarki mimo, że mój nadgarstek to 21cm.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc niekoniecznie miałem na myśli to, że ostatnio podobają mi się ciut mniejsze zegarki mimo, że mój nadgarstek to 21cm.

 

a Ty z zawodu nie jesteś przypadkiem jakimś armwlestrerem ??? :)

 

pośpieszyłem się i oddałem głos na 321, ale po dokładnym przemyśleniu jednak 372 fajniejszy. poza tym nie lubię zegarków z GMT, bo dodatkowa wskazówka trochę zmyla np jak jedziesz autem i rzucasz okiem żeby szybko sprawdzić czas.


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty z zawodu nie jesteś przypadkiem jakimś armwlestrerem ??? :)

 

 

Nie, ale faktem jest, że sporo ćwicze łapeczki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół mojego głosu na 320, ta wskazówka gmt jest boska i wspaniale urozmaica dość nudną tarcze. Drugie pół na Corum Admiral?s Cup Seafender :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie opcja 2 lub 3 ale jak mam być szczery to GMT szpeci moim zdaniem PAMa i nie pasuje mu jakoś.

 

320 piękny tylko GMT mi psuje spójny wizerunek.

 

321 ma gigantyczny plus za wskazówkę naciągu + jw tylko ciemna wskazówka GMT jest mniej widoczna.

 

372 bardzo mi się podoba, najbardziej elegancki moim zdaniem, ale dla siebie wolałbym automat, no i brak daty ;/

 

Przypominam że to moja subiektywna opinia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 na godzinie 9 i data 9 bez obwódki na czarnym tle na czarnej tarczy tam, gdzie powinna być godzina 3 :)

 

Powiedz proszę, że żartujesz ... :)

 

Dla mnie wybór pomiędzy 320 a 372 ze względu na prostotę ... ze wskazaniem na 320 za datę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie 320.

Czytelny jak cholera, do tego elegancki i bez przepychu na tarczy jak to widać w 321.

Wskazówka GMT jest tak zajebiaszcza, że nie mam pytań a jeśli jej nie polubisz to można ją ukryć pod wskazówką godzinową.

372 jak dla mnie odpada...co to za zegarek co nie pokazuje sekundy?! : )

 

Na koniec powiem tylko tak: fajnie mieć takie dylematy : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale, głosuję na 321. Wszystkie są piękne, niemniej ten, dla mnie, a więc kompletnie subiektywnie, jest "najmniej opatrzony". 320-tka przewija się wszędzie, gdzie zerknę w temat PAM w necie, od razu i niejako z definicji, niemal jak symbol marki. 321, z tą dyskretnie pomyślaną rezerwą czasu na tarczy i do tego ta absolutnie rewelacyjna czarna wskazówka GMT z lumą na końcówce - absolutny top. Powoli zbliżam się do tych Twoich "problemów", ale te ciągłe inwestycje w firmie chyba nigdy się nie skończą i to jeszcze jakiś czas potrwa :) Także na razie zatrzymałem się przy Tagu Monaco.

pozdrawiam, Dominik


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.